YouTube kanalımız açıldı! Yepyeni videolar için hemen takip edin.

Bu Yılın Indie Şaheseri “Call Me by Your Name”in Fragmanı Geldi

Son güncelleme:

İlk baskısı 2007 yılında yapılan ve Andre Aciman’ın aynı adlı romanından uyarlanan bağımsız yapım “Call Me by Your Name”in fragmanı sonunda geldi

Yönetmen koltuğunda Tilda Swinton’lı “I am Love” ve “A Bigger Splash” filmlerinden tanıdığımız Luca Guadagnino‘yu gördüğümüz film bu seneki Sundance Film Festivali‘nde çok güzel övgüler almıştı. Türkçe’si ülkemizde 2009 yılında raflarda yerini alan romandan uyarlama olan filmin kitabının hayranları, senaryoyu her zaman beyazperdede izlemek istediklerini belirtiyordu.

1983 yazının Kuzey İtalya’sında geçen film, 17 yaşındaki Amerikan-İtalyan Elio ve İtalya’ya okumaya ve staj yapmaya gelen 24 yaşındaki Amerika’lı Oliver arasındaki samimi ve sıcak ilişkiyi konu alıyor.

Müzikleri Sufjan Stevens tarafından yapılan ve başrollerinde Armie Hammer ve Timothee Chalamet‘i izleyeceğimiz film Toronto Film Festivali‘nde de gösterilecek. Fakat Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.