Viserion

Game of Thrones 7.Sezon Finali Yayınlanmadan Önce Sormanız Gereken 7 Soru

Game of Thrones’un 80 dk’lık 7.sezon finali yayınlanmadan önce cevaplanması gereken 7 soruyu sizler için derledik

Game of Thrones bu gece sezon finali yapıyor. Fakat hala cevaplanması gereken sorular hakim. Daha önce paylaştığımız bu sezon da cevaplanmayacak 10 sorusu üzerine bir de buradaki sorularımıza hep birlikte göz atalım.

1- Daenerys Targaryen’in üç ejderhasından biri olan zombi Viserion ne üfleyecek?

Viserion
Viserion bu akşamki bölümde White Walkers tarafından savaşa sokulduysa— hatta bizzat Night King tarafından sürülebilir — duvarın güneyindeki masum vatandaşlara mavi bir buz fırtınası festivali yapacaktır.

2- Cersei’nin hamileliği gerçek mi?

cersei hamile mi
İki hafta önce Cersei Jaime’e hamile olduğunu söylemişti. White Walker kıyametine karşı bir ateşkes görüşmesi yapmak için Daenerys ile görüşmeyi kabul etmesinin tek nedeni bu olabilir. Sizce yalan söylüyor olabilir mi?

3- Jon sonunda Targaryen olduğunu öğrenecek mi?

jon snow targaryenHerkes oturdu bu anı bekliyor. Hadi öğren de sen de kurtul, seyirciler de kurtulsun be adam. Jon Snow’un Tagaryen olduğunu biliyoruz. Jon’un Targaryen olduğunu biliyorsunuz. HBO, Jon’un Tagaryen olduğunu biliyor. Jon’un Targaryen olduğunu bilmeyen tek kişi kendisi ve Dany.

4- Jon ve Dany birlikte olacak mı?

kit harrington emilia clarkeİnsanların heyecanla beklediği anlardan biri de bu. Şimdiye kadar bu kaçınılmaz görünüyor. Dany’nin halası olduğunu öğrenmeden önce olursa iyi olur demişler. Arkadaş ensest bitmiyor dizide.

5- Tyene Sand’in ölümünü görecek miyiz?

tyene sand olecek mi
Cersei üçüncü bölümde Tyene Sand’e ölüm öpücüğü üflemişti hatırladınız mı? Muhtemelen kalp krizinden ölmüştür ama asla ölümünü göremedik.

6- Varys, Targaryen’lere sadık kalacak mı?

Varys,Targaryen
Bu soruyu yıllarca sorduk ve büyük savaşa hazırlanırken Daenerys ve Varys arasında bir çekişme konusu oldu. Bakalım neler olacak.

7- Euron Greyjoy’a ne oldu?

Euron Greyjoy
Cersei ile her karşılaşma sonrasında kaşlarını çatarak sahneye çıkan adam mı? Cersei’ye toplayabileceği en iyi hediye vermek için Sand Snakes gemisine inanılmaz bir saldırı düzenleyen ve fanlar arasında uluslararası bir takıntı haline gelen herif mi? Sahi nerede bu adam?

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.