netflix eylül 2020

Netflix’e Eylül 2020’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum dahil Netflix Eylül takvimi

Netflix’e Eylül 2020’de Gelecek Dizi ve Filmler

Netflix‘te Eylül ayında dolu dolu yapımlar sinemaseverleri bekliyor. Iain Reid’in beğenilen romanından uyarlanan, Oscar ödüllü Charlie Kaufman (Sil Baştan) imzalı I’m Thinking of Ending Things; Friday Night Lights adlı yapımın arkasındaki vizyoner isimden, iki kez Oscar kazanan Hillary Swank’in başrolde olduğu duygu dolu bir sevgi ve fedakârlık hikâyesi Away; Adil olanla yozlaşmış olanı karşı karşıya getiren baştan çıkarıcı ve korkunç bir ortamı resmeden The Devil All the Time; American Horror Story’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan ve Sarah Paulson’ın başrolde olduğu Ratched gibi bir çok heyecan verici yapım bizleri bekliyor.

Netflix Orijinal Dizileri

Atiye: 2. Sezon (10/09/2020)

Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.

Ratched (18/09/2020)

Guguk Kuşu’ndaki efsanevi ve unutulmaz Hemşire Ratched karakterinden ilham alınarak yaratıldı. Merhameti hak ediyorsunuz. Dünyanın en iz bırakan karakterlerinden biri olan Hemşire Ratched’ın hikâyesine tanıklık edin. American Horror Story’nin yaratıcılarının imzasını taşıyan dizide Sarah Paulson başrolde.

Away (04/09/2020)

Emma Green, uluslararası bir mürettebatla Mars’a gitmek için tehlikeli bir misyona çıkarken kocasını ve ergenlik çağındaki kızını arkasında bırakmak zorunda kalır.

The Last Word (17/09/2020)

Bir kadın, kocasının ölümünden sonra ailesini ve arkadaşlarını şaşırtarak profesyonel bir anma konuşmacısı olur. Bu sayede yeni bir enerji kaynağı ve yaşama arzusu bulur.

Baby: 3.Sezon (16/09/2020)

Roma’nın seçkin bir mahallesindeki bir lisede kendi yerlerini bulmakta zorlanan ve aşkı arayan Chiara ve Ludovica, beklenmedik bir arkadaşlık kurar.

Netflix Orijinal Filmleri

Enola Holmes (23/09/2020)

Sherlock’un genç kız kardeşi Enola Holmes, annesinin kaybolduğunu öğrenince onu bulmak için kendi başına süper dedektiflik yapmaya başlar ve ünlü ağabeyine üstün gelir.

The Devil All the Time (16/09/2020)

Ölüm döşeğindeki eşini kurtarmak için her şeyi göze alan bir adam, duadan ve daha ekstrem şeylerden medet umar. Tom Holland ve Bill Skarsgård bu gotik dramın başrolünde.

Knockemstiff, Ohio’da ve yakınlarındaki ormanlarda tekinsiz bir vaiz (Robert Pattinson), sapkın bir çift (Jason Clarke ve Riley Keough) ve yozlaşmış bir şerif (Sebastian Stan) gibi uğursuz karakterler, kendisini ve ailesini tehdit eden şeytani güçlerle savaşan genç Arvin Russell’ın (Tom Holland) etrafında birleşir. 2. Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasındaki dönemi kapsayan, Antonio Campos imzalı film THE DEVIL ALL THE TIME, adil olanla yozlaşmış olanı karşı karşıya getiren baştan çıkarıcı ve korkunç bir ortamı resmediyor. Bill Skarsgård, Mia Wasikowska, Harry Melling, Haley Bennett ve Pokey LaFarge’ın başrolleri paylaştığı bu sürükleyici, ince ince örülmüş hikâye, Donald Ray Pollock’ın ödüllü romanından uyarlandı.

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (04/09/2020)

Yeni erkek arkadaşına dair kuşkuları olan bir kadın, anne babasıyla tanışmak için onunla ailesinin ücra çiftliğine gider. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Minnoşlar (09/09/2020)

11 yaşındaki Amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. Onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlayarak aile geleneklerine meydan okur. (Film ülkemizde gösterime girmeyebilir)

Netflix Orijinal Belgeselleri

Whose Vote Counts, Explained (28/09/2020)

Güçlü bağışçılar, şirketler, Seçiciler Kurulu tarafından çeşitli yöntemlerle ABD’deki seçimlere hile karıştırılmasına dair korkular ele alınıyor.

Chef’s Table: BBQ (02/09/2020)

Emmy adayı yemek programı bu kez ABD, Avustralya ve Meksika’dan başarılı şeflerle barbekü sanatına odaklanıyor.

Challenger: Son Uçuş (16/09/2020)

Daha önce dokuz kez fırlatılıp iniş yapan Challenger uzay mekiği, 28 Ocak 1986’daki 10. kalkışından 73 saniye sonra infilak etti ve mekikteki 7 kişi hayatını kaybetti.

Netflix Orijinal Aile & Çocuk

Jurassic Park Kretase Kampı (18/09/2020)

Nublar Adası’nın diğer tarafındaki bir macera kampına katılan altı genç, dinozorlar adada terör estirmeye başladığında el ele vermelidir.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.