“The Alienist” Geliyor: Mindhunter ve True Detective Severler Buraya!

True Detective’in yapımcısı Cary Fukunaga’dan 19.yy True Detective’i görünümünde “The Alienist” geliyor

Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans‘ın çocuk cinayetlerini araştıracağı gizemli proje The Alienist, TNT draması olarak 22 Ocak 2018‘de ekranlarımızı şenlendirecek.

The Alienist

David Fincher ve Netflix’in çocuğu Mindhunter bitti diye hayıflananlar, True Detective‘in üçüncü sezonuna daha çok var diye dizlerine vuranlar üzülmesin. Cary Fukunaga ve Jakob Verbruggen yapımcılığında, benzer tadı alacağımız yapım TNT tarafından iştahımızı kabartmaya geliyor.

The Alienist cinayet

The Alienist kadrosunda kimler var?

Aslen Caleb Carr’ın romanlarına dayanan ve 1890’lı yıllarda geçen dizide, Daniel Brühl, Dakota Fanning ve Luke Evans üçlüsü suç psikolojisinin köklerini araştırıyor. Brühl, bir gazeteci (Evans) ve dedektifle (Fanning) iş birliği yapan ve erkek fahişelerin cinayetlerini çözmek için kafa patlatan Laszlo Kreizler adlı kriminal bir psikiyatristi canlandırıyor. Ayrıca kadroda “Big Love”dan  Douglas Smith ve “Monk”tan tanıdığımız Ted Levine de var.

The Alienist kadro

Cary Fukunaga, yönetici yapımcılığa ek olarak, Hossein Amini ile birlikte senaryolar üzerinde de çalışmış. Yönetmenlik koltuğunda ise Verbruggen’e ek olarak, Black Mirror‘dan tanıdığımız yönetmen James Hawes ve Game of Thrones ve Jessica Jones’dan tanıdığımız David Petrarca olacak.

The Alienist fragman:

Yorumlara bakılırsa insanlar fragmandan birazcık Penny Dreadful havası almışlar. Umarız onun daha zekice kurgulanmış versiyonu olur.

The Alienist dakota fanning

The Alienist luke evans

The Alienist daniel bruhl

the alienist poster

Detaylar için takipte kalın.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.