the oa 2.sezon fragman

Beyin Yakan Netflix Dizisi ”The OA” 2. Sezonuyla Geri Dönüyor!

Esrarengiz Netflix orijinal yapımı The OA, iki yıl aradan sonra 2.sezonu ile 22 Mart’ta gösterime giriyor

The OA (Original Angel) Konusu

Yedi yıl önce kaybolmuş olan ve daha önce kör olan Prairie Johnson, yirmili yaşlarında, görüşü düzeltilmiş olarak eve geri döner. Birçoğu onun bir mucize olduğuna inanırken, diğerleri tehlikeli olabileceğinden endişe etmektedir.

Brit Marling ve Zan Batmanglij imzası taşıyan, aslında film olarak düşünülüp diziye adapte edilmiş ve her sezonu sekiz bölüm olan yapımda Jason Isaacs (Dr. Hunter Aloysius ‘Hap’ Percy), Emory Cohen (Homer), Patrick Gibson (Steve Winchell), Phyllis Smith (Betty Broderick-Allen), Brendan Meyer (Jesse), Ian Alexander (Buck Vu), Brandon Perea (Alfonso ‘French’ Sosa) ve Sharon van Etten’in (Rachel) yanı sıra Kingsley Ben-Adir ve Chloë Levine rol alıyor. Paz Vega, Irene Jacob ve Riz Ahmed’i ise dizide konuk oyuncu olarak izliyoruz.

The OA 2. Sezon Fragmanı

Gelen yorumlar da bir o kadar ilginç ve düşündürücü:

(Stranger Thıngs)
O kadar uzun zaman olmuş ki ilk sezonu unuttum

(Oktay)
Dizinin devamı olduğuna emin miyiz şahsen başka bir dizi gibi ? Anlayan var mı ?

(Emre Taşpınar)
Acele etmeseydiniz ya biz daha beklerdik.

(Kemal)
Herkesin de dediği gibi o kadar uzun zaman oldu ki insanlar diziden soğudu. Ben bunun Netflix’in aboneleri tutmak için araya koyduğu mesafe politikası sanıyordum ama sonra Brit Marling’e instagram’dan ben ve benim gibiler niye bu kadar uzun sürdü diye isyan mesajları ata ata kız açıklama yapmak zorunda kaldı. Kendisi tek başına yazıyormuş, aynı zamanda oynamak zorundaymış, hiç bir ayrıntıyı tesadüf eseri gibi göstermemek için sanat yapar gibi çalışıyorlarmış fln.

Siz ne düşünüyorsunuz?

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.