Netflix’in Yeni Dizisi “Wet Hot American Summer” Bomba Gibi Geliyor

2001 yapımı komedi filmi “Wet Hot American Summer”, 31 Temmuz’da Netflix Original Series olarak ekranlara geri geliyor

Şimdi tekrar popüler olacak diye kült sayılacak komedi filmi Wet Hot American Summer, Firewood kampının en sevilen danışmanlarının ve kampçılarının başına neler geldiğini anlatan “Wet Hot American Summer: 10 years later” maceralarıyla 8 bölümlük Netflix mini dizisi olarak ekranlara dönüyor.

wet-hot-american-summer-fire

2015 yılında “Wet Hot American Summer: First Day of Camp” serisi ile mini dizisi yayınlanan dizi bu sefer 10 sene sonrasını anlatacak ve 1991 yılında geçecek. Ve maalesef Beth (Janeane Garofalo) bu sefer kampı satmaya kararlı.

Hangi oyuncular kadroda olacak?

Eski kadrodan 10 Years Later’da yer alacak oyuncular arasında  A.D. Miles, Amy Poehler, Beth Dover, Chris Meloni, Chris Pine, David Hyde Pierce, David Wain, Elizabeth Banks, Eric Nenninger, H. Jon Benjamin, Janeane Garofalo, Jason Schwartzman, Joe Lo Truglio, John Early, Josh Charles, Ken Marino, Kristen Wiig, Lake Bell, Marguerite Moreau, Marisa Ryan, Michael Ian Black, Michael Showalter, Molly Shannon, Nina Hellman, Paul Rudd, Rich Sommer, Sarah Burns and Zak Orth yer alıyor.

wet-hot-american-summer-amy poehler

Kadroya yeni katılanlar arasında ise Skyler Gisondo, Samm Levine, Mark Feuerstein, Marlo Thomas, Joey Bragg, Jai Courtney, Dax Shepard, Alyssa Milano​ ve (sürpriz) Park and Recreation’dan Amy Poehler’in rol arkadaşı olarak tanıdığımız Adam Scott var.

wet-hot-american-summer-adam scott

Bradley Cooper yok mu?

Evet ama “Bradley Cooper nerede?” dediğinizi duyar gibiyim. Evet imdb sayfasında da yapılan açıklamada da görebileceğiniz gibi kendisi yoğun programından dolayı katılamamış ve insanlar perişan. Şimdiden “Bradley yoksa izlemiyorum” kitlesi türemiş bile fragmanın yorumlarında. Bradley şu an Avengers: Infinity War filminde “Rocket Raccoon”u seslendirmekle meşgul arkadaşlar. Aynı zamanda kendi yazıp yönettiği “A Star Is Born” filmi de post-prodüksiyon aşamasındaymış.

Film versiyonunda Bradley Cooper arkadaşlarına “10 yıl sonra tekrar buluşacağımıza söz verelim ve nasıl insanlara dönüştüğümüzü görelim” demişti. 2015 yılında yayınlanan dizisinde ise bu söze odaklanmak yerine kampın ilk gününü işlemeleri hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu sefer gerçekten filmde de dediği gibi söz verilmiş 10 yıl sonrasına gidiyoruz ama gelin görün ki Bradley kardeşimiz yok. Netflix’in bu durumu nasıl kotaracağını merakla bekliyoruz.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.