stranger things ikinci sezon eleven

Stranger Things’in Gittikçe Garipleşen 2.Sezon Afişleri Gelmeye Devam Ediyor

27 Ekim‘de ikinci sezonuyla dönüş yapacak Stranger Things, yeni yayınlanan retro posterleriyle ortamın tozunu attırmaya başladı

80’lerde çocuk olanların daha da iyi anlayacağı, old-school film afişleri tarzında yayınlanan yeni posterleriyle, Stranger Things ikinci sezona bomba gibi dönüş yapacağının sinyallerini vermeye devam ediyor.

Dizi kendi resmi Twitter hesabından geçtiğimiz cumartesi günü “It only gets stranger…” sloganıyla birlikte 12 farklı yüzün retro posterlerini paylaştı. Kan rengi ve eskitilmiş görünümlü posterlerde Eleven (Millie Bobby Brown), Joyce Byers (Winona Ryder), Dustin (Gaten Matarazzo), ve Sheriff Hopper (David Harbour) dışında bazı yeni yüzleri de görüyoruz:

stranger things eleven

Bunlara ek olarak Lucas Sinclair karakterini canlandıran Caleb McLaughlin de kendi Twitter hesabından hareketsiz postere dönüşen kısa bir videosunu paylaştı:

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.