Netflix’e Ağustos 2019’da Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi ??

netflix ağustos 2019

Mindhunter 2. sezonu ve Yüzüklerin Efendisi serisi de Ağustos’ta Netflix Türkiye’de!

Netflix’e Ağustos 2019’da Gelecek Dizi ve Filmler

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Las chicas del cable: 4. Sezon (9/8/2019)

1931’deki sosyal değişimlerin ortasında bir cinayete karışan arkadaşlar, içlerinden biri idama mahkûm edilmeden önce bu suçu birlikte çözmek zorunda.

Glow: 3. Sezon (9/8/2019)

Ekip göz kamaştıran Las Vegas’taki gösterilerine başlasa da güç mücadeleleri, cinsel gerilim ve değişen öncelikler aralarındaki arkadaşlığı tehdit eder.

Mindhunter: 2. Sezon (16/8/2019)

Davranış Bilimi Biriminin katillerin içgüdülerine dair teorik bilgileri, FBI’ın yüksek profilli bir seri çocuk katilini aramasıyla uygulamaya geçirilir.

Victim Number 8 (La víctima número 8) (16/8/2019)

Yedi kişi hayatını kaybettiği Bilbao’daki terör saldırısının ardından şüphelinin ve etrafındaki herkesin hayatları mahvolurken güvenilecek hiç kimse yoktur.

Hyperdrive (21/8/2019)

Dünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, en büyük ve en çetin engelli parkurda süper şarjlı özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

Million Pound Menu: 2.Sezon (27/8/2019)

Restoran açmaya kararlı gıda sektörü girişimcilerinin yer aldığı yeni grup, seçici yatırımcılardan oluşan jüriyi leziz konseptlerle etkilemeye çalışıyor.

The Dark Crystal: Age of Resistance (30/8/2019)

Fantastik klasiğin öncesini anlatan bu filmde, korkunç bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling, acımasız İmparator’a karşı bir isyanın fitilini ateşler.

Sacred Games: 2.Sezon (Çok yakında)

Mumbai tehlikedeyken Sartaj Singh, Ganesh Gaitonde’nin üçüncü babası ile bir bağlantı bulmaya çalışır. Bu gizemli gurunun yıkıcı bir planı vardır.

NETFLIX FİLMLERİ

Küçük İsviçre (16/8/2019)

Bask Bölgesi’ndeki bir kasabada William Tell’in oğlunun mezarının bulunmasının ardından kasabanın inatçı halkı İsviçre’ye katılmak için lobi yapar.

Falling Inn Love (29/8/2019)

Bir şirket yöneticisi (Christina Milian), Yeni Zelanda’da albenisi olmayan bir pansiyon kazanır ve yenilemede kendisine yardım eden yakışıklı ustaya aşık olur.

Back to School (30/8/2019)

Büyüdükleri kasabaya geri dönen iki arkadaş, okulda onlara zorbalık edenleri utandırmak ve gençlik aşklarını tekrar görmek için mezunlar buluşmasına katılır.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Enter the Anime (5/8/2019)

Anime nedir? Bu tempolu belgesel, heyecan dolu bir tür olan animenin önde gelen yaratıcılarıyla yapılan derinlemesine incelemelerle bu soruya yanıt arıyor.

The Family (9/8/2019)

Araştırmacı gazeteciler, Washington D.C.’nin siyasi kulislerindeki faaliyetlerini sessizce sürdüren fundamentalist Hristiyan örgüt Kardeşlik’i ifşa ediyor.

Diagnosis (16/8/2019)

New York Times Magazine’deki köşesinden uyarlanan belgesel dizisinde Dr. Lisa Sanders, nadir ve gizemli hastalıkların teşhisinde halktan yardım alıyor.

American Factory (21/8/2019)

Bu belgesel, Ohio’daki bir fabrikanın Çinli sahipleri ve Amerikalı çalışanları arasındaki sürtüşmeyi aktarıyor. Barack ve Michelle Obama’nın yapım şirketinden.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Ask the StoryBots: 3.Sezon (2/8/2019)

Storybot’lar, meraklı çocukların “İnsanlar niye birbirinden farklı görünür?”, “Çikolata nereden gelir?” gibi sorularına cevap vermeye hazır.

She-Ra ve Güç Prensesleri: 3.Sezon (2/8/2019)

Catra ve Adora, kefaret ve cevap arayışıyla Kızıl Çöl’e giderken Hordak’ın portal araştırması, Etherya’nın gerçekliğini tehlikeye sokar.

Problem Nick: 2.Kısım (5/8/2019)

Sahtekâr olduğunun öğrenilmesine ramak kalan Nick, Thompsonların yaptığı kötülükleri telafi etmek ve babasını hapisten çıkarmak için daha sıkı çalışır.

Rocko’s Modern Life: Static Cling (9/8/2019)

Uzayda geçirdiği 20 yılın ardından Rocko, teknolojik olarak gelişmiş O-Town’a geri döner ve en sevdiği programı tekrar yayınlatmayı görev edinir.

Küçük Bheem ile Büyük Maceralar: 2. Sezon (30/8/2019)

Eğlenceli tuhaflıklar ve süper kahramanlıklarla dolu yeni sezonda, tehlikeleri neşeyle savuşturan ve umulmadık arkadaşlıklar kuran Bheem’e katılın.

NETFLIX ANİME

Cannon Busters (15/8/2019)

Bir robot, bir kaçak ve sansasyonel pembe bir Cadillac, neşesi bulaşıcı olan S.A.M. adlı arkadaşlık robotunun kayıp dostunu aramasına yardım eder.

HERO MASK: 2.Kısım (23/8/2019)

Eski bir LIVE çalışanının kızı, şirketin suçlarını ifşa edebilir. Ama önce James’in onu hayatta tutması ve SSC’nin yeni müdürden kurtulması gerek.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.