netflix kasım 2020

Netflix’e Kasım 2020’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Netflix Kasım 2020

Netflix’e Kasım 2020’de Gelecek Dizi ve Filmler

Netflix‘te Kasım ayında da dolu dolu yapımlar sinemaseverleri bekliyor. The Crown 4. sezon; J.D. Vance’in New York Times En Çok Satan Kitaplar listesinde zirveyi gören romanından uyarlanan, Oscar ödüllü Ron Howard tarafından yönetilen ve yapımcılığını Oscar ödüllü Brian Grazer’ın üstlendiği Hillbilly Elegy; Sophia Loren ve Ibrahima Gueye’nin başrollerde yer aldığı Onca Yoksulluk Varken ve Netflix Orijinal Belgeseli Shawn Mendes: In Wonder gibi daha birçok yapım heyecanla beklenenler arasında.

Filmler

A Christmas Catch (11/4)
A Clockwork Orange (11/1)
A New York Christmas Wedding (11/5)
A Very Country Christmas (11/15)
Alien Xmas (11/20)
Boyz n the Hood (11/1)
Casper (11/1)
Christmas Break-In (11/1)
Christmas With A Prince (11/4)
Citation (11/6)
Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (11/15)
Dance Dreams: Hot Chocolate Nutcracker (11/27)

Shondaland imzalı Dans Hayalleri: Hot Chocolate Nutcracker, ödüllü sanatçı Debbie Allen’ın kariyerine ışık tutuyor ve Allen’ın her yıl sahnelediği “Hot Chocolate Nutcracker” yapımına hazırlanan genç dansçılardan oluşan grubunun yaşadıklarını konu alıyor.

Dolly Parton’s Christmas on the Square (11/22)

Zengin ve huysuz bir kadın olan Regina Fuller, babasının ölümünün ardından doğup büyüdüğü küçük kasabaya geri döner. Amacı, orada yaşayan herkesi tahliye edip araziyi bir alışveriş merkezi müteahhidine satmaktır. Üstelik tüm bunları Noel’den hemen önce yapacaktır. Ancak bu süreçte kasabanın yerli halkının hikâyelerini dinleyen, eski bir aşkıyla yeniden görüşmeye başlayan ve gerçek bir meleğin ona yol göstermesine izin veren Regina, fikrini değiştirmeye başlar. Aile ve aşk hakkındaki bu hikâye, küçük bir kasabanın Noel ruhunun en katı yürekleri bile nasıl yumuşatabileceğini anlatıyor. Dolly Parton, Christine Baranski, Jenifer Lewis ve Treat Williams’ın başrollerde yer aldığı filmin yönetmenliğini ve koreograflığını üç Emmy ve bir Altın Küre ödüllü Debbie Allen üstleniyor. Filmde, söz ve müziği Dolly Parton’a ait 14 orijinal şarkı yer alıyor.

Dolly Parton ile Noel Mucizesi’nin yapımcılığını Netflix için Warner Bros. Television iş birliğiyle Magnolia Hill Productions ve Sandollar Productions üstleniyor. Filmin baş yapımcıları ise Sam Haskell, senarist Maria S. Schlatter, Debbie Allen ve Dolly Parton.

Don’t Listen (11/27)
Easy A (11/1)
El Cuaderno de Tomy / Notes for My Son (11/24)
Elliot the Littlest Reindeer (11/1)
Fruitvale Station (11/12)
Graceful Friends (11/12)
Hard Kill (11/23)
Hillbilly Elegy (11/24)

Eski bir donanma piyadesi olan ve Yale’de hukuk bölümünde okuyan Güney Ohiolu J.D. Vance (Gabriel Basso) hayallerindeki işe girmek üzeredir. Ancak ailevi bir kriz onu hafızasından silmeye çalıştığı memleketine geri dönmek zorunda bırakır. J.D. hem Appalachi yerlisi ailesinin karmaşık ve dinamik yapısında hem de madde bağımlılığıyla mücadele eden annesi Bev (Amy Adams) ile arasındaki istikrarsız ilişkide yolunu bulmak zorundadır. Onu yetiştiren dirençli ve keskin zekalı büyükannesi Mamaw’ın (Glenn Close) anılarından güç alan J.D. çıktığı bu kişisel yolculukta ailesinin onun üzerinde bıraktığı kalıcı izi kabullenmeyi öğrenir.

J.D. Vance’in New York Times En Çok Satan Kitaplar listesinde zirveyi gören romanından uyarlanan, Oscar ödüllü Ron Howard tarafından yönetilen ve yapımcılığını Oscar ödüllü Brian Grazer’ın üstlendiği HILLBILLY ELEGY, bir ailenin hayatta kalma ve başarıya ulaşma yolculuğunu anlatan etkileyici bir kişisel biyografi. Birbirinden ilginç üç nesli ve onların yaşadığı benzersiz mücadeleyi aktaran öykü, J.D.nin ailesinin yaşadığı iniş ve çıkışları ele alıyor.

Hometown Holiday (11/15)
If Anything Happens I Love You (11/20)
Jingle Jangle: A Christmas Journey (11/13)
Jumping the Broom (11/1)
Knock Knock (11/1)
La Belva / The Beast (11/27)
La trinchera infinita / The Endless Trench (11/6)
Little Monsters, 1989 (11/1)
Loving (11/16)
Ludo (11/12)
Machete Kills (11/22)
Midnight At The Magnolia (11/5)
Mile 22 (11/1)
Mosul (11/26)
Mother (11/3)
Ocean’s Eleven (11/1)
Operation Christmas Drop (11/5)
Paul Blart: Mall Cop (11/1)
Piercing (11/1)
Platoon (11/1)
Prom Night (11/12)
Prospect (11/2)
RUST CREEK (11/30)
School Daze (11/1)
Shawn Mendes: In Wonder (11/23)

Şöhret ve son dünya turnesinin beraberinde getirdiği fiziksel ve duygusal zorluklar Shawn Mendes’i hem kişisel hem de müzikal bir hesaplaşmaya itti.In Wonder bu sürecin ardından sanatçının çıktığı kendini keşfetme yolculuğunu aktarıyor. Yıldız bir sanatçı olmanın beraberinde getirdiği baskılar ve dünyanın gözü önünde yetişkinliğe geçmenin yol açtığı duygusal yük ile boğuşan şarkıcı-söz yazarına samimi bir bakış sunan belgesel, büyük oranda sanatçının kariyerindeki yükselişine ve son turnesine odaklanıyor. İzleyiciler, Mendes’in hem ev hayatına hem de Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’yı kapsayan son turnesi boyunca yaşadıklarına tanıklık etme imkânı bulacak. Farklı yılları kapsayan görüntüler, Mendes’in yeni yetme bir söz yazarı olduğu yıllardan dünya çapında tanınan bir süperstar olmaya uzanan yolculuğunu ekranlara taşıyor.

Snowden (11/1)
Spookley and the Christmas Kittens (11/30)
The 2nd (11/30)
The Call (11/27)
The Christmas Chronicles: Part Two (11/25)

Kate (Darby Camp) ve Teddy Pierce (Judah Lewis) kardeşlerin Noel’i kurtarmasının üzerinden iki yıl geçti ve çok şey değişti. Artık alaycı bir genç olan Kate, istemeye istemeye annesinin yeni erkek arkadaşı ve oğlu Jack (Jahzir Bruno) ile Noel’i Cancun’da geçirmektedir. Ailesinin bu yeni hâlini kabul etmek istemeyen Kate kaçmaya karar verir. Ancak Belsnickel adlı gizemli, sihirli bir baş belası, Kuzey Kutbu’nu yok edip Noel’i sonsuza dek bitirmeye kalkışınca Kate ve Jack beklenmedik bir şekilde kendilerini Noel Baba’yla (Kurt Russell) yeni bir maceranın içinde bulur. Chris Columbus (Evde Tek Başına, Harry Potter) tarafından yazılıp yönetilen ve kadrosunda Goldie Hawn’a da yer veren THE CHRISTMAS CHRONICLES 2, ailece izleyebileceğiniz, duygu, mizah ve Noel coşkusuyla dolu bir aksiyon macera.

The Impossible (11/1)
The Indian in the Cupboard (11/1)
The Late Bloomer (11/6)
The Life Ahead (11/13)

Holokost’tan kurtulan ve İtalya sahillerinde bir bakımevi işleten Madam Rosa (Loren), kısa süre önce kendisini soyan 12 yaşındaki sokak çocuğu Momo’yu yanına alır. İkili, birbirlerinin koruyucusu hâline gelerek sıra dışı bir ailenin temelini atar.

The Next Karate Kid (11/1)
The Princess Switch: Switched Again (11/19)
Trial 4 (TBA)
V for Vendetta (11/15)
What We Wanted (11/11)
Wheels of Fortune (11/1)
Whose Streets? (11/16)
Yes Man (11/1)

TV/Diziler

60 Days In: Season 5 (11/1)
A Go! Go! Cory Carson Christmas (11/27)
A Love So Beautiful (11/30)
America’s Next Top Model: Seasons 19-20 (11/15)
American Horror Story: 1984 (11/13)
Aunty Donna’s Big Ol’ House of Fun (11/11)
Carmel: Who Killed Maria Marta? (11/5)

Bu belgesel dizisi, Arjantin’in en tartışmalı suç davalarından biri olan María Marta García Belsunce’nin ölümünün hangi koşullarda gerçekleştiğini inceliyor.

Country Ever After (11/6)
Dash & Lily (11/10)
Dawson’s Creek: Seasons 1-6 (11/1)
Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday (11/24)
El sabor de las margaritas / Bitter Daisies: Season 2 (11/18)
Elf Pets: A Fox Cub’s Christmas Tale (11/1)
Elf Pets: Santa’s Reindeer Rescue (11/1)
Felix Lobrecht: Hype (11/3)
Finding Agnes (11/30)
Flavorful Origins (11/20)
Forged in Fire: Season 6 (11/1)
Great Pretender: Season 2 (11/25)
Holiday Home Makeover with Mr. Christmas (11/18)

Bay Noel olarak bilinen Benjamin Bradley, yılbaşı sezonunu sağlıklı bir saplantı hâline getirmiş, emektar bir iç tasarım uzmanı. Bay Noel’e göre yılbaşının tadı, anlamlı gelenekler yoluyla sevginin, hayatın, ailenin ve arkadaşlıkların kutlanmasıyla çıkar. Yeni Netflix dizisi Holiday Home Makeover with Mr. Christmas‘ta Bradley tasarım konusundaki uzmanlığından ve muazzam Noel koleksiyonundan en iyi şekilde faydalanırken sizleri işlerin perde arkasına götürüyor. Ellerinde Kuzey Kutbu’nu kaplamaya yetecek kadar ışık, çelenk ve süs bulunan Bradley ve elf ekibi, yılın bu en neşeli zamanında yeni bir ev dekorasyonunu hak eden ailelere ve topluluklara Noel neşesi getirmek için durmaksızın çalışıyor. Bay Noel, izleyicileri yılbaşı sezonuna hızlı bir giriş yapmaya ve kendi evlerinin dekorasyonunu ve geleneklerini bir üst seviyeye taşımaları için ilham almaya davet ediyor.

Holiday Home Makeover with Mr. Christmas‘ın yapımcılığını bir Banijay Group şirketi olan Stephen David Entertainment üstleniyor. Dizinin baş yapımcıları ise Stephen David, Tim W. Kelly, Bianca Barnes-Williams, Benjamin Bradley, Jonathan Soule ve Chaz Morgan.

Larry the Cable Guy: Remain Seated (11/26)
Leah Remini: Scientology and the Aftermath: Seasons 1-3 (11/1)
Love and Anarchy (11/4)

Sekiz bölümlük dizi, kariyer odaklı bir danışman ve iki çocuk annesi Sofie’nin hikâyesini anlatıyor. Eski bir yayınevini modernleştirme görevini üstlenen Sofie, genç bilişim teknisyeni Max’le tanışınca beklenmedik bir flört oyunu başlar. Sofie ve Max modern yaşamı sorgulayan şeyleri yapmak konusunda birbirlerine gizliden gizliye meydan okur. Masum başlayan bu oyun, gittikçe cüretkâr olmaya başlayınca sonuçları tahmin edilemez boyutlara ulaşır.

M’entends-tu? / Can You Hear Me?: Season 2 (11/1)
Mismatched (TBA)
Nasce uma Rainha / A Queen Is Born (11/11)

Netflix için yaratılan ilk orijinal Brezilya yapımı reality programı formatı olan A Queen is Born‘u iki yıldız drag kraliçesi, Gloria Groove ve Alexia Twister sunuyor. Her bölümde umut vadeden bir drag kraliçesi, en ihtişamlı, yaratıcı ve cesur yönlerini ortaya çıkarmaları için bu süper yıldızlara güvenecek. Her katılımcının en iyi performansını keşfetmesine yardım edecek uzman ekibimizde ünlü isimler de yer alıyor. Özgürlük, hayallerin gerçek olması, diyalog, hoşgörü, eğlence ve nefes kesen performanslarla ilgili olan A Queen is Born, izleyicilere ilham verecek.

Paranormal (11/5)Sugar Rush Christmas: Season 2 (11/27)
Supernatural: Season 15 (TBA)
Survivor: Seasons 20 & 28 (11/15)
The Boss Baby: Back in Business: Season 4 (11/17)
The Crown: Season 4 (11/15)

1970’lerin sonu yaklaşırken Kraliçe Elizabeth (Olivia Colman) ve ailesi, 30 yaşına gelen ve hâlâ evlenmemiş olan Prens Charles (Josh O’Connor) için münasip bir gelin bularak kraliyet ailesinde tahta çıkma sırasını güvenceye almaya çalışmakla meşguldür. Ülke, Britanya’nın ilk kadın Başbakanı Margaret Thatcher’ın (Gillian Anderson) bölücü politikalarının etkilerini hissetmeye başlamıştır. Başbakan ile Kraliçe arasında gerilim tırmanırken, Thatcher’ın ülkeyi Falkland Savaşı’na sürükleyerek Milletler Topluluğu içinde ihtilafa neden olmasıyla durum daha da kötüleşir. Bu sırada Charles’ın genç Lady Diana Spencer (Emma Corrin) ile yaşadığı aşk İngiliz halkını birleştirmek için ihtiyaç duyulan peri masalını onlara sunsa da, Kraliyet ailesi kapalı kapılar ardında giderek daha fazla bölünme yaşamaktadır.

Senaryosu Peter Morgan tarafından yazılan The Crown’un dördüncü sezonunda ayrıca Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter, Edinburgh Dükü rolünde Tobias Menzies, Prens Charles rolünde Josh O’Connor, Prenses Anne rolünde Erin Doherty, Camilla Parker Bowles rolünde Emerald Fennell, Ana Kraliçe rolünde Marion Bailey, Lady Fermoy rolünde Georgie Glen, Prens Andrew rolünde Tom Byrne, Prens Edward rolünde Angus Imrie ve Lord Mountbatten rolünde Charles Dance yer alıyor.

The Garfield Show: Season 3 (11/1)
The Liberator (11/11)
The Minions of Midas (11/13)
The Uncanny Counter (11/28)
Trash Truck (11/10)
Überweihnachten / Over Christmas (11/27)
Undercover: Season 2 (11/9)
Virgin River: Season 2 (11/27)

Melinda Monroe (Alexandra Breckenridge) Virgin River’a ve Doktor Mullins’in kliniğine geri döndüğünde bu kasabayı gerçek anlamda evi olarak görmesi için önce kendisiyle ve geçmişiyle barışmayı öğrenmesi gerektiğini anlar. Dizinin oyuncu kadrosunda Martin HendersonTim Matheson, Annette O’TooleLauren HammersleyColin Lawrence, Grayson Gurnsey ve Sarah Dugdale de yer alıyor.

Voices of Fire (11/20)

Voices of Fire, Pharrell Williams’ın dünyadaki en ilham verici gospel korolarından birini kuran hemşehrilerini konu alıyor. Pharrell’in bölgedeki saygın bir müzik dâhisi olan amcası Piskopos Ezekiel Williams ve onun nüfuzlu gospel önderlerinden oluşan çekirdek ekibi, keşfedilmemiş yetenekleri bulmak için Hampton Roads’a gidecek. Farklı yaşam öykülerinin kolektif seslerine daha büyük bir anlam katacağına inanan Piskopos ve ekibi her yaştan, etnik gruptan ve sosyal çevreden yetenekli insanları arayacak.

We Are the Champions (11/17)

Baş yapımcı Rainn Wilson’ın sunduğu We Are the Champions varlığından bile haberdar olmadığınız en alışılmadık, en büyüleyici ve en tuhaf derecede ilham verici yarışmaları keşfe çıkıyor. Benzersiz bir yarışmayı ele alan her bölüm, kendi olağan dışı dünyalarında birer kahraman olmak için ellerinden gelen her şeyi yapan son derece yetenekli yarışmacıların kararlılık ve tutkuyla dolu yaşantılarına bir pencere açıyor. Dizide yer alan yarışmalar: Peynir Yuvarlama, Acı Biber Yeme, Avangart Saç Stilleri, Yoyo, Dans Eden Köpekler ve Kurbağa Zıplatma.

We Are the Champions bir Dirty Robber yapımı. Brian Golden Davis, Nick Frew ve Martin Desmond Roe baş yapımcılığı ve yönetmeliği üstleniyor. Chris Uettwiller ve anlatıcı Rainn Wilson ise diğer baş yapımcılar.

BÖLÜMLER:

Peynir Yuvarlama

Her yıl mayıs ayında sakin bir İngiliz kasabasında bir araya gelen binlerce insan, yarışmacıların son derece dik bir tepeden yuvarlanan bir peynir tekerini kovalamasını izler. We Are the Champions bitiş çizgisini geçen ilk kişi olup Peynir Kovalama Şampiyonu unvanını kazanmak için kollarını, bacaklarını ve köprücük kemiklerini kırma riskini alarak tepe aşağı koşan, yuvarlanan ve düşen yarışmacıları izliyor.

Acı Biber Yeme

Dünyanın en acı biberinin yaratıcısı olan Tüten Ed Currie, ilk kez düzenlediği Biber Yeme Yarışmasında acı biber düşkünü olan en kararlı mazoşistlerin bile dilini yakmayı vadediyor. We Are the Champions acı karşısında ter döken ve Ed’in dünya rekorunu elinde tutan kötü şöhretli Karolina Azraili önünde diz çöken cesur yarışmacılara katılıyor. Sütünüzü yanınızda getirmeyi unutmayın.

Avangart Saç Stilleri

Amerika’nın en büyük çok kültürlü güzellik yarışması olan Bronner Kardeşler Uluslararası Saç Yarışması, gezegenin en çılgın ve en uçuk saç stillerinin sergilendiği Avangart Stil Yarışmasına ev sahipliği yapmaktadır. We Are the Champions stilistlerin 90 dakika içinde ayrıntılı, heykelimsi saçlar yaratarak modellerine baştan aşağı bir Mardi Gras görünümü vermesi gereken bir yarışma için New Orleans’a gidiyor.

Yoyo

Yoyo oldukça eski olsa da şampiyonların ergenliklerini geride bıraktıklarını söylemek zor. We Are the Champions gezegenin en prestijli yoyo yarışması için Cleveland, Ohio’ya gidiyor. Burada hareketli müzikler eşliğindeki gösteriler ve orijinal hareketler yoyoyu sıradan bir atıp tutmanın çok ötesine taşıyor.

Dans Eden Köpekler

We Are the Championsköpeklerin dört dakikalık tek bir gösteride 400’ün üzerinde komutu yerine getirdiği Açık Avrupa Şampiyonası’nda (AAŞ) dünyanın en iyi köpek dansçılarına katılıyor. İster müzikli gösteri ister serbest stil olsun bu köpekler kusursuz birer dans partneri olduklarını kanıtlıyor.

Kurbağa Zıplatma

We Are the Champions Kurbağa Zıplatma dünya şampiyonasına ev sahipliği yapan Angels Camp, Kaliforniya’ya gidiyor. Şampiyon hem “Şöhretler Kaldırımı”nda bir yıldız hem de 700 dolar kazanıyor. Ama katılımcıların asıl hedefi Zıpzıpçı Rosie’nin 6 metre 54 santimetrelik rekorunu kırmak. Bu rekoru kıran hem 5000 dolarlık ödüle hem de Dünya Kurbağa Zıplatma Şampiyonu unvanına sahip olacak.

Wonderoos (11/24)
Wonderoos: Holiday Holiday! (11/29)

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.