Stranger Things’in Yabancı ve Daha Korkunç Versiyonunu Hayal Edin ve Orada Kalın

821
Görüntülenme

Almanya Netflix’ten Stranger Things ve True Detective karışımı yeni dizi “Dark” geliyor. Aka Stränger Zings!

Dark, Jantje Friese ve Baran bo Odar yapımı olarak Netflix‘in Almanya atağı. Ortada kayıp bir çocuk var. Evet yine bir kayıp çocuk vakası.

Sorun bu çocukların NEREYE kaçırıldığı değil, çocukları KİMİN kaçırdığı değil, çocukların NASIL kaçırıldığı değil, çocukların NE ZAMAN kaçırıldığı.

Dark

Ve dört aile suçluyu ve çeşitli cevapları bulabilmek için seferber oluyor. Garip olaylar dönüyor. Hatta tam olarak Stranger Things değil de True Detective ve Top of the Lake karışımı desek yeridir.

Dark Netflix

Stranger Things’in 15 aylık hasreti 27 Ekim’de son bulacakken, kayıp çocuk, küçük kasaba, yıkılmış aileler ve gizemli olaylar vakalarına doyum olmayacak gibi asla.

Dark dizi

1 Aralıkta da Winden, Almanya’da geçen 10 saatlik korku-gerilim dizisi Dark geliyor. Heyecanla bekliyoruz.

Dark Netflix dizi

Dark Teaser:

Dark Fragman:

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin