Tom Cruise’un Yaşlandıkça Filmlerde Daha Genç Aktrislerle Eşleştirildiği Ortaya Çıktı

680
Görüntülenme
tom cruise

55 yaşındaki aktörün, kariyerinin başından itibaren eşleştirildiği partnerlerinin yaşlarına baktığımızda ters orantılı bir grafik olduğunu görüyoruz

Filmschoolrejects‘in haberine göre durum gerçekten bu sevgili oBiçim okuyucuları.

tom cruise aktris yas problemi

Bu örneği tabii diğer birçok aktöre de uygulamak mümkün. Eminiz ki benzer datalar ortaya çıkacaktır. Yukardaki tablodan sadece 4 tane örneği aşağıya iliştiriyoruz gözünüzde canlanması açısından:

1- Barry Seal (American Made)

Tom Cruise: 55 – Sarah Wright: 33 | Yaş farkı: +22

American Made (2017)

2- Edge of Tomorrow

Tom Cruise: 51 – Emily Blunt: 31 | Yaş farkı: +20

emily blunt tom cruise

3- Born on the Fourth of July

Tom Cruise: 27 – Kyra Sedgwick: 24 | Yaş farkı: +3

Tom Cruise, Kyra Sedgwick,

4- Top Gun

Tom Cruise: 23 – Kelly McGillils: 28 | Yaş farkı: -5

Maverick Kelly McGillilsBenzer durumlar yani yaşlı aktör & genç aktris eşleştirmeleri Emma Stone, Jennifer Lawrence, Scarlett Johansson gibi aktrisler için de geçerli. Vulture’ın ilgili haberine göz atabilirsiniz.

Dileyenler ilk grafiğin ham excel verisine de buradan göz atabilir. Özetle şu anlaşılıyor ki Hollywood’da kadınlar için yaşlanma diye bir şey yok. Yaşlananların yerine yenisi geliyor zaten. Erkeklerin yaşı ise hiç önemli değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin