David Fincher’in Yeni Dizisi “Mindhunter”ın Fragmanı Yayınlandı

643
Görüntülenme

David Fincher yeni dizisi Mindhunter ile Netflix’te seri katillerin hikayelerini anlatacak

“Ozark’tan sonra ne gider?” diye araştırma mı yapıyorsunuz? O zaman sizi Mindhunter ile baş başa bırakalım. Fragmanı ilk izleyişte bir HBO yapımı kokusu alınsa da aslında David Fincher yapımcılığında ve yönetmenliğinde bir Netflix Originals dizisi kendisi.

13 Ekim 2017‘de prömiyerini yapacak dizi, FBI’ın seri katil departmanından bir ajanın katiller ve tecavüzcülerle olan it dalaşını konu alıyor.

mindhunter anna torv

Kadroda kimler var?

İlk sezonu on bölümden oluşan diziyi başta David Fincher olmak üzere Andrew Douglas ve Asif Kapadia yönetiyor. En önemli oyuncular arasında, aynı zamanda başrolde, Fringe dizisinden Olivia Dunham rolüyle tanıdığımız Anna Torv var. Wendy adlı bir FBI ajanını canlandırıyor. Kendisine Holden Ford rolünde Jonathan Groff eşlik ediyor.

Ağustos’ta Netflix’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi için ise sizi şuraya alalım.

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin