Stephen King’in Romanından Uyarlanan IT Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Stephen King’in korkunç romanından uyarlanan IT filminin yeniden çevriminin fragmanı sonunda yayınlandı

Filmin Konusu

2013 yapımı Mama filminin yönetmeni Andrés Muschietti tarafından yazıp yönetilen IT, son yayınlanan fragmanıyla bu yazın korku filmi olacak gibi duruyor.

İlk olarak 1990 yılında iki bölümlük bir dizi halinde ekranlara uyarlanan senaryo, bu sefer korku filmi olarak geri dönüyor.

Stephen King’in, herkesin sahip olduğu korkular üzerine ince ince işleyerek muhteşem bir kurguyla ördüğü hikayesinde, The Losers’ Club gençlerinin garip bir yaratık tarafından bir bir ortadan kaldırılmasına şahit oluyoruz.

it filmi bill skarsgard

Filmin kadrosu

Filmde Pennywise olarak bilinen “IT”i, “Allegiant” ve “Hemlock Grove”den tanıdığımız Bill Skarsgård canlandırıyor (Evet vampir Eric’in gerçek hayattaki kardeşi). Bunun dışında kadroda Jaeden Lieberher (“Midnight Special”), Jeremy Ray Taylor (“Alvin and the Chipmunks: The Road Chip”), Sophia Lillis (“37”), Jack Dylan Grazer (“Tales of Halloween””) ve Nicholas Hamilton (“Captain Fantastic”) gibi oyuncular da yer alıyor.

Film 8 Eylül 2017‘de vizyona girecek.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.