☔The Rain☔: Netflix’ten Bu Sefer de İskandinav Orijinali Gizem Dizisi Geliyor

655
Görüntülenme

2018’de Netflix’te yayınlanacak olan Danimarka yapımı The Rain’den ilk fragman yayınlandı

Netflix‘in bol kanserli Almanya yapımı Dark efsanesinden sonra yine aynı tarz gizeme bu sefer de Danimarka yapımı The Rain ile doyacağız gibi duruyor. 2018’in ilkbaharını merakla bekliyoruz.

the rain

İskandinav yapımı bu gerilim dizisinin konusu yine, bir tarafta insanlığı tehdit eden bir olay ve bir tarafta da bununla mücadele halinde olan insanlar etrafında kurgulanmış. Ölümcül bir virüsün nüfusun çoğunu yok edişini gördükten sonra iki küçük kardeşin güvenli bir yer arayışını izleyeceğiz birlikte.

the rain virus

Ve muhtemelen asit ya da zombi virüsü yağmuru gibi bir şeyden dolayı zombiye dönüşme olasılığınız olacak. Fragmandan anladığımız kadarıyla ıslanan yanıyor:

the rain yagmur

Kuru kalmak önemli ve hatta mottomuz:

the rain kuru kal

the rain kuru kal kuru

”Daha bahara çok var ben o zamana kadar bekleyemem” diyorsanız sizlere İskandinav soğukluğunda yemenizi önerdiğimiz 15 İskandinav filmini izlemenizi öneriyoruz.

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin