netflix dizileri agustos 2018

Netflix’e Ağustos’ta Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Simpsonlar’ın yaratıcısı Matt Groening’in yeni projesi Disenchanment da Ağustos’ta Netflix’te!

Netflix Ağustos 2018 seçkisinde orijinal yapımlarını da çoğaltmaya devam ediyor. İşte Ağustos’ta Netflix’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi*:

*Kırmızı ile belirtilen başlıklar Netflix Türkiye’de gösterime girecek içerikleri temsil ediyor

Netflix’e Ağustos 2018’de Gelecek Dizi ve Filmler ?

1 Ağustos 2018

Switched
Invisible
Case Closed: Season 1
Being Napoleon
So was von da
Burn Out
The House Bunny
Kubo and the Two Strings
Touch of Evil
Regal Academy
Gigli
St. Vincent
Discovery of Love: Season 1
The Honorable Minister Louis Farrakhan: My Life’s Journey Through Music
Love In The Buff
Infernal Affairs II
Infernal Affairs
Initial D
Chinese Odyssey (Part II), A
Love In A Puff
Mad World
Ten Years
Weeds on Fire
Sudani from Nigeria
Chinese Odyssey (Part I), A
Infernal Affairs III
League of Gods
Edge of Fear
The Could’ve-Gone-All-the-Way Committee: Season 1
Becoming Champions: Season 1

2 Ağustos 2018

Forever Chape

3 Ağustos 2018

Like Father

like father

Capture the Flag
Farina
I Am A Killer
Marching Orders
Brij Mohan Amar Rahe

4 Ağustos 2018

Tower Heist
Hot Fuzz
Pride & Prejudice
Fast Times at Ridgemont High
Happy Gilmore
Bring It On: In It to Win It
The Sinner: Season 1
Mr. Sunshine
1871 Shinmiyangyo olayından sonra kendisini ABD’de bulan genç bir çocuk, tarihi bir dönemeçte Kore’ye döner ve asil bir kadına aşık olur.
Life
Flavors of Youth: International Version

6 Ağustos 2018

Doctors: Season 1

7 Ağustos 2018

Men on a Mission: 2018
Chennai Express

8 Ağustos 2018

The Royal Gambler: Season 1

9 Ağustos 2018

Ouija: Origin of Evil
The Most Unknown
Perdida
Çocukluk arkadaşı yıllar önce Patagonia’da ortadan kaybolan bir polis memuru, cevaplar bulmak için yeni bir araştırmaya başlıyor ve çok geçmeden kendi hayatı tehlikeye giriyor.

10 Ağustos 2018

Insatiable – 1. Sezon

Insatiable; başrollerinde Debby Ryan, Dallas Roberts ve Alyssa Milano olan intikam konulu bir kara komedi. Patty (Debby Ryan) fazla kiloları nedeniyle yıllar boyunca etrafındakiler tarafından zorbalığa maruz kalmış ve dışlanmıştır. Bob Armstrong (Dallas Roberts), gerçek tutkusu güzellik yarışmasına katılan yarışmacılara koçluk yapmak olan gözden düşmüş bir avukattır ve Patty’deki potansiyeli görüp onu kanatları altına alır. Önce vekilliğini yapar, sonra da ülkenin en güzel kızı olması için onu güzellik yarışmasına hazırlamaya başlar. Fakat Bob ve karısı Coralee’nin (Alyssa Milano) farkında olmadığı bir şey vardır: Patty’nin içindeki intikam duygusunun ne kadar güçlü olduğu ve kendisine karşı bir hatası olan herkesten intikam almak için ne kadar ileri gidebileceği. Şimdi devran döndü ve intikam çok tatlı. Patty’ye bulaşan herkes cezasını bulacak.

All About the Washingtons – 1. Sezon

All About The Washingtons ; otobiyografi tarzında, senaryolu bir aile sitcomu. Joey Washington (Joseph Simmons, namıdiğer Rev Run) ve eşi Justine Washington (Justine Simmons), aslında oyuncuların gerçek hayatlarından kurgulanmış karakterler. Hip-hop müziğin efsane ismi Joey emekli olmaya karar verince, eşi Justine kendi kariyerine odaklanma fırsatı yakalar. Çünkü artık Joey’in çocuklara bakacak ve evi çekip çevirecek kadar boş zamanı vardır. Çiftin çocukları rolünde yıldızı yükselen oyuncular Kiana Ledé, Nathan Anderson, Leah Rose Randall ve Maceo Smedley var.

La Casa de las Flores – 1. Sezon

The Package

Dört genç bir sömestr tatilinde kamp gezisine çıktığında talihsiz bir kaza, arkadaşlarının en değerli varlığını kurtarmak için zamana karşı bir yarış başlatıyor.
The Walk
Hotel Transylvania 2
Gypsy: Season 2
72 Dangerous Animals: Asia
Keskin dişlerden, zehirli pençelere hepsi ölümcül silahlara sahipler. Ama hangi yaratık en acımasız olma tahtına sahip olacak?
Afflicted
Million Pound Menu
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society
Bir yazar, İkinci Dünya Savaşı Alman işgali sırasında oluşturdukları kitap kulübü hakkında bir kitap yazmaya karar verdiğinde Guernsey’in eksantrik sakinleri ile bağ kuruyor.
Demetri Martin: The Overthinker
Zion
Bacakları olmadan doğmuş ve yıllardır koruyucu aile gözetiminde sıkışıp kalmış genç Zion Clark, içinde bulunduğu durumun üstesinden gelmeyi ve rekabetçi bir güreşçi olmaya çalışıyor.
The Ponysitters Club
Genç bir at meraklısı, ailesinin sevilen çiftliğindeki hayvanları kurtarmak ve rehabilite etmek için en iyi arkadaşlarıyla birlikte bir takım kurar.

13 Ağustos 2018

Suspicious Partner: Season 1
Dr. Romantic: Season 1

14 Ağustos 2018

Men on a Mission: 2018

15 Ağustos 2018

Ligue 1 Documentary
Al Hayba
Seven Years in Tibet
Atomic Blonde
Devaraya
Gurudu
Ouija
Hurricane Bianca: From Russia With Hate

17 Ağustos 2018

Disenchantment – 1. Sezon

Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groening’den büyüklere Netflix orijinal çizgifilmi! Disenchantment’ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland’a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci’nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

To All the Boys I’ve Loved Before


Lara Jean’ın aşk hayatı, aşık olduğu her çocuğa yazdığı gizli mektupları gizemli bir şekilde onlara postalandığı zaman, hayali olmaktan çıkıp kontrol edilemez bir hal alıyor.
Pinky
Magic for Humans
Stay Here
Ultraviolet
The Motive
Hayal gücü bulunmayan hevesli bir yazar, yazacak bir şeyler bulmak için komşularının yaşamlarını manipüle ederek romanı için ilham kaynağı arayışına girer.
Yoo Byung Jae: Discomfort Zone
Pinky Malinky
Pinky Malinky her şeye iyi tarafından bakıyor, bir sosisli sandviç olarak doğmasına bile. Kankalarıyla beraber bu küçük sosisçik hayattan bir ısırık alıyor.

18 Ağustos 2018

Alejandro Sanz: What I Was Is What I Am

19 Ağustos 2018

The Investigator: A British Crime Story: Season 2
Hükümlü bir koca. Çaresizce gerçeği öğrenmek isteyen bir kız çocuğu. Olayların içine girdikçe her şey daha da garip bir hal alıyor.

21 Ağustos 2018

Men on a Mission: 2018

22 Ağustos 2018

Marlon: 2. Sezon
Great News

23 Ağustos 2018

Deadwind
Follow This
Garip internet çılgınlarından opioid kullanıcıları için güvenli enjeksiyon alanlarına kadar çeşitli konuları araştıran BuzzFeed’deki muhabirleri takip edin.

24 Ağustos 2018

Ghoul – 1. Sezon

Bu dünyadaki şeytanlarla savaşabilirsin, ama ya bu dünyadan olmayanlarla?

The Innocents – 1. Sezon

The Magic Pill
The Power of Grayskull: The Definitive History of He-Man and the Masters of the Universe
Ask the StoryBots: Season 2
Inside the Criminal Mind
The After Party
Hevesli bir rapçi, yanlış sebeplerle internet fenomeni olunca, kariyerini batırdığını düşünür. Fakat çılgın bir partide her şeyi düzeltmek için bir şansı daha vardır.
Bert Kreischer: Secret Time

25 Ağustos 2018

Flavors of Youth: International Version

Uluslararası çapta ün kazanmış Senin Adın’ın arkasındaki vizyoner ve yaratıcı CoMix Wave Films’ten Netflix’in yeni anime filmi geliyor: Flavors of Youth. Üç şehirde geçen üç hikâye içeren Flavors of Youth duygu dolu anıların insana verdiği yaşama sevincini ve aradan yıllar da geçse aşık bir insanın kalbinin yine aynı şekilde atmaya devam edeceğini anlatıyor.

27 Ağustos 2018

Christine

28 Ağustos 2018

Men on a Mission: 2018
The Longest Week

31 Ağustos 2018

Ozark – 2. Sezon


Merakla beklenen ikinci sezonunda Ozark, tehlikeli bir uyuşturucu kartelindeki yaşamın bulanık sularında ilerleyen Marty Bryde ve ailesinin öyküsünü anlatmaya devam ediyor. Bryde ailesi ortama uyum sağlamaya başlar. Ancak Del’in oyun dışı kalmasının ardından suç örgütü, işleri yeniden organize etmesi için acımasız avukat Helen Pierce’i kente yollar. Marty ve Wendy ise güce aç Snell ailesiyle, kartelle ve hapishaneden çıkan Cade’in kızı, yeni yardımcıları Ruth Langmore ile yaptıkları ortaklıklar nedeniyle karşı karşıya oldukları giderek büyüyen tehlikelerin ortasında aile çıkarlarını koruma mücadelesi verir. Alınan riskler eskisinden daha da büyüktür. Kısa süre içinde Byrde ailesi, bu bataklıktan çıkmak için her şeylerini ortaya koymaları gerektiğini anlar.

Paradise PD
Ultimate Beastmaster: Survival of the Fittest
Las leyes de la termodinámica
Kız arkadaşı tarafından reddedilen bir adam, bu romantik komedi tarzındaki belgeselde aşktaki şanssızlığını termodinamik yasalarına benzetiyor.
The Comedy Lineup: Part 2

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.