mini kore dizileri romantik

Mini Kore Dizileri: En Popüler ve En Yüksek Puanlı 19 Mini Kore Dizi Önerisi

Mini Kore Dizileri

1- Madeo – Mother (2018– ) – IMDb Puanı: 9

Hye-Na (Heo Yool) adında genç bir kız annesi Ja-Young (Ko Sung-Hee) tarafından suistimal edilir. Soo-Jin (Lee Bo-Young) Hye-Na’nın ilkokulunda geçici bir öğretmendir. Soo-Min, Hye-na’nın durumunun farkındadır ve onun annesi olmaya karar verir.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 16
Bölüm süresi: 60dk

2- Chuno (2010– ) – IMDb Puanı: 8,8

Dae-gil, bir zamanlar büyük bir savaşçı olan Tae-ha adında kaçak bir köleyi bulmak için kiralanan bir grup köle avcısının lideridir.

Türü: Dram, Aksiyon, Tarih
Bölüm sayısı: 24
Bölüm süresi: 60dk

Hikaye, sevgili annelerinin yalnızca bir ayının kaldığı, inişli çıkışlı olayların baş gösterdiği bir ailenin etrafında geçmektedir.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 4
Bölüm süresi: 60dk

4- Boksoonoteu 1 – Sweet Revenge (2017– ) – IMDb Puanı: 8,2

Gerçekten kardeş olmadıkları keşfedildikten sonra ayrılan iki kişinin yürek burkan dramını izleyeceksiniz. Ayrılık, bir anda ayrı kalma derken aşkları daha da büyümeye devam eden bu iki kişi, on yıl sonra yeniden bir araya gelir, ancak farklı koşullar nedeniyle ayrı tutulurlar.

Türü: Komedi, fantastik, gizem
Bölüm sayısı: 11
Bölüm süresi: 32dk

5- Gaeul donghwa – Autumn in My Heart (2000– ) – IMDb Puanı: 8

Liseli ve sümsük bir itici olan Ho Goo Hee, telefonunda, adını yazdığı herhangi birinden intikam almayı teklif eden yeni bir uygulama keşfeder.

Türü: Dram, romantik
Bölüm sayısı: 16
Bölüm süresi: 53dk

6- That Winter, the Wind Blows (2013– ) – IMDb Puanı: 7,8

Bir lise öğrencisi (Dan Bi), kendi zamanından, yaşamak için bilgisini kanıtlamak zorunda olduğu Joseon Dönemi’ne kaçar.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 16
Bölüm süresi: 60dk

7- Splash Splash Love (2015– ) – IMDb Puanı: 7,8

Türü: Fantastik, tarih, romantik
Bölüm sayısı: 2
Bölüm süresi: 60dk

Tanınmış bir kumarbaz olan Oh Soo’nun ve büyük bir şirketin kör mirasçısı olan Oh Young’ın hikayesi. Soo, bir borcunu ödemek üzere yeterli parayı almak için Oh Young’un kayıp kardeşini taklit etmeye karar verir. Ancak, hikaye devam ederken, paraya olan ilgisi aşka dönüşür.

8- Gobaekbubu (2017– ) – IMDb Puanı: 7,8

Genç yaşta evlenen ve 18 yıllık bu evlilikten pişmanlık duymaya başlayan Choi Ban Doo ve Ma Jin Joo, garip bir şekilde zamanda geri giderek tanışmalarının öncesine ışınlanır.

Türü: Fantastik, dram, romantik
Bölüm sayısı: 12
Bölüm süresi: 60dk

9- Sunjeonge Banhada (2015– ) – IMDb Puanı: 7,7

Kang Min Ho, dayısının, babasının şirketini haksız yere devralmasını istemek isteyen genç bir adamdır. Sonra bir kalp nakli ameliyatı geçirmesi gerekir. Ameliyattan sonra, tamamen değişir ve aşkın gerçek anlamını öğrenmeye başlar.

Türü: Komedi, dram, romantik
Bölüm sayısı: 16
Bölüm süresi: 60dk

10- 17 Seui Jogeon (2019– ) – IMDb Puanı: 7,6

Hikaye 17 yaşındaki Min Jae ve Seo Yeon’un acısını ve büyümesini takip ediyor. Min Jae sıradan bir erkek lise öğrencisidir. Fazla konuşmaz ve biraz hassas bir kişiliğe sahiptir. Min Jae iyi notlar alır ve sorun çıkarmaz. Seo Yeon, Min Jae ile aynı liseye devam etmektedir. Aynı ortaokuldan da mezun olmuşlardır.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 4
Bölüm süresi: 30dk

11- Cheese in the Trap (2016– ) – IMDb Puanı: 7,5

Bu mini kore dizisi, bir üniversite öğrencisi olan Hong Seol (Kim Go-Eun) ve kendinden üst dönemdeki Yoo Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi incelemektedir.

Türü: Komedi, romantik
Bölüm sayısı: 16
Bölüm süresi: 60dk

12- Sho-teu (2018– ) – IMDb Puanı: 7,4

Kang Ho Young kısa pist hız patencisidir. Kırsal kesimde küçük bir paten pistinde paten kaymayı öğrenir. Kısa pistte paten kaymasıyla ünlü Kangbaek Üniversitesi tarafından keşfedilir. Orada “Kısa Süreli Sürat Pateni Kralı” olarak anılan Park Eun Ho ile tanışır.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 4
Bölüm süresi: 50dk

13- Big (2012) – IMDb Puanı: 7

Lise öğretmeni Gil Da-ran (Lee Min-jung) yakışıklı bir doktor olan Seo Yoon-jae (Gong Yoo) ile nişanlıdır. Kang Kyung-joon (Shin Won-ho), ABD’den Da-ran’ın öğrencilerinden biri olarak gelen misafir öğrenci Yoon-jae ile trafik kazası geçirir. Kyung-joon, Yoon-jae’nin vücudunda uyanırken kendi bedeni komada kalır. Da-ran ve Kyung-joon (Yoon-jae’in vücudunda), nasıl geri döneceklerini araştırırken ilişkideymiş gibi yaparlar.

Türü: Dram, fantastik
Bölüm sayısı: 16
Bölüm süresi: 60dk

14- Manyeoui Sarang – Witch’s Love (2018– ) – IMDb Puanı: 6,9

Kang Cho-Hong, bir Kore yemek restoranı için teslimat yapan bir kurye olarak çalışmaktadır. Kendisi bir cadıdır ve her zaman kendini başkalarının işinde bulur.

Türü: Komedi, romantik
Bölüm sayısı: 12
Bölüm süresi: 60dk

15- Saui Chanmi (2018– ) – IMDb Puanı: 6,8

Kim Woo Jin, Kore, Japon işgali altındayken yazarlık yapmaktadır. Evlidir, ancak Yun Shim Deok’a aşık olur. Shim Deok, ilk Koreli sopranodur. 1926’da ilk Korece pop şarkısı olan “Ölüme Övgü” adlı şarkısını kaydeder. Woo Jin ve Shim Deok’un kaderi trajik bir şekilde son bulur.

Türü: Dram, tarih, müzik
Bölüm sayısı: 6
Bölüm süresi: 35dk

16- Persona (2019– ) – IMDb Puanı: 6,6

Dört kişiden oluşan eklektik koleksiyonda, eleştirel beğeni toplayan Koreli yönetmenler tarafından farklı kişilerin keşifleri yapılır.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 4
Bölüm süresi: 20dk

17- Takkookong (2018– ) – IMDb Puanı: 6,4

Kim Young-joon bir üniversitede felsefe okumaktadır. Duygularını hoşlandığı sınıf arkadaşına itiraf eder, reddedilir. Reddedilmesini zor hazmeder.

Türü: Dram
Bölüm sayısı: 2
Bölüm süresi: 75dk

18- Cheot Kiseuman Ilgopbeonjjae (2016– ) – IMDb Puanı: 6,1

Hiç erkek arkadaşı ya da ilk öpücüğü olmayan bir kız olan Min Soo Jin, bir peri vaftiz annesine denk gelir. Dileklerini duyan peri vaftiz annesi Soo Jin’e yardım etmeye karar verir ve ona sadece bir gün 6 yakışıklı ünlü erkekle buluşma hediyesini verir. Min Soo Jin erkek arkadaşı olarak kim seçecektir?

Türü: Komedi, romantik
Bölüm sayısı: 8
Bölüm süresi: 10dk

19- Folklore (2018– ) – IMDb Puanı: 5,7

HBO’nun bu Asya orijinal korku antolojisi serisinde, Endonezya, Japonya, Kore, Malezya, Singapur ve Tayland da dahil olmak üzere altı Asya ülkesinde köklü batıl inanç ve mitleri izleriz.

Türü: Korku
Bölüm sayısı: 6
Bölüm süresi: 50dk

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.