David Huggins Hikayesi: “Love and Saucers” > Uzaylılara İnancınızı Sorgulatacak Uzaylı Belgeseli

743
Görüntülenme
Love and Saucers

Bekaretini bir uzaylıyla kaybettiğini iddia eden David Huggins adlı adamın tuhaf hikayesine hoş geldiniz

David Huggins 72 yaşında bir adam ve hayatının belirli dönemlerinde uzaylılar tarafından ziyaret edildiğine inanıyor. Gülüp geçmek kolay yol ve ilk yapacağımız şey muhtemelen ama hikayesine inanmamak da biraz zor.

David Huggins

Love and Saucers, David’in hikayesini yumuşak bir şekilde ele alıyor. Hiçbir eleştiri ve ön yargı içermeden adamın kendi sözleriyle ve kendi imgeleriyle konuyu işlemeye çalışıyor.

David Huggins love and saucers

Film boyunca göreceğiz görsellerin hepsini Huggins her uzaylı temasınını belgeleyecek şekilde üretmiş. En masumundan en korkunç anısına kadar her şeyi belgelemiş. Resimleri filmin büyük bir bölümünü oluşturuyor ve karakterinin şekillenmesine de yardımcı oluyor seyircinin gözünde.

david huggins resim

Film ve yönetmeni Brad Abrahams kesinlikle uzaylıların varlığını kanıtlamıyor ya da kanıtlamaya çalışma gibi bir derdi yok. Tek yaptığı şey Huggins’in hikayesini kendi bakış açısından, kendi dışavurumu olan resimlerinden anlatmak. İnanıp inanmamak seyirciye kalıyor.

Belgeselin fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

love and saucers fragman

love and saucers fragman1

love and saucers fragman2

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin