Netflix’e Ağustos 2019’da Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi 🍿🍿

netflix ağustos 2019

Mindhunter 2. sezonu ve Yüzüklerin Efendisi serisi de Ağustos’ta Netflix Türkiye’de!

Netflix’e Ağustos 2019’da Gelecek Dizi ve Filmler

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Las chicas del cable: 4. Sezon (9/8/2019)

1931’deki sosyal değişimlerin ortasında bir cinayete karışan arkadaşlar, içlerinden biri idama mahkûm edilmeden önce bu suçu birlikte çözmek zorunda.

Glow: 3. Sezon (9/8/2019)

Ekip göz kamaştıran Las Vegas’taki gösterilerine başlasa da güç mücadeleleri, cinsel gerilim ve değişen öncelikler aralarındaki arkadaşlığı tehdit eder.

Mindhunter: 2. Sezon (16/8/2019)

Davranış Bilimi Biriminin katillerin içgüdülerine dair teorik bilgileri, FBI’ın yüksek profilli bir seri çocuk katilini aramasıyla uygulamaya geçirilir.

Victim Number 8 (La víctima número 8) (16/8/2019)

Yedi kişi hayatını kaybettiği Bilbao’daki terör saldırısının ardından şüphelinin ve etrafındaki herkesin hayatları mahvolurken güvenilecek hiç kimse yoktur.

Hyperdrive (21/8/2019)

Dünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, en büyük ve en çetin engelli parkurda süper şarjlı özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

Million Pound Menu: 2.Sezon (27/8/2019)

Restoran açmaya kararlı gıda sektörü girişimcilerinin yer aldığı yeni grup, seçici yatırımcılardan oluşan jüriyi leziz konseptlerle etkilemeye çalışıyor.

The Dark Crystal: Age of Resistance (30/8/2019)

Fantastik klasiğin öncesini anlatan bu filmde, korkunç bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling, acımasız İmparator’a karşı bir isyanın fitilini ateşler.

Sacred Games: 2.Sezon (Çok yakında)

Mumbai tehlikedeyken Sartaj Singh, Ganesh Gaitonde’nin üçüncü babası ile bir bağlantı bulmaya çalışır. Bu gizemli gurunun yıkıcı bir planı vardır.

NETFLIX FİLMLERİ

Küçük İsviçre (16/8/2019)

Bask Bölgesi’ndeki bir kasabada William Tell’in oğlunun mezarının bulunmasının ardından kasabanın inatçı halkı İsviçre’ye katılmak için lobi yapar.

Falling Inn Love (29/8/2019)

Bir şirket yöneticisi (Christina Milian), Yeni Zelanda’da albenisi olmayan bir pansiyon kazanır ve yenilemede kendisine yardım eden yakışıklı ustaya aşık olur.

Back to School (30/8/2019)

Büyüdükleri kasabaya geri dönen iki arkadaş, okulda onlara zorbalık edenleri utandırmak ve gençlik aşklarını tekrar görmek için mezunlar buluşmasına katılır.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Enter the Anime (5/8/2019)

Anime nedir? Bu tempolu belgesel, heyecan dolu bir tür olan animenin önde gelen yaratıcılarıyla yapılan derinlemesine incelemelerle bu soruya yanıt arıyor.

The Family (9/8/2019)

Araştırmacı gazeteciler, Washington D.C.’nin siyasi kulislerindeki faaliyetlerini sessizce sürdüren fundamentalist Hristiyan örgüt Kardeşlik’i ifşa ediyor.

Diagnosis (16/8/2019)

New York Times Magazine’deki köşesinden uyarlanan belgesel dizisinde Dr. Lisa Sanders, nadir ve gizemli hastalıkların teşhisinde halktan yardım alıyor.

American Factory (21/8/2019)

Bu belgesel, Ohio’daki bir fabrikanın Çinli sahipleri ve Amerikalı çalışanları arasındaki sürtüşmeyi aktarıyor. Barack ve Michelle Obama’nın yapım şirketinden.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Ask the StoryBots: 3.Sezon (2/8/2019)

Storybot’lar, meraklı çocukların “İnsanlar niye birbirinden farklı görünür?”, “Çikolata nereden gelir?” gibi sorularına cevap vermeye hazır.

She-Ra ve Güç Prensesleri: 3.Sezon (2/8/2019)

Catra ve Adora, kefaret ve cevap arayışıyla Kızıl Çöl’e giderken Hordak’ın portal araştırması, Etherya’nın gerçekliğini tehlikeye sokar.

Problem Nick: 2.Kısım (5/8/2019)

Sahtekâr olduğunun öğrenilmesine ramak kalan Nick, Thompsonların yaptığı kötülükleri telafi etmek ve babasını hapisten çıkarmak için daha sıkı çalışır.

Rocko’s Modern Life: Static Cling (9/8/2019)

Uzayda geçirdiği 20 yılın ardından Rocko, teknolojik olarak gelişmiş O-Town’a geri döner ve en sevdiği programı tekrar yayınlatmayı görev edinir.

Küçük Bheem ile Büyük Maceralar: 2. Sezon (30/8/2019)

Eğlenceli tuhaflıklar ve süper kahramanlıklarla dolu yeni sezonda, tehlikeleri neşeyle savuşturan ve umulmadık arkadaşlıklar kuran Bheem’e katılın.

NETFLIX ANİME

Cannon Busters (15/8/2019)

Bir robot, bir kaçak ve sansasyonel pembe bir Cadillac, neşesi bulaşıcı olan S.A.M. adlı arkadaşlık robotunun kayıp dostunu aramasına yardım eder.

HERO MASK: 2.Kısım (23/8/2019)

Eski bir LIVE çalışanının kızı, şirketin suçlarını ifşa edebilir. Ama önce James’in onu hayatta tutması ve SSC’nin yeni müdürden kurtulması gerek.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.