Jodie Foster’ın Yönettiği, Black Mirror 4. Sezonun İlk Bölümü Olan Arkangel’ın Fragmanı Geldi

Jodie Foster’ın “Arkangel” bölümünü yönettiği Black Mirror 4. sezondan ilk fragman geldi ve aşırı koruyucu ebeveynlik içeriyor

Charlie Brooker ve Annabel Jones’ın yapımcılığını üstlendiği Black Mirror‘ın dördüncü sezon bölüm başlıkları, kadrodaki isimleri ve fragmanı belli olduktan tam olarak 3 ay sonra, 4. sezon 1. bölüm olan Arkangel‘in kendine has fragmanı sonunda yayınlandı.

Yeni sezonunun tam olarak ne zaman geleceği Netflix tarafından henüz açıklanmamış olsa da çok yakında olduğunun sinyallerini alıyoruz. Arkangel’da, parkta oynarken neredeyse çocuğunu kaybeden bir annenin (Rosemarie DeWitt), gittikçe artan teknolojik dünyada bir çocuğa nasıl bakılacağına dair uzun zamandır devam eden bir soruyla yüz yüze gelişini izliyoruz. Yönetmen Jodie Foster da Panik Odası‘nın 2017 versiyonunu başarıyla TV’ye uyarlamış gibi duruyor.

Öncelikle uzun bir sessizliğin ardından geçtiğimiz günlerde Netflix’in resmi Twitter hesabından “İyi ebeveynliğin sırrı” başlığıyla aşağıdaki görsel paylaşıldı:

“Annen seni koruyacak.”

 

 

Bir sonraki gün ise Arkangel’ın resmi fragmanı paylaşıldı sonunda:

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.