Netflix’e Aralık 2018’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi 🤓🤓

netflix aralık 2018

Çağatay Ulusoy’lu Hakan: Muhafız (The Protector) ve Oscar ödüllü Alfonso Cuarón’un filmi de Aralık’ta Netflix’te!

Netflix Aralık 2018 seçkisinde orijinal yapımlarını da çoğaltmaya devam ediyor. İşte Aralık’ta Netflix’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi:

Netflix’e Aralık 2018’de Gelecek Dizi ve Filmler ?

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

 

Hakan: Muhafız (12/14/2018)

Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam, karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar.

Dogs of Berlin (12/7/2018)

Ünlü bir futbolcunun öldürülmesinin ardından, birbirinden çok farklı iki polis Berlin’in yeraltı dünyasıyla mücadele etmek ve kendi suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Perfume (12/21/2018)

İnsanüstü bir koku alma duyusuna sahip olan parfümcü, yatılı bir okuldaki kız öğrencileri öldürmeye başlar. Amacı onların esanslarını çıkarıp kusursuz kokuyu yaratmaktır.

Nailed It! Holiday! (12/7/2018)

Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı.

Fuller House: 4. Sezon (12/14/2018)

Full House (Bizim Ev) dizisinin devamı niteliğindeki Fuller House‘da, hayatın bizi beklenmedik yönlere savurabileceğine, sonra da aşina olduğumuz yerlere geri getirebileceğine tanıklık ediyoruz. Yakın zamanda dul kalmış veteriner D.J. Tanner-Fuller, kendini çocukluğunu geçirdiği evde, umut vaat eden müzisyen kız kardeşi Stephanie Tanner ile yaşamı boyunca hep en iyi arkadaşı olan bekar anne Kimmy Gibbler ile birlikte bulur. Bir araya gelen kadınlar, ancak birlikte büyümüş kişilerin birbirlerine gösterebilecekleri sevgi ve mizah ile, kariyer, ebeveynlik ve ilişkiler hakkında birbirlerine destek oluyor. Tanner’ın çocukluk evi, DJ’in oğulları 13 yaşındaki tuhaf Jackson, 7 yaşındaki sinirli Max ve bebek Tommy Jr.’ın yanı sıra Kimmy’nin enerjik ergen kızı Ramona ve Kimmy’nin ayrıldığı halde uzaklaşamadığı kocası Fernando’nun aynı çatı altında yaşamasıyla eskisinden daha da dolu. İkinci sezonda Fuller ailesi yeni okul yılının başlamasından, yeşeren aşklara ve birlikte geçirilen tatillere kadar yaşamın büyüklü küçüklü anlarıyla dolu yeni bir yıl yaşıyor. Cadılar Bayramı, Şükran Günü, Noel ve yılbaşını sevdiklerinizle geçirmek gibisi yoktur. Çünkü hayat, aileyle daha doludur.

Fuller House‘un başrollerinde Candace Cameron Bure (D.J. Tanner-Fuller), Jodie Sweetin (Stephanie Tanner), Andrea Barber (Kimmy Gibbler), Juan Pablo Di Pace (Fernando), Soni Nicole Bringas (Romona), Michael Campion (Jackson), Elias Harger (Max), ikizler Dashiell ve Fox Messitt (Bebek Tommy), Scott Weinger (Steve Hale), John Brotherton (Matt Harmon) ve Ashley Liao (Lola) yer alıyor.

Dizinin baş yapımcıları ise Bob Boyett ve Jeff Franklin. Fuller House‘un yapımcılığını, Netflix için Warner Horizon Television’ın iş birliği ile Miller-Boyett Productions ve Jeff Franklin Productions üstleniyor.

Travelers: 3. Sezon (12/14/2018)

Travelers‘ın üçüncü sezonunda, Grant MacLaren ve gelecekten gelen, iyi eğitimli ekibi sadakat, güven, ölüm gibi kavramların yanı sıra Yapay Zeka’nın giderek artan gücüyle başa çıkmaya çalışırken sınırları iyice zorlanır. Dünya artık onların varlığından haberdar olduğu için, Yolcular izlerini gizlemek ve dünyayı kurtarma görevlerini yerine getirebilmek için FBI ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Fraksiyon’u durdurmaya, Yolcu 001’i bulmaya ve giderek bozulan kişisel ilişkilerini düzeltmeye çalışırken her biri kırılma noktasına gelir.

Inside the Real Narcos (12/14/2018)

Özel Kuvvetler askeri Jason Fox, ilgili kişileri öğrenmek ve operasyonlarını anlamak için Meksika, Kolombiya ve Peru’daki uyuşturucu kartellerinin içine sızar.

The Ranch: 6.Kısım (12/7/2018)

Abby ile birlikte ebeveynliğe hazırlanan Colt, bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşir. Aralarına katılan ikinci kişi Bennettlerin diken üstünde olmasına yol açar.

Back With the Ex (12/21/2018)

Yıllar geçtikten sonra, dört bekar, unutamadıkları eski sevgilileri ile yeniden bir araya gelecekler. Ama eski aşkları onlar hakkında aynı şeyleri hissedecek mi?

Instant Hotel (12/28/2018)

Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, evlerini bir gece kiralayarak en iyi ‘Instant Hotel’ ünvanı için yarışırlar.

The Casketeers (12/21/2018)

 

Waitakere Cenaze Hizmetleri’ndeki karı koca ekibi, yaslı ailelerle anlayışlı ve duygusal bir şekilde çalışıyorlar.

Yummy Mummies (12/28/2018)

Yeni doğmuş bebeklerle kaotik yeni bir gerçekliğe dönüşen, hamilelik boyunca kıskanılacak yaşam tarzlarına sahip dört genç anneyi takip edin
The Sound of Your Heart: Reboot 2.Sezon (12/3/2018)

Webtoon çizeri Cho Seok, yepyeni oyuncu kadrosuyla tekrar çekilen bu yapımda, daha fazla karışıklık, istenmeyen soytarılıklar ve banyo kazalarıyla geri dönüyor.

House of Cards: 6.Sezon (12/3/2018)

Frank’ın konunun dışına çıkmasıyla, Claire Underwood ilk kadın cumhurbaşkanı olarak kendi başına bir adım atıyor, ama ona miras kalan korkunç tehditlerle karşı karşıya.

The Hook Up Plan (12/7/2018)

Günümüz Parisi’nde geçen sekiz bölümlük romantik komedi dizisinde, müzmin bekar Elsa’nın aşkta neden bu kadar şansız olduğunu anlayamayan ve onun için bir şeyler yapmak isteyen kız arkadaşları, Elsa’nın öz güvenini kazanması için çok yanlış bir plan yapar ve flört etmeye, ilişkilere ve aşkı bulmaya olan inancını tazelemesi için ona bir erkek eskort tutarlar.

El recluso (12/7/2018)

Eski bir denizci, Amerikalı bir yargıcın genç kızını kaçırmaktan şüphelenilen bir çetenin içine sızmak için Meksika’da bulunan bir hapishaneye bir mahkum olarak girer.

Pine Gap (12/7/2018)

Ücra Alice Springs”deki bir istihbarat merkezinin Avustralyalı ve Amerikalı çalışanları, iş stresini ve kişisel ilişkilerini idare etmek için uğraşırlar.

Wanted: 3.Sezon (12/13/2018)

Birbirine zıt iki yabancı olan Lola ve Chelsea, kirli polislerin de karıştığı bir cinayete tanık olur. Suç onların üstüne atılınca ikisi birlik olup kaçar.

Cuckoo: 4.Sezon (12/14/2018)

Bir kariyer inşa etmeyi ümit eden Dale, misafirperverliğini bir deneyime dönüştürürken, avukat Ken, dördüncü sezonda kendi profesyonel meseleleriyle kötü bir şekilde başa çıkıyor.

Chilling Adventures of Sabrina: Part 1: “A Midwinter’s Tale” (12/14/2018)

Kış gündönümü yaklaştıkça, Sabrina, ciddi sonuçları olan duygusal bir düzeni yönetir ve Susie’nin neşeli planları tehditkar bir hal almaktadır.

The Fix (12/14/2018)

Tartışma programının her bölümünde, ünlü komedyenlerden oluşan farklı bir grup dünyanın en zorlu sorunlarını ele alacak ve bunlara kusursuz çözümler bulmaya çalışacak.

Bad Blood (12/7/2018)

Bu geniş kapsamlı suç dizisi, Montreal’in örgütlü suç dünyasına onlarca yıl boyunca egemen olan Rizzuto ailesinin ve ailenin iş ortaklarının gerçek hikayesini anlatıyor.

Inside the World’s Toughest Prisons: 3.Sezon (12/14/2018)

Cinayetten suçlu bulunan araştırmacı gazeteci Raphael Rowe, Kolombiya, Kosta Rika, Romanya ve Norveç’te cezaevlerini ziyaret ediyor.

Sunderland Til I Die (12/14/2018)

Bu belgesel dizisi, İngiliz futbol kulübü Sunderland’i Premier League’den düşmenin getirdiği sorunlarla başa çıkmaya çalıştığı 2017-2018 sezonu boyunca takip ediyor.

Terrace House: Opening New Doors: 5:Kısım (12/18/2018)

Takayuki ve Aya buluşmalarını sürdürüyor, ancak Takayuki gönlünü başkasına kaptırabilir.Yeni üye Shunsuke ise kendini keşfetme yolculuğuna çıkar.

Diablero (12/21/2018)

Genç bir rahip, kaçırılan bir kızı Meksiko’nun yeraltı dünyasında aramak için bir iblis avcısından ve bir doğaüstü olaylar uzmanından yardım alır ve iyi ile kötü arasındaki doğaüstü mücadele Meksika’nın renkli sokaklarına taşınır.

Derry Girls (12/21/2018)

Kuzey İrlanda sorununun zemini ile karşı karşıya kalan bu çizgi roman dizisi, 1990’ların başındaki bir grup genç arkadaş grubunu izliyor.

Tales by Light: 3.Sezon (12/21/2018)

Üçüncü sezonda üçlü fotoğrafçı grubu Hindistan’ın mahallelerine, Endonezya’nın resiflerine ve Avustralya’nın uzak köşelerine keşif seferleri yapıyor.

7 Days Out (12/21/2018)

Bu belgesel dizisi, Kentucky Derby gibi önemli canlı etkinliklere sahne olan günlerde sahnelerin ardındaki heyecanı ve dramı yakalıyor.

Watership Down: Mini Dizi  (Aralık’ta yayında)

Çok sevilen Watership Tepesi romanı, yeniden yorumlanarak 2018’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Animasyon türündeki dört bölümlük mini dizide olaylar, Güney İngiltere’nin cennet misali kırsal topraklarında geçiyor. Bir tavşan sürüsünün insanoğlunun müdahalesinden ve yuvalarının yıkıma uğramasından kaçmak için çıktıkları macera, cesaret ve hayatta kalma mücadelesi dolu bir yolculuğun anlatıldığı Watership Tepesi’nde, gözü pek iki erkek tavşanın liderliğinde ana yurtları Sandleford Warren topraklarından ayrılan tavşanlar, kendilerine vadedilen topraklara ulaşmayı ve daha güzel bir yaşam kurmayı ümit etmektedir. Ancak önlerinde yırtıcı hayvanlar ve çeşitli düşmanlarla dolu zorlu bir yolculuk vardır.

Tidelands (12/14/2018)

Yaşadığı balıkçı köyüne geri dönen eski mahkum, bir ceset bulmasının ardından hem köyün hem de köyün yarı insan yarı siren sakinlerinin sırlarını açığa çıkarır.

Selection Day (12/28/2018)

On dört yaşındaki Manju, usta bir kriket oyuncusu olmak üzere yetiştirilse de kriketten nefret etmektedir. Küçük yaşlarından beri kriket tutkunu, baskıcı babası tarafından kontrol altında tutulan Manju’nun hayattaki temel görevi, yıldız bir kriket oyuncusu olan ağabeyi Radha’ya destek olmaktır. Aile Mumbai’ye taşınıp kardeşler yeni bir okula başlayınca, Manju kendine kriket dışında yeni ilgi alanları bulur ve hem Radha’dan uzaklaşmaya hem de babasının baskısından sıyrılmaya başlar. Üstüne üstlük Manju, Radha’nın kriketteki en büyük rakibi ve aynı zamanda kendisine yabancı olan bağımsızlık ve öz güven duygularının timsali olan bir çocukla arkadaş olur.

Murder Mountain (12/28/2018)

Humboldt County, California’da kaybolan bir adam, tehlikeli ve savunulamaz bir şiddet, uyuşturucu ve ilgisiz polis ağını açığa çıkarıyor.

You (12/26/2018)

Caroline Kepnes’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan dizi bize şu soruyu soruyor: Aşk uğruna ne kadar ileri giderdiniz? Bir kitap mağazasının dâhi müdürü, gelecek vadeden bir yazarla tanışır ve onu kendine aşık etmek için her yolu denemeye karar verir. Yazarla yakınlaşabilmek için internet ve sosyal medyayı kullanarak onun özel hayatıyla ilgili ayrıntıları öğrenir. Yazara duyduğu tuhaf ilgi hızla bir saplantı hâline gelince, onunla arasındaki tüm engelleri ve insanları stratejik ve sessiz bir şekilde ortadan kaldırmaya başlar. Penn Badgley, Elizabeth Lail, Shay Mitchell, Lucy Padovan ve Zach Cherry başrollerde.

 

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

Memories of the Alhambra (12/11/2018)

Yenilikçi bir artırılmış gerçeklik oyununun gizemli yaratıcısını bulmaya çalışan bir yatırım şirketi yöneticisi, İspanya’da pansiyon işleten bir kadınla tanışır.

 

NETFLIX FİLMLERİ

ROMA (12/14/2018)

Oscar ödüllü yönetmen ve yazar Alfonso Cuarón’un (Yerçekimi, Son Umut, Y Tu Mama Tambien) bugüne kadarki en kişisel projesi olan ROMA, Meksiko’nun orta sınıftan ailelerin yaşadığı Roma mahallesindeki bir evde hizmetçi olarak çalışan genç Cleo’yu (Yalitza Aparicio) konu alıyor. Kendisini yetiştiren kadınlara bir sevgi mektubu niteliğindeki filmde Cuarón, kendi çocukluğunu anımsayarak 1970’lerin çalkantılı siyasi ortamındaki sosyal hiyerarşi ve aile içi çatışmaların canlı ve duygusal bir portresini çiziyor. Cuarón’un 2013 yapımı çığır açan filmi Yerçekimi’nin ardından gerçekleştirdiği ilk proje olan film, bu yılın ilerleyen günlerinde seçkin sinemalarda ve Netflix’te.

Bird Box (12/21/2018)

Gizemli bir güç, dünya nüfusunun büyük bir kısmını yok edince geriye tek bir gerçek kalır: Onu görürsen, kendini öldürürsün. Bilinmezliklerle dolu bir yola giren Malorie; aşkı, umudu ve yeni bir hayata başlama fırsatını bulsa da işler istediği gibi gitmez. Şimdi, iki küçük çocukla birlikte sığınabilecekleri tek yere doğru tehlikeli bir nehir boyunca kaçmak zorundadır. Hayatta kalmak için çok tehlikeli bu iki günlük yolculuğu gözleri kapalı halde tamamlamaları gerekecektir. Oscar® ödüllü Susanne Bier imzalı yeni bir gerilim filmi olan #BirdBox’ta Trevante Rhodes, Sarah Paulson ve John Malkovich gibi birbirinden ünlü isimleri içeren ekibe başrolde Oscar® ödüllü Sandra Bullock eşlik ediyor.

Mogli: Orman Çocuğu (12/7/2018)

Başarılı aktör ve yönetmen Andy Serkis, iki dünya arasında sıkışmış bir çocuğun kaderini kabul edip bir efsaneye dönüştüğü Rudyard Kipling’in sevilen başyapıtını baştan yaratıyor. Mogli (Rohan Chand) kendini gerçekten ne ormanın vahşi doğasına ne de insanların uygar dünyasına ait hissetmiştir. Şimdi, gerçekte nereye ait olduğunu keşfetmek için her iki dünyanın sahip olduğu tehlikelerle yüzleşmelidir. Muhteşem bir görselliğe sahip bu etkileyici maceranın yıldızlarla dolu kadrosunda Christian Bale, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch, Andy Serkis, Freida Pinto, Matthew Rhys ve Naomie Harris’in yanı sıra genç oyuncu Rohan Chand yer alıyor.

Mücadele: Szukalski’nin Hayatı ve Kayıp Sanatı (12/21/2018)

Los Angeleslı yeraltı sanatçıları, unutulmuş bir Polonyalı heykeltıraşın eserlerini keşfeder. Bu çılgın dâhinin şaşırtıcı gerçek öyküsü ise adım adım ortaya çıkar.

Battle (12/1/2018)

Babasının iflas etmesinin ardından genç dansçı Amalie’nin refah içindeki hayatı maziye karışır. Ama tanıştığı hip hop dansçısı Mikael onun hayatına yeni bir ritim katar.

Bad Seeds (12/21/2018)

Sorunlu bir geçmişi olan ve kendisini evlat edinmiş olan annesiyle birlikte dolandırıcılık yapan bir düzenbaz, bir grup sorunlu öğrenciye mentorluk yaparak kurtuluşu bulur.

 

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Ellen DeGeneres: Relatable (12/18/2018)

Ellen DeGeneres’in yeni stand-up komedisi 2018’de geliyor.

Vir Das: Losing It (12/11/2018)

Komedyen Vir Das, yeni stand-up gösterisinde dünya seyahati, din, bir çocuk hastalığı ve Hintli bir süper kahraman olma arzusu gibi konuları ele alıyor.

 

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ


Masum Adam (12/14/2018)

1980’lerde Oklahoma’daki Ada adlı küçük bir kasabada iki korkunç suç işlendi. Bu suçlarla ilgili verilen hükümler üzerindeki tartışmalar bugün bile devam etmektedir.

ReMastered: Who killed Jam Master Jay? (12/7/2018)

80’lerde çığır açan rapçi Run-D.M.C. hip hop müziğini ana akımlardan biri haline getirmişti. Ancak grubun DJ’i Jam Master Jay’in öldürülmesi hala gizemini koruyor.

Springsteen on Broadway (12/16/2018)

Springsteen on Broadway, 20 kez Grammy kazanan, Tony ve Oscar ödüllü Bruce Springsteen tarafından yazılan ve sahnelenen bir solo akustik performans. Springsteen’in dünya çapında çok satan otobiyografisi Born to Run’dan uyarlanan Springsteen on Broadway sizlere eşsiz bir gece sunuyor. Bu gecede Bruce, son derece kişisel öykülerini gitarı ve piyanosu eşliğinde paylaşıyor. Ayrıca Patti Scialfa da performansa konuk oluyor. Netflix, gösteri eleştirmenlerinin göklere çıkardığı bu performansı, dünya genelindeki izleyicilerin beğenisine sunacak.

Out of Many, One (12/12/2018)

Vatandaşlığa geçiş sınavlarına hazırlanan yasal göçmenler, onları Amerika’da daha iyi fırsatlar aramaya itenin ne olduğunu tartışıyor.

The American Meme (12/7/2018)

Sosyal medyada kalıpları yıkan Paris Hilton, Josh Ostrovsky, Britanny Furlan ve Kirill Bichutsky’yi internet imparatorluklarını kurmaya çabalarken takip edin.

 

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

 

Kendini Özgür Bırak: On İki Noel Hediyesi (12/7/2018)

Bright Fields Ökseotu Balosu için hazırlanırken, Zoe’nin kırdığı ağaç süsü, bir aile sırrını ortaya çıkarır. Bu sırada Gaby, yeni patron Mia’nın insafına kalmıştır.

Prince of Peoria: A Christmas Moose Miracle (12/14/2018)

Teddy, Işık Festivali’ni hiç kaçırmamıştır. Bu kez kar yüzünden bovling pistinde mahsur kalır. Ama endişeye mahal yok. Emil, Noel Sığını’nın günü kurtaracağından emin.

Alexa & Katie: 2. Sezon (12/26/2018)

Alexa kanserle mücadele etmektedir. Ama bir yandan da en iyi arkadaşı Katie ile beraber liseye başlamaktadır ve kendisini bekleyen her şeye karşı hazırlıklıdır.

Süper Öcüler ve Dilek Yıldızı (12/7/2018)

En sevdiği kuzeni sürpriz yapıp ziyarete gelen Lobo’nun ve aynı anda her yerde olmayı dileyen Glorb’un dilekleri gerçek olur!

3 Altında: Arcadia Hikâyeleri: 1. Sezon (12/21/2018)

Arcadia’ya mecburi iniş yapan iki soylu genç uzaylı, galaksiler arası ödül avcılarından kaçarken ortama uyum sağlamaya çalışıyor.

True ile Dans Et ve Şarkı Söyle (12/14/2018)

True ile arkadaşları müzik yapıyor ve sizin de dans edip şarkı söyleyerek onlara eşlik etmenizi istiyor. Haydi, tutmayın kendinizi! Bu eğlenceli ritimler bol ahenkli.

 

NETFLIX ANİMELERİ

 

Sirius the Jaeger (12/21/2018)

İmparatorluk dönemi Tokyosu’nda kendilerine Jaegers diyen bir grup, Sirius’un Sandığı’nı arayan vampirleri gizlice avlar. Bu avcılardan biri genç kurt adam Yuliy’dir.

HERO MASK (12/3/2018)

Bir dizi gizemli ölümün ardından kraliyet savcısı Sarah Sinclair ve SSC ajanı James Blood, esrarengiz yeni biyolojik maskelerle ilgili bir komployu keşfeder.

Hi Score Girl (12/24/2018)

Akademik ve sportif açıdan yeteneksiz olan kronik bir oyun tutkunu, sonunda müdavimi olduğu oyun salonunda kendine denk birini bulur. Bu, zengin sınıf arkadaşı Akira’dır.

Neo Yokio (12/7/2018)

https://www.youtube.com/watch?v=hwc6fTnsdBI

Yeni bir anime dizisi olan Neo Yokio’nun arkasındaki ekipte; yaratıcı, senarist ve baş yapımcı Ezra Koenig’in (Vampire Weekend) yanı sıra senarist ve baş yapımcı Nick Weidenfeld -ve Weidenfeld’in şirketi Friends Night- yer alıyor. Seslendirme kadrosundaki ünlü isimlerse şöyle: Jaden Smith, Susan Sarandon, Jude Law, Tavi Gevinson, Jason Schwartzman, Desus & Mero, Richard Ayoade, Ike Barinholtz, Steve Buscemi, Alexa Chung, Stephen Fry, Katy Mixon, Annet Mahendru, Kiernan Shipka, Willow Smith ve Amandla Stenberg. Japonya’dan Production IG ve Studio Deen ile Seoul’den MOI anime stüdyosuyla iş birliği halinde hazırlanan yapım; klasik animeleri, İngiliz edebiyatını ve modern New York’un moda ve kültürünü harmanlayan postmodern bir kolaj niteliğinde. Dizinin çizimleri ise Kazuhiro Furuhashi (Mobile Suit Gundam Unicorn, Hunter x Hunter, Rurouni Kenshin) ve Junji Nishimura’nın (Ranma 1/2, Urusei Yatsura, Pro Golfer Saru) elinden çıkıyor.

Back Street Girls -GOKUDOLS- (12/12/2018)

Üç yakuza üyesi, büyük bir başarısızlığın bedelini ödemek için cinsiyetlerini değiştirmeye, bir kız grubu kurmaya ve yeraltı J-Pop idol ortamına girmeye zorlanır.

BAKI (12/18/2018)

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma efsanevi babasını geçmek için sıkı şekilde çalışırken, beş acımasız idam mahkûmu onu alt etmek için Tokyo’ya gelir.

LAST HOPE: 2. Kısım (12/21/2018)

Pandora ekibi, şehri tehdit eden birçok engelle başa çıkmaya çalışırken kindar Bay Gold intikam almak için fırsat kollamaktadır.

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.