Westworld’ün 2. Sezon Fragmanı Sonunda Yayınlandı!

HBO’nun ilk sezonuyla gönüllerde taht kuran bilimkurgu dizisi Westworld, 2018’de gelecek 2.sezonun fragmanını görücüye çıkardı

Esasen Michael Crichton tarafından yazılıp yönetilen 1973 yapımı filmden uyarlama olan Westworld, geçtiğimiz sene HBO tarafından ekranlara getirilmişti.

İlk sezonu Aralık 2016’da kapatan ve Memento, The Prestige, The Dark Knight, Interstellar gibi filmlerin senaristi Jonathan Nolan‘ın (evet Christopher Nolan’ın kardeşi) da yazıp yönettiği (ve aynı zamanda yapımcılarından da biri olduğu) dizi, 2018’de bomba gibi dönmeyi planlıyor.

westworld robot cocuk

Koskoca bir seneyi kendilerinden habersiz geçirdiğimiz 2017’de, ara sıra websitelerindeki hareketlilikten medet umarak çıkarımlar yapmaya çalışmıştık hatırlarsanız. Küçük bir hacklenme operasyonu görünümü altında, ismi bilinmeyen bir kullanıcı tarafından yardım çağrısı yapılmıştı sistemlerinden. Ama sonrasında her şey tekrar kontrol altına alınmıştı. Siteye girenler olarak ufak bir beyin yanmasına uğramıştık.

Sonrasında 22 dalda rekor Emmy adaylığı açıklandı. Derken arayı açmadan ve bizi çok fazla merakta bırakmadan 2017 Comic-Con International: San Diego‘da dizinin
2.sezon fragmanını yayınladılar.

Herken kendi derdine düşmüş ve hayatın sillesini yemiş durumda perişan, berbat bir haldeyken, Ed Harris’in (Man in Black) kanlar içindeki suratıyla “Sonunda oynamak istediğim oyun, sizi lanet olasıcalar.” ifadesi gözlerden kaçmadı.

man in black westworld

İlk sezonda “god mode” açık bir Westworld evreni görmüştük fakat ikinci sezon gerçekten kuralların olması gerektiği gibi bir evren olacak. Ed Harris’in ifadesini Skyrim’de mod kullanmayı öğrenen birinin aydınlanmasına benzetenler de olmuş yorumlarda. Dolores‘in (Evan Rachel Wood) ise dizinin gerçek kötüsü olduğunu göreceğimiz bir sezon olacakmış gibi duruyor.

dolores westworld

Onun dışında, Anthony Hopkins‘i geri getirin allahsızlar!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.