Netflix’e Ocak 2019’da Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi ??

netflix ocak 2019 dizileri

Talihsiz Serüvenler Dizisi ve Titans Ocak’ta Netflix’te!

Netflix Ocak 2019 seçkisinde orijinal yapımlarını da çoğaltmaya devam ediyor. İşte Ocak’ta Netflix’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi:

Netflix’e Ocak 2019’da Gelecek Dizi ve Filmler ?

1 Ocak 2019

Talihsiz Serüvenler Dizisi – 3. Sezon

talihsiz serüvenler dizisi

Lemony Snicket’ın (namıdiğer Daniel Handler) çok satan kitap serisinden uyarlanan Netflix’in Peabody ödüllü orijinal dizisinin üçüncü ve son sezonu tüm dünyada 1 Ocak 2019’da yayınlanacak. Başrolünde Emmy ve Tony ödüllü Neil Patrick Harris yer alan Talihsiz Serüvenler Dizisi; öksüz Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire kardeşlerin trajik öyküsünü anlatıyor. Harris’in oynadığı korkunç Kont Olaf, onların mirasını ele geçirmek için engel tanımamaya kararlıdır. Kont Olaf’ın kılık değiştirerek yaptığı alçakça planların defalarca üstesinden gelen kardeşler, sonunda anne ve babalarının gizemli ölümü hakkındaki gerçeği keşfetmeye, gizli bir örgütü ortaya çıkarmaya ve herkesin bulmak istediği kayıp şeker kâsesinin sırrını ortaya çıkarmaya çok yakındır.

Zincirsiz

django unchained

Disney•Pixar’s Brave

Disney•Pixar’s Up

9 Ocak 2019

Godzilla: The Planet Eater

Bu destansı yapımda Godzilla dünyası gelecek tasviriyle yeni baştan yaratılıyor ve gelmiş geçmiş en büyük Godzilla karşısında insanlar ve robotlar, gezegenler arası bir hayatta kalma mücadelesine girişiyor.

Dünya ittifakının zayıflaması, Haruo’nun Exif’ten taraf olmayı düşünmesine neden olur. Exif’in ölüm tarikatı ise Dünya’yı yok edebilecek bir canavar çağırmaktadır.

11 Ocak 2019

Friends From College

Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) ve Jae Suh Park’ın (Marianne) canlandırdığı Harvardlı bir grup arkadaş, kırklı yaşlara yaklaşmaktadır. Bu grubun birbirine geçmiş ve çoğunlukla karışık ilişkilerini yansıtan Friends from College; eski arkadaşlıklar, eski gönül meseleleri ve geçmişe duyulan özlemle birlikte yetişkin hayatına adım uydurmayla ilgili güldürücü bir keşif niteliğinde. Dizinin baş yapımcısı, aynı zamanda sekiz bölümün de yönetmenliğini yapan Nicholas Stoller (Kötü Komşular, Kötü Komşular 2, Aşkzede, Zorlu Görev). Francesca Delbanco ise dizinin diğer baş yapımcısı ve senaristi.

Titans

The Last Laugh

18 Ocak 2019

Star Trek: Discovery 2. Sezon

Girl

15 yaşındaki transseksüel genç kız, babasının yardımıyla profesyonel bir balerin olma hayalinin peşinden gider. Bu yılki Cannes Film Festivali’nde En İyi Film dalında Camera d’Or (Altın Kamera) ödülünü kazanan yapım aynı zamanda Un Certain Regard (Belirli Bir Bakış) En İyi Aktör Ödülü’nün de sahibi oldu.

25 Ocak 2019

Unbreakable Kimmy Schmidt: 4. Sezon 2. Kısım

Yaşamının on beş yılını tarikatta geçiren Kimmy (Ellie Kemper), New York’ta yepyeni bir hayata başlar.

Kingdom

Black Earth Rising

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.