Stranger Things’in 2.Sezon Afişi ve Fragmanı Tüylerinizi Ürpertecek

İlk bölümü 15 Temmuz 2016’da yayınlanan Netflix orijinal yapımı “Stranger Things“in ikinci sezonunda kahramanlarımızın peşini felaketler bırakmıyor

Başrollerini Winona Ryder, David Harbour ve Matthew Modine’nin paylaştığı dizi, tam olarak geçen sene bugün ilk kez yayınlanmıştı. Millie Bobby Brown‘ın canlandırdığı doğaüstü güçlere sahip “Eleven” karakteriyle bir anda herkesin favorisi olan Stranger Things, arayı çok açmadan ekranlara geri dönüyor.

Stranger Things’in 2.sezonu ne zaman başlıyor?

Netflix’in geçtiğimiz salı günü yaptığı açıklama ve paylaştığı görsele göre dizi 27 Ekim‘de sahnelere geri dönüyor.

stranger things ikinci sezon afis

Afişle birlikte paylaşılan açıklama şu şekilde:

“Sene 1984 ve Indiana, Hawkins vatandaşları hala Demogorgon’un dehşeti ve Hawkins Lab’in sırlarıyla çalkalanmaktadır. Will Byers, Upside Down’dan kurtarılmıştır ancak daha büyük ve daha şeytani bir varlık hala hayatta kalanları tehdit etmektedir.”

Dizinin ikinci sezon konusunun açıklamasına ek olarak, yapımcıları Matt ve Ross Duffer diziyle ilgili birkaç ipucu daha vererek, bu seferki sezonun ilkinden bir sene sonrasını anlatacağını, Will Byers’ın (Noah Schnapp) post-travmatik stres bozukluğundan muzdarip olacağını, Sheriff Hopper’ın gizemli olaylara işaret edeceğini ve Joyce Byers’ın (Winona Ryder) Sean Astin tarafından canlandırılacak olan liseden eski sınıf arkadaşıyla birlikte olacağını belirtti.

Bunlara ek olarak ikinci sezonda, Demogorgon hakkında daha fazla bilgi edineceğiz ve nereden geldiğini Upside Down’ın tam olarak ne olduğunu biraz daha anlayacağız.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.