Netflix’e Kasım 2018’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi 👍👍

netflix kasım 2018 dizileri

House of Cards’ın son sezonu ve The Ballad of Buster Scruggs da Kasım’da Netflix’te!

Netflix Kasım 2018 seçkisinde orijinal yapımlarını da çoğaltmaya devam ediyor. İşte Kasım’da Netflix’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi*:

*Kırmızı ile belirtilen başlıklar Netflix Medya Merkezi’nde anons edilen ve Netflix Türkiye’de kesin olarak gösterime girecek içerikleri temsil ediyor

Netflix’e Kasım 2018’de Gelecek Dizi ve Filmler ?

 

1 Kasım 2018

Angela’s Christmas
Bram Stoker’s Dracula
Bring It On: In It to Win It
Cape Fear
Children of Men
Close Encounters of the Third Kind
Cloverfield
Deuce Bigalow: European Gigolo
Doctor Strange
Fair Game – Director’s Cut
Follow This: Part 3

BuzzFeed iş birliğiyle hazırlanan bu belgesel dizisi, izleyicileri BuzzFeed’in ödüllü gazeteciliğinin perde arkasına taşıyor ve habere konu olan hikâyeleri farklı karakter ve bakış açılarına sahip editör ekibinin gözünden keşfetmemizi sağlıyor. Beklenmedik yeraltı fenomenlerinden daima gündemde kalan küresel tartışmalara varan ilginç konulara sahip bölümler, izleyicilere dünya genelindeki birbirinden farklı konuları ve mekânları derinlemesine inceleme fırsatı sunuyor. Follow This’in yapımcısı BuzzFeed News. Jessica Harrop ise belgeselin showrunner’lığını üstleniyor.

On beşer dakikalık 20 bölüm. Bölümler Ağustos, Eylül ve Kasım aylarında üç kısım olarak gösterime girecek.

From Dusk Till Dawn
Good Will Hunting
Jet Li’s Fearless
Julie & Julia
Katt Williams: The Pimp Chronicles: Pt. 1
National Lampoon’s Animal House
Next Avengers: Heroes of Tomorrow
Planet Hulk
Scary Movie 2
Scary Movie 3
Sex and the City: The Movie
Sixteen Candles
Stink!
The English Patient
The Judgement
The Untold Tales of Armistead Maupin
The Water Horse: Legend of the Deep
Transcendence
Vaya

2 Kasım 2018

Brainchild
House of Cards: Season 6

Altın Küre ödüllü ve Emmy adayı Robin Wright, çığır açan, ödüllü dizi House of Cards‘ın altıncı ve final sezonunda, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak geri dönüyor. Wright’a eşlik eden Oscar® adayı oyuncular Diane Lane ve Greg Kinnear’la beraber bu sezonda Cody Fern, Emmy adayı Michael Kelly, Jayne Atkinson, Oscar® adayı Patricia Clarkson, Emmy adayı Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott ve Boris McGiver rol alıyor. House of Cards‘ın baş yapımcıları ise Melissa James Gibson, Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen, Dana Brunetti, Eric Roth, Michael Dobbs ve Andrew Davies. Beau Willimon tarafından yaratılan dizinin yapımını Netflix adına Donen/Fincher/Roth ve MRC stüdyosu beraber üstleniyor.

2013’te, House of Cards Primetime Emmy Ödüllerinde önemli dallarda aday gösterilen ilk orijinal internet dizisi oldu. Bugüne kadar 53 dalda Emmy’ye aday gösterilen dizi, bir internet yayıncısına verilen ilk önemli Emmy ödülü olan, David Fincher’ın kazandığı “Bir Drama Dizisinde En İyi Yönetmen” ödülü dâhil yedi Emmy kazandı. House of Cards altı kez Altın Küre ödülüne aday gösterilirken bunların ikisini kazandı. Tarih yazan dizi, 11 kez aday gösterildiği Screen Actors Guild ödüllerinden ikisini kazandı; bir kez de AFI Ödülüne layık görüldü. Dört kez aday gösterildiği Writers Guild Ödüllerinde bir ödül kazandı; iki kez BAFTA ödülüne aday gösterildi; Producers Guild Ödülleri ve Directors Guild ödüllerinde iki kez aday gösterildi; ve diğer başarılarının yanında bir kez de Peabody Ödülü kazandı.

ReMastered: Tricky Dick & The Man in Black
The Holiday Calendar
The Other Side of the Wind

Efsane yönetmen Orson Wells (Yurttaş Kane) son sinema eseri olacak bu filmin çekimlerine 1970’lerde başladı. Filmin oyuncu kadrosunda John Huston, Peter Bogdanovich, Susan Strasberg ve son yıllarında Welles’in partneri olan Oja Kodar gibi önde gelen sanatçılar yer almaktaydı. Finansal sorunlarla boğuşan yapım süreci 1976’ya kadar devam etmiş, ancak kısa süre sonra film, sektör genelinde kötü bir ün kazanmıştır. Asla tamamlanmamış ve yayınlanmamış olan bu filme ait binlerce makara Paris’teki bir kasada unutulmaya terk edilmişti. Ta ki yapımcılar Frank Marshall (The Other Side of the Wind’in ilk çekimlerinde yapım yöneticisi olarak görev almıştır) ve Filip Jan Rymsza, 30 yıldan uzun bir süre önce aramızdan ayrılan Welles’in vizyonunu tamamlama çabalarına öncülük edene kadar.

Filmde Oscar ödüllü besteci Michel Legrand’ın yeni bir bestesi (The Umbrellas of Cherbourg) yer alıyor. Oscar ödüllü editör Bob Murawski’nin (Ölümcül Tuzak) de bulunduğu bir teknik ekip tarafından montajı gerçekleştirilen The Other Side of the Wind ünlü yapımcı J.J. “Jake” Hannaford’un (Huston) öyküsünü anlatıyor. Hannaford, Avrupa’da geçirdiği yılların ardından yenilikçi geri dönüş filmini tamamlama planlarıyla Hollywood’a gelir. Klasik stüdyo sisteminin ve o dönemde kurulu düzeni sarsan yeni yapılanmanın taşlaması niteliğinde olan Welles’in bu son filmi, hem uzak bir geçmişteki film yapımcılığına göz atmamıza fırsat veren büyüleyici bir zaman kapsülü hem de film yapımcılığının tartışmasız usta isminin uzun süredir beklenen “yeni” filmi olma niteliğinde.

They’ll Love Me When I’m Dead

Oscarlı yönetmen Morgan Neville (20 Feet from Stardom), efsane yönetmen Orson Welles’in hayatının son 15 yılının kışkırtıcı hikâyesini anlatıyor. 1970’lerde artık Yurttaş Kane’in “mucize çocuğu” olarak sükse yaptığı dönemi geride bırakmış olan Welles, Avrupa’daki yıllarının ardından The Other Side of the Wind adlı projesiyle Hollywood’a geri dönüşünü gerçekleştirmeye çalışan bir sanatçıdır. Welles, son müthiş filmini tamamlamaya çalışan, yaşlanan bir film yönetmeni hakkındaki bu filme yıllarını vermiştir. Finansal sorunlarla ve talihsizliklerle boğuşan Welles, filmi kaotik bir ortamda, gerilla tarzında çekmiştir. Oyuncu kadrosu ise bu işe kendini adamış genç idealistlerden oluşmaktaydı. 1985’te aramızdan ayrılan Welles, son mirası olarak ardında sinema tarihinin en ünlü bitirilmemiş filmini bırakmıştır. Peter Bogdanovich, Frank Marshall, Oja Kodar ve kızı Beatrice Welles’in sağladığı açıklayıcı yeni bilgilerle They’ll Love Me When I’m Dead, sinema tarihindeki en muhteşem kariyerlerden birine sahip olan zeki, yenilikçi, cüretkâr ve boyun eğmeyen bir sanatçının anlatılmamış son yıllarını ele alıyor.

Trolls: The Beat Goes On!: Season 4

3 Kasım 2018

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil

4 Kasım 2018

Disney’s Pirates of the Caribbean: At World’s End
Patriot Act with Hasan Minhaj

5 Kasım 2018

John Leguizamo’s Latin History for Morons

7 Kasım 2018

Into the Forest

8 Kasım 2018

The Sea of Trees

9 Kasım 2018

Beat Bugs: Season 3
La Reina del Flow
Medal of Honor

Netflix’in sürükleyici ve samimi orijinal belgesel dizisi Onur Madalyası, 1861’de Başkan Abraham Lincoln tarafından yasalaştırıldığından beri 3600’den az Amerikalı’ya verilen, ABD ordusunun en yüksek kahramanlık nişanına layık görülmüş sekiz kişiyi anlatıyor. Arşiv görüntülerine ve tarihçiler ile askerî liderlerin yorumlarına da yer veren dizi, görev sınırlarını fazlasıyla aşan bu cesur insanların yaşamlarını ve deneyimlerini öne çıkarıyor. Onların savaş alanları II. Dünya Savaşı sırasında İtalya, Almanya ve Fransa; Kore Savaşı sırasında 38. paralel; Vietnam Savaşı’nın en ölümcül zamanlarında Laos; ve Afganistan’ın engebeli dağlarıydı. Aile üyeleri ve silah arkadaşları, bu askerlerin karşı karşıya kaldıkları olağanüstü zorlukları anımsarken etkileyici canlandırmalar, birçoklarının tabiriyle onların “hayatlarındaki en kötü günle” nasıl baş ettiklerini anlayabilmeleri için izleyicileri askerlerin zihnine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Hâlen hayatta olan üç gazinin de aralarında bulunduğu madalya sahipleri, Massachusetts’te bir çiftlikten New Mexico’daki göçmen topluluğuna, ülkenin dört bir yanındaki küçük kasabalardan büyük şehirlere kadar çeşitli sosyal çevrelerden geliyor.

Outlaw King

Orta Çağ’da İskoçya’yı egemenliği altına alan İngiltere Kralı I. Edward tarafından bozguna uğratılan ve asilzadeyken kanun kaçağı bir kahramana dönüşen Robert Bruce’un daha önce anlatılmamış gerçek hikâyesi. Robert’ın İskoçya Tacı’nı ele geçirip zalim Kral’ın ve Galler Prensi olan dengesiz oğlunun komutası altındaki güçlü orduya karşı savaşmak üzere bir grup coşkulu adamı toplaması vahim sonuçlar doğurur. İskoçya’da çekilen OUTLAW KING, yönetmen David Mackenzie’yi (İki Eli Kanda) Chris Pine, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh ve Billy Howle gibi yıldız oyuncularla yeniden bir araya getiriyor.

Spirit Riding Free: Season 7
Super Drags
The Great British Baking Show: Collection 6
Treehouse Detectives: Season 2
Westside

12 Kasım 2018

Green Room

13 Kasım 2018

Loudon Wainwright III: Surviving Twin
Oh My Ghost
Warrior

15 Kasım 2018

May The Devil Take You
The Crew

16 Kasım 2018

Cam
Narcos: Mexico

Ponysitters Club: Season 2
Prince of Peoria
She-Ra and the Princesses of Power

SheRa ve Güç Prensesleri, kendisini efsanevi savaşçı prenses SheRa‘ya dönüştüren sihirli bir kılıç bulmasının ardından kötü amaçlar güden Hord’daki eski hayatını geride bırakan Adora (Carrero) adlı öksüz bir kızın hikâyesini anlatıyor. Adora, kötülüğe karşı verilen nihai savaşta bir grup sihirli prensesi bir araya getirirken aradığı aileyi Ayaklanma’da buluyor.

Eisner ödüllü yazar ve yapımcı Noelle Stevenson (Lumberjanes, Nimona) ve baş yapımcı Chuck Austen (Dawn of the Croods, Steven Universe), 1980’lerin simge hâline gelmiş kız kahramanının modern bir uyarlamasını yeni nesil genç hayranların beğenisine sunuyor.
Aimee Carrero (Elena of Avalor) Adora/SheRa rolünde, Karen Fukuhara (Suicide Squad: Gerçek Kötüler) Glimmer rolünde, AJ Michalka (The Goldbergs) Catra rolünde, Marcus Scribner (black-ish) Bow rolünde, Reshma Shetty (Royal Pains) Angella rolünde, Lorraine Toussaint (Orange is the New Black) Kötü Büyücü rolünde, Keston John (The Good Place) Hordak rolünde, Lauren Ash (Superstore) Scorpia rolünde, Christine Woods (Merhaba Hanımlar) Entrapta rolünde, Genesis Rodriguez (Time After Time) Perfumarolünde, Jordan Fisher (Grease Live!) Deniz Şahini rolünde, Vella Lovell (Crazy Ex-Girlfriend) Mermista rolünde, Merit Leighton (Alexa & Katie) Frosta rolünde, Sandra Oh (Killing Eve) Castaspella rolünde ve Krystal Joy Brown (Motown: The Musical) Netossa rolünde yer alıyor.

The Ballad of Buster Scruggs

Altı bölümden oluşan bir Western antoloji filmi olan The Ballad of Buster Scruggs’ta Joel ve Ethan Coen, kendilerine özgü benzersiz anlatımlarıyla Vahşi Batı hakkında bir dizi hikâye aktarıyor. Filmin her bir bölümü Batı Amerika hakkında farklı bir öykü anlatıyor.

The Break-Up
The Kominsky Method

Bir zamanlar ünlü olan Sandy Kominsky ve uzun yıllardır temsilciliğini yapan Norman Newlander için henüz her şey bitmedi. Akademi Ödülü® sahibi Michael Douglas (Kominsky) ve Alan Arkin (Newlander), gençliğe ve güzelliğe değer veren Los Angeles’ta, ununu elemiş eleğini duvara asmış ve hayatın kaçınılmaz iniş çıkışlarıyla mücadele eden iki arkadaşı canlandırıyor. Komik ve duygusal öğelere sahip The Kominsky Method, 8 defa Emmy Ödülü’ne aday gösterilen Chuck Lorre tarafından yaratılan ve yarımşar saatlik 8 bölümden oluşan tek kamerayla çekilen bir dizi.

The Kominsky Method‘ın yazar kadrosunda Al Higgins, David Javerbaum ve aynı zamanda birinci bölümün yönetmenliğini de üstlenen Chuck Lorre var. Warner Bros. Television iş birliği ile Chuck Lorre Productions, Inc. yapımcılığı altında sunulacak dizinin baş yapımcıları ise Lorre, Higgins ve Michael Douglas. Dizi bu sonbahar Netflix’te yayınlanacak.

The Princess Switch

18 Kasım 2018

The Pixar Story

19 Kasım 2018

The Last Kingdom: Season 3

20 Kasım 2018

Kulipari: Dream Walker
Motown Magic
Sabrina
The Final Table
Trevor Noah: Son of Patricia

21 Kasım 2018

The Tribe

22 Kasım 2018

Jiro Dreams of Sushi
Mystery Science Theater 3000: The Gauntlet

Bir adam, üç robot ve alay edilmeyi bekleyen bir sürü B filmi. Yepyeni bir MST3K deneyimine hoş geldiniz.

The Christmas Chronicles
Greenleaf

Greenleaf ailesinin fertleri Memphis’te büyük bir kilisenin yöneticiliğini yapıyorlar. Ne var ki, hem iş hem de hem de kişisel hayatları aç gözlülük, zina ve diğer günahlarla dolu.

23 Kasım 2018

Frontier: Season 3

Aksiyon dolu bir macera drama olan dizi, 18. yüzyıl sonlarında Kuzey Amerika kürk ticaretinde zenginlik ve gücü kontrol etmek için verilen karmaşık ve şiddet dolu mücadeleyi yansıtıyor. Farklı bakış açılarından anlatılan hikaye, iş pazarlıklarının yakın mesafe balta dövüşleriyle çözümlendiği ve Yerli kabilelerle Avrupalılar arasındaki hassas ilişkilerin kanlı çatışmalar doğurabileceği bir dünyada geçiyor.

Fugitiva
Sick Note
Sick Note: Season 2
To Build or Not to Build: Season 2

25 Kasım 2018

My Little Pony Friendship is Magic: Best Gift Ever

27 Kasım 2018

Bumping Mics with Jeff Ross & Dave Attel

29 Kasım 2018

Pocoyo: Season 4

30 Kasım 2018

1983
A Christmas Prince: The Royal Wedding
Baby
Death by Magic
F is for Family: Season 3
Happy as Lazzaro
Rajma Chawal
Spy Kids: Mission Critical: Season 2
The World Is Yours
Tiempo compartido

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.