Netflix’e Mart 2019’da Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi ??

netflix mart 2019 dizileri

Woody Harrelson ve Kevin Costner’lı “The Highwaymen” de Mart ayında Netflix’te!

Netflix’e Mart 2019’da Gelecek Dizi ve Filmler


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Love, Death & Robots (15/3/2019)

Tim Miller ve David Fincher imzalı bir animasyon antoloji dizisi.

Formula 1: Drive to Survive (8/3/2019)

Hız, baskı ve rekabet. Formula 1‘de yarışan sürücülerin ve takım sahiplerinin dünyasını kokpitten yönetim ofisine kadar tecrübe edin.

Santa Clarita Diet: 3. Sezon (29/3/2019)

Emlakçılık yapan karı-koca, kadının geçirdiği dramatik bir değişimle ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda.

Osmosis (29/3/2019)

Yakın bir gelecekte, Paris’te geçen bu dizide, teknoloji son kaleyi de fethetmiş, gerçek aşkın kodlarını deşifre etmiştir. Kullanıcının beyin verilerini derinlemesine analiz eden “OSMOSIS” adlı çöpçatanlık uygulaması, %100 doğrulukla en uyumlu partneri bulmayı sağlayarak “ruh eşini bulma” kavramını bir gerçekliğe dönüştürmüştür. Ömrünüz boyunca seveceğiniz biricik kişinin kim olacağına bir algoritmanın karar vermesine izin vermenin bir bedeli de olacaktır elbette… Hiç tükenmeyecek aşka ulaşmanın karşılığında, zihninizin ve de kalbinizin en derinlerinde gizlediğiniz sırları bu teknolojiyle paylaşmanız gerekecektir.

The Order (7/3/2019)

Gizli bir topluluğa katılan üniversite birinci sınıf öğrencisi Jack Morton, kendini kurt adamların kara büyü yapanlarla savaştığı karanlık bir yeraltı dünyasında bulur.

Terrace House: Opening New Doors: 6. Kısım (12/3/2019)

Kaito ve Risako ev arkadaşlarıyla takılırken Yui ve Aio bir sonraki adımlarına karar vermeye çalışır. Aralarındaki arkadaşlık bağı hariç hiçbir şey kesin değildir.

Trailer Park Boys: The Mushroom Experience (31/3/2019)

Karavan parkı artık daha tuhaf. 12. sezonun bıraktığı yerden devam eden ve eskisinden de uçuk olan yapımda tüm ekip, çizgi film karakterlerine dönüşüyor.

Northern Rescue (1/3/2019)

John West, eşinin ölümünün ardından çocuklarıyla birlikte ücra bir sahil kasabasına yerleşir ve burada bir arama-kurtarma hizmetinin başına geçer.

Cricket Fever: Mumbai Indians (1/3/2019)

Cricket Fever: Mumbai Indians, Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) mücadele eden süperstar Mumbai Indians takımının derinliklerine dalıyor ve perde arkasında yaşananlara benzersiz bir bakış sunuyor. 3 kez şampiyon olan takımın oyuncularının, personelinin ve sahiplerinin duygusal yolculuğunu kriket sahası dışında da takip eden bu belgeselle 2018 IPL sezonu boyunca takımı gittiği her yerde takip edin. Sekiz bölümlü dizi, 1 Mart 2019’da dünyanın her yerinde Netflix’te.

Secret City: Under the Eagle: 2. Sezon (5/3/2019)

Gazeteci Harriet Dunkley, cinayetle suçlanan eski hücre arkadaşının adını temize çıkarmaya çabalarken kendini bir komploya bulaşmış hâlde bulur.

Shadow (8/3/2019)

Trajik bir kayıp yaşayan ve ender görülen acı hissetmeme bozukluğu bulunan eski bir polis, Johannesburg polisinin elinden kaçan suçluları yakalamak üzere kolları sıvar.

After Life (8/3/2019)

Kusursuz bir hayatı olan Tony (Ricky Gervais), eşi Lisa’nın ölümünün ardından farklı bir karaktere bürünür. İntihar etmeyi bile düşünen Tony, sonunda olabildiğince uzun yaşamaya ve bundan böyle dünyayı cezalandırmak için canının istediği her şeyi söyleyip yapmaya karar verir. Tony kendine ve diğer insanlara önem vermemenin bir süper güç olduğunu düşünür. Ancak çevresindekiler, tanıdıkları iyi huylu eski Tony’yi kurtarma çabasına girişince işler sarpa sarar.

Dizide Gervais’e Tony’nin eşi Lisa rolünde Kerry Godliman (Derek), Tony’nin kayınbiraderi Matt rolünde Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony’nin en iyi arkadaşı Lenny rolünde Tony Way (Yarının Sınırında), Tony’nin babası rolünde David Bradley (Harry Potter serisi, Game of Thrones) ve Tony’nin babasının hemşiresi rolünde Ashley Jensen (Extras) eşlik ediyor.

Dizide rol alan diğer isimler ise Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Earl (Mezarlık Kavşağı, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty, Tim Plester ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road).

Netflix orijinal dizisi AFTER LIFE, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlü dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.

Turn Up Charlie (15/3/2019)

Idris Elba, bir yandan süperstar dostunun 11 yaşındaki yaramaz kızına bakıcılık yaparken diğer yandan kariyerine tekrar start vermeye çalışan başarısız DJ rolünde.

If I Hadn’t Met You (15/3/2019)

Evli ve çocuklu Eduard, ailesini trajik bir kazada kaybetmesinin ardından, biricik eşi için daha iyi bir kader arayışıyla paralel evrenlere seyahat eder.

Queer Eye: 3. Sezon (15/3/2019)

Muhteşem Beşli yollara düşüyor. Duygusal baştan yaratmalar ve şaşırtıcı dönüşümlerle dolu yeni bir sezon için istikamet Kansas City, Missouri.

My Husband’s Penis Won’t Fit (20/3/2019)

Üniversitede tanışan Kumiko ve Kenichi evlenip mutlu bir yuva kurar. Ancak zamanla sıra dışı bir sorun, ilişkilerini bitme noktasına getirir.

Carlo & Malik (22/3/2019)

Roma’da işlenen bir dizi cinayeti araştırmak üzere Fildişi Sahili doğumlu bir çaylakla ortak olan emektar cinayet masası polisi, ön yargılarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Historia de un crimen: Colosio (22/3/2019)

Latin Amerika’daki çözülmemiş suçlara odaklanan antolojinin bu kısmı, Meksika devlet başkanı adayı Luis Donaldo Colosio‘nun uğradığı suikastı ele alıyor.

The OA: 2. Sezon (22/3/2019)

Evden kayboluşunun üzerinden 7 sene geçen bir kadın, bir anda yepyeni kabiliyetleriyle ortaya çıkar ve gizli bir görev için 5 yabancıyı işe alır. The OA, 2. sezonuyla 22 Mart’ta Netflix’te!

Most Beautiful Thing (22/3/2019)

Eşinin ortadan kaybolmasının ardından silik Maria Luiza, evini bir bossa nova kulübüne dönüştürür ve bağımsız bir kadın olarak kendini göstermeye başlar.

Selling Sunset (22/3/2019)

Los Angeles’ın en seçkin emlakçılarını konu alan bu reality dizisi, onların cazip yaşantılarını, sosyetik satış listelerini ve yüksek profilli müşterilerini belgeliyor.

Ainori Love Wagon: Asian Journey: 2. Sezon (28/3/2019)

Love Wagon tekrar yollarda. Japonya’ya bir partnerle geri dönme umudu taşıyan yedi yabancı, Asya’da yapılacak bir yolculuk için ünlü minibüse biniyor.

Traitors (29/3/2019)

Savaş bitip takvimler 1945’i gösterdiğinde Britanya, Amerika ve Rusya’nın önünde yeni bir soru vardır. Yeni dünya düzeninde kontrol kimin elinde olacaktır?

On My Block: 2. Sezon (Mart’ta yayında!)

Los Angeles’ın merkezindeki çetin bir mahallede yaşayan zeki, eğlenceli ve zorluklara alışkın dört gencin kadim dostluğu, liseye başlamalarıyla birlikte sınavdan geçer.

El sabor de las margaritas (31/3/2019)

Genç bir kadının ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmeye çalışan polis memuru, kadın tacirlerinin peşine düşerken kendi hakkında sarsıcı bir gerçeği öğrenir.

 

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

Star Trek: Discovery (Mart’ta yayında!)

Galaksinin farklı bölgelerinde yaşanan gizemli olaylar, Discovery’nin geçici kaptanla yeni bir göreve çıkmasına neden olur. Bu kaptan Enterprise’dan Christopher Pike‘tır.

Romance is a Bonus Book (2/3/2019)

Çalıştığı yayıncılık şirketinde bugüne kadarki en genç baş editör olan yetenekli yazar, işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının hayatına bulaşır.

 

NETFLIX FİLMLERİ

Triple Frontier (13/3/2019)

Bir grup eski özel kuvvet askeri (BEN AFFLECK, OSCAR ISAAC, CHARLIE HUNNAM, GARRETT HEDLUND ve PEDRO PASCAL) Güney Amerika’da farklı ülkelerin sınırlarının kesiştiği seyrek nüfuslu bir bölgede gerçekleştirecekleri soygunu planlamak üzere tekrar bir araya gelir. Bu isimsiz kahramanlar, prestijli kariyerlerinde ilk kez ülkeleri uğruna değil kendi özel çıkarları için tehlikeli bir göreve atılır. Ama beklenmedik gelişmeler nedeniyle olayların kontrolden çıkmasına ramak kalır. Hayatta kalmak için verdikleri epik mücadele, onların becerilerini, sadakatlerini ve ahlaki prensiplerini kırılma noktasına getirir. Yönetmenliğini Oscar® adayı J.C. CHANDOR’un (Oyunun Sonu, A Most Violent Year) yaptığı filmin senaryosunu ise Chandor ile Oscar® ödüllü MARK BOAL (Ölümcül Tuzak, Zero Dark Thirty) birlikte yazdı.

The Highwaymen (29/3/2019)

Bu suç dizisinde, Bonnie ve Clyde’ı öldüren dedektiflerin anlatılmamış öyküsü hayat buluyor. Başrollerde Woody Harrelson ve Kevin Costner var.

Kör Nokta‘nın yönetmeni John Lee Hancock, THE HIGHWAYMEN’de Bonnie ve Clyde’ı yakalayan efsane dedektiflerin şimdiye kadar anlatılmamış hikayesini ekranlara taşıyor. FBI’ın tüm ekipleri ve en yeni adli tıp teknolojisi ülkenin gelmiş geçmiş en kötü üne sahip iki suçlusunu yakalamaya yetmeyince, Teksas Eyaleti Özel Polis Biriminin iki eski üyesi (Kevin Costner ve Woody Harrelson) bu işi halletmek için sezgilerini ve eski usulleri kullanmak zorunda kalır.

The Boy Who Harnessed the Wind (1/3/2019)

Rüzgârı Dizginleyen Çocuk: Malavi’de 13 yaşındaki bir çocuk, karşısına çıkan tüm engellere rağmen ailesini ve köyünü kıtlıktan kurtarmak için alışılmışın dışında bir çare bulur. William Kamkwamba‘nın gerçek öyküsünden uyarlandı.

The Dirt (22/3/2019)

Mötley Crüe‘nun sınır tanımayan otobiyografisinden uyarlanan bu filmde grup, heavy metal yıldızlığının en yüksek zirvelerine çıkıp en karanlık noktalarına iniyor.

River’s Edge (1/3/2019)

Liseli Haruna yalnız takılan Yamada ile arkadaş olur ve kendini Yamada, bir model ve Yamada’yı çılgınca seven bir kız arasındaki karmaşık ilişkide bulur.

Burn Out (15/3/2019)

Oğlunun annesinin başı Paris’in yeraltı dünyasıyla belaya girdiğinde bir superbike yarışçısı, kadının borcunu kapatmak için uyuşturucu kuryeliği yapar.

Your Son (1/3/2019)

Oğlunun bir gece kulübünün dışında acımasızca dövülmesinin ardından bir cerrah, adaleti kendisi sağlamaya karar verir ve bunu yapanlardan intikam alır.

Baştan Çıkarma Planı (8/3/2019)

Şehvet düşkünü bir markiyle yaşadığı yasak aşk beklenmedik bir şekilde geliştiğinde zengin bir dul, genç bir kadının yardımıyla intikam planı yapar.

Juanita (8/3/2019)

Aşkta ve hayatta yaşadığı sorunların yükünü taşıyan bekar anne Juanita, Paper Moon, Montana’ya yaptığı önceden planlanmamış gezide umut ve toparlama arayışına girişir.

Dry Martina (15/3/2019)

Bir hayranla yaşanan tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yapılan kaçamak, cinsel heyecan arayışındaki bir şarkıcıyı Şili’de bir maceraya sürükler.

15 August (29/3/2019)

Emektar Bollywood aktristi Madhuri Dixit, Mumbai’nin fakir semtlerindeki yaşama neşeli bir bakış sunan bu film için yapımcı koltuğuna geçiyor.

Mirage (22/3/2019)

Uzay-zamandaki bir sorun sayesinde geçmişe giderek bir oğlanın hayatını kurtaran Vera bu nedenle kendi kızını kaybedince onu geri getirmek için savaşır.

Walk. Ride. Rodeo. (8/3/2019)

Amberley Snyder’ın (Spencer Locke) üniversite bursu ve profesyonel rodeo kariyeri hayalleri, geçirdiği kaza nedeniyle sekteye uğrar. Kazanın ardından bacaklarını kullanamayan Amberley, hayallerinden vazgeçmeyi reddederek rodeo yarışlarına geri dönmek için mücadele etmeye karar verir. İnanılmaz ama gerçek bir hikâyeden uyarlanan “Walk. Ride. Rodeo”da rol alan diğer oyuncular; Bailey Chase, Alyvia Alyn Lind, Max Ehrich, Corbin Bleu, Kathleen Rose Perkins, Sherri Shepherd ve Missi Pyle.

Bayoneta (29/3/2019)

Finlandiya’da gözlerden uzakta yaşayan eski boksör, ringe geri dönmek için önce travmatik geçmişiyle yüzleşmelidir.

 

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits (12/3/2019)

Kemerlerinizi bağlayın. Jimmy Carr herkesi ve her şeyi hedef alan bu gösterisinde, üzerinde çok konuşulan stand-up kariyerinden en iyi esprileri paylaşıyor.

Edoardo Ferrario: Temi Caldi (15/3/2019)

İtalyan komedyen Edoardo Ferrario, 30’lu yaşlardan bahsediyor ve çevre ülkelere yapılan seyahatlerin, sosyal medyanın ve craft bira sevenlerin tuhaflıklarını inceliyor.

Amy Schumer Growing (19/3/2019)

Amy Schumer, Chicago Theatre’da çekilen yeni stand-up komedisinde evlilikten, hamilelikten, politikadan ve daha fazlasından bahsediyor.

Nate Bargatze: The Tennessee Kid (26/3/2019)

Nate Bargatze, bir saatlik stand-up gösterisinde doğup büyüdüğü şehre duyduğu sevgiyi sık sık dile getiriyor. Ne de olsa o bir Tennesseeli.


NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

The Legend of Cocaine Island (29/3/2019)

Bu belgesel, Amerikalı Rodney Hyden‘ın Karayipler’de gömülü olduğu söylenen bir kokain zulasını bulmak için renkli ancak uyumsuz bir grupla çıktığı yolculuğu anlatıyor.

Losers (1/3/2019)

Kazanmanın her şey olduğu bir toplumda başarısızlıkla nasıl başa çıkabiliriz? Kılavuz olarak sporu seçen belgesel, kaybetme psikolojisini inceliyor.

ReMastered: The Miami Showband Massacre (22/3/2019)

1975’te Ulster destekçileri tarafından pusuya düşürülen Miami Showband grubunun üç üyesi Kuzey İrlanda’da öldürülür. Acaba bu suçun devletle bir bağlantısı var mıydı?


NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Larva Island: 2. Sezon (1/3/2019)

Yeni sezonda larva dostlar Kırmızı ve Sarı’nın yaşayacağı maskaralıklarla dolu eğlenceli maceralar arasında ikilinin adasının işgal edilmesi de var.

YooHoo to the Rescue (15/3/2019)

Sihirli YooTopia diyarından beş sevimli dost, başı dertte olan hayvanlara yardım için ekip çalışması ve özel aygıtlardan faydalanır ve bu sırada yeni arkadaşlar edinir.

Robozuna: 2. Sezon (15/3/2019)

Ariston, Mangle ve Özgürlük Savaşçıları geri döndü. Ama kötü niyetli Danuvia’nın güçlü bir robotu ortaya sürmesiyle evlerini korumaları giderek zorlaşacak.

Charlie’s Colorforms City (22/3/2019)

Sevimli ve komik Charlie ile ona eşlik eden renkli karakterler, sizleri yaratıcı şekillerle dolu olan şaşırtıcı öykü yolculuklarına çıkarıyor.

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.