Netflix’e Nisan 2019’da Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi ??

netflix nisan dizileri 2019

Hakan Muhafız 2. sezonu ve Chilling Adventures of Sabrina 2. sezonu Nisan ayında Netflix’te!

Netflix’e Nisan 2019’da Gelecek Dizi ve Filmler

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

 

Hakan: Muhafız – 2. Sezon (26/4/2019)

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

Chilling Adventures of Sabrina: 2. Kısım (5/4/2019)

Sabrina genç cadıların karanlık ve cüretkâr dünyasının derinliklerine dalarken ürpertici bir yeni sayfa açılıyor.

Quicksand (5/4/2019)

Bir okulda yaşanan trajedinin Stockholm’ün zengin bir banliyösünü sarsmasının ardından görünüşte uyumlu bir genç, kendini cinayetten yargılanırken bulur.

You vs. Wild (10/4/2019)

Bu interaktif macera dizisinde Bear Grylls, dünya üzerindeki en çetin yerlere gidiyor ve izleyicilerden onun için önemli ölüm kalım kararları almasını istiyor.

Huge in France (12/4/2019)

Ünlü komedyen Gad Elmaleh oğluyla tekrar bağ kurmak için Los Angeles’a taşınır. Ama Fransa’dan farklı olarak burada şöhretin avantajları olmadan yaşamayı öğrenmelidir.

Tijuana (5/4/2019)

Önde gelen bir politikacının acımasız bir cinayete kurban gitmesinin ardından cesur yerel gazeteciler, gerçeği hayatları pahasına açığa çıkarmaya çalışır.

Persona: Collection (5/4/2019)

Eleştirmenlerce beğenilen Koreli yönetmenlerin yönettiği dört kısa filmden oluşan bu koleksiyon, farklı karakterlerin eklektik bir keşfi niteliğinde.

Roman Empire: Caligula: The Mad Emperor (5/4/2019)

Eskiden askerler ve halkça sevilen Caligula’nın ülkeyi kendisine kötü şöhret kazandıran acımasız bir ahlaksızlık ve sefahatle yönetmesi Roma’yı sarsar.

Black Summer (11/4/2019)

Z Nation evreninde geçen bu dizi, zombi istilasının en karanlık saatlerinde umut için mücadele eden çatlak bir özel kuvvetler ekibini konu alıyor.

Special (12/4/2019)

Orta dereceli serebral palsi hastası eşcinsel bir adam, bir kazanın ardından kendini kaza kurbanı olarak tanıtmaya karar verir ve sonunda istediği hayatın peşine düşer.

My First First Love (18/4/2019)

Yun Tae-o’nun bir grup arkadaşı, çeşitli kişisel nedenlerle onun evine taşınır. Burada aşkı, arkadaşlığı ve daha pek çok şeyi birlikte yaşarlar.

Samantha!: 2. Sezon (19/4/2019)

Samantha çocukça tuhaflıklarını geride bırakıp daha iyi bir aktris ve anne olmaya çalışır. Ama kayınvalidesi ve gruptan eski arkadaşları işini zorlaştırır.

Cuckoo: 5. Sezon  (19/4/2019)

Ken, zengin bir üvey kız kardeşi olduğunu öğrendiğinde turnayı gözünden vurduğunu düşünür. Ama çok geçmeden kadın servetini, Ken ise umutlarını yitirir.

Selection Day: Yeni Bölümler (19/4/2019)

İki genç kriket dehası, kendi hırs ve hayallerini gerçekleştirmek için otoriter babalarıyla ve kendilerinden yana olmayan bir sistemle mücadele eder.

Bonding (24/4/2019)

Kısa süre önce eşcinsel olduğunu açıklayan Pete ile New York’un en iyi dominatrikslerinden Tiff’in yolları kesiştiğinde eski lise arkadaşları alışılmadık bir bağ kurar.

Yankee (26/4/2019)

Teksaslı genç bir adam sınırı geçerek Meksika’ya gider ve burada kötü şöhretli bir uyuşturucu baronuna dönüşür.

Chambers (Nisan’da yayında)

Aklını, hayatını kurtaran donör kalbi çevreleyen gizeme takan genç bir hasta, kalbin asıl sahibinin şeytani özelliklerini sergilemeye başlar.

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

RuPaul’s Drag Race: Untucked! (4/4/2019)

Kavgalar, sırlar, sert imalar … RuPaul’s Drag Race yarışmacılarıyla sahne arkasına geçin ve her bölümde podyum dışında neler yaşandığını öğrenin.

NETFLIX FİLMLERİ

The Silence (12/4/2019)

Dünyaya saldıran dehşet verici yaratıklar, insan kurbanlarını seslerinden tanıyıp avlarken genç bir kız ve ailesi ücra bir yere sığınır.

Someone Great (19/4/2019)

Müzik muhabiri Jenny, gafil avlandığı bir ayrılığın hemen ardından yeni bir başlangıca ve en iyi arkadaşlarıyla unutulmaz bir maceraya hazırlanır.

The Perfect Date (12/4/2019)

Sevgiliniz yok mu? Sorun değil. Üniversite için para biriktiren bir liseli, erkek arkadaşların yerine geçmesini sağlayan bir uygulama geliştirir. Noah Centineo başrolde.

Music Teacher (19/4/2019)

Küçük bir kasabada yaşayan müzik öğretmeni, şimdi ünlü bir şarkıcı olan eski öğrencisinin kasabaya geleceğini duyunca her şeyi riske atıp onunla buluşmaya karar verir.

Unicorn Store (19/4/2019)

Sanat okulundan ayrılan ve tekdüze bir ofis işinde çalışan uçarı bir ressama, bir tek boynuzlu ata sahip olma hayalini gerçekleştirme fırsatı verilir.

A Land Imagined (12/4/2019)

Singapur’da bir polis, gizemli bir oyun oynayarak uykusuz geceler geçiren göçmen bir Çinli inşaat işçisinin ortadan kaybolmasını araştırır.

Who Would You Take to a Deserted Island? (12/4/2019)

Birlikte geçirdikleri son gecedeki kutlama sırasında bir sır açığa çıkınca uzun süredir arkadaş olan dört kişinin yaşamı aniden değişir.

A Fortunate Man (19/4/2019)

Yetenekli bir mühendis, sade yaşantısından kaçarak Kopenhaglı elitler arasında servet ve başarı kovalamaya başlar. Ancak onuru, onun sonunu getirebilir.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Kevin Hart: Irresponsible (2/4/2019)

“Sempatik komedyen Kevin Hart babalıktan, ev güvenliğinden ve ters giden oyun gecelerinden bahsediyor.”

Ricardo Quevedo: We All Hold Grudges (3/4/2019)

Trafiğe takılmak, bir ilişkiyi mahvetmek, sarhoş olup eski sevgiliyi aramak… Hayattaki sıkıntı ve güçlüklerle dalga geçen Ricardo Quevedo ile gülmeye doyacaksınız.

Whindersson Nunes: Adulto (29/4/2019)

Brezilyalı YouTube fenomeni Whindersson Nunes, bir dizi eğlenceli hikâye ve tuhaf şarkıyla, sıfırdan başladığı günleri anımsıyor.

Liss Pereira: Reteniendo liquidos (10/4/2019)

Hamile Liss Pereira yalan söylemek, çirkin donlar, mahrem bölgeler ve modern ilişkilere dair hem eğlenceli hem de rahatsız edici gerçekleri paylaşıyor.

Francesco de Carlo: Cose di Questo Mondo (12/4/2019)

Francesco De Carlo, Milano’da Santeria Social Club’daki stand-up gösterisinde sağlıksız alışkanlıklar, din, politika ve zeplinler gibi birçok konuya değiniyor.

I Think You Should Leave with Tim Robinson (23/4/2019)

Bu yeni skeç programında Tim Robinson ve konukları, her skeçte birini köşeye sıkıştırarak onu umutsuzca kaçmayı arzulayacak hâle getiriyor.

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward (30/4/2019)

Kara mizahın ustalarından Anthony Jeselnik, yepyeni bir stand-up gösterisiyle sevenleriyle buluşuyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Our Planet (5/4/2019)

“Planet Earth” belgeselinin yaratıcılarının imzasını taşıyan bu dizi, izleyenleri dünyanın en değerli doğal habitatlarında görülmemiş bir yolculuğa çıkarıyor.

Brené Brown: The Call to Courage (5/4/2019)

Canlı çekilen bu performansta Brené Brown, kendisini dinleyenlere cesaret ve özgüven aşılıyor.

Grass is Greener (20/4/2019)

O, jazz ve hip hop’a ilham verdi ve ırksal adaletsizlikle dolu bir savaşı tetikledi. Uzmanlar Amerika ile esrar arasındaki karmaşık ilişkiyi inceliyor.

Street Food (26/4/2019)

Chef’s Table’ın yapımcılarından, sokak yemeklerini keşfetmeye yönelik küresel ve leziz bir yolculuk.

ReMastered: Devil at the Crossroads (26/4/2019)

Robert Johnson, gelmiş geçmiş en etkili blues gitaristlerinden biriydi. Genç yaştaki ölümünden önce bile hayranları onun şeytanla bir anlaşma yaptığından şüpheleniyordu.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

She-Ra and the Princesses of Power: 2. Sezon (26/4/2019)

Adora, bulduğu sihirli kılıç sayesinde efsanevi kahraman She-Ra kimliğine bürünür. O, Ayaklanma’ya katılırken en yakın arkadaşı kötü Horde’la kalır.

Pinky Malinky: 2. Sezon (22/4/2019)

Pinky Malinky, sosis olarak doğması dâhil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor.

Super Monsters Furever Friends (16/4/2019)

İlkbaharın ilk gecesinde Süper Öcüler ve aileleri yemek, eğlence ve oyunlar için parkta bir araya gelir ve sevimli öcü hayvanları ile tanışır.

Mighty Little Bheem (12/4/2019)

Masum bir ufaklığın sınırsız merakı ve olağanüstü gücü, yaşadığı küçük Hint kasabasına haylazlık ve macera getiriyor.

No Good Nick (15/4/2019)

Sokakların kurdu genç bir dolandırıcının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olur.

 

NETFLIX ANİME

ULTRAMAN (1/4/2019)

Uzaylıların Dünya’yı tekrar tehdit etmesiyle genç Shinjiro, daha önce babasının da yaptığı gibi metal ultra kıyafeti giyip Ultraman’e dönüşmek zorundadır.

Rilakkuma and Kaoru (19/4/2019)

Karoru’nun oldukça sıradan bir hayatı vardır. Ama tüylü bir oyuncak ayı olan sevimli derecede tembel oda arkadaşı Rilakkuma hayatına neşe katar.

Ingress: The Animation (30/4/2019)

Baki: 2. Kısım  (30/4/2019)

Kendisi de bir hükümlü olan ödül avcısı Biscuit Oliva, kaçan mahkûmları yakalamak ve onların karmaşa çıkarmasını engellemek üzere Tokyo’ya çağrılır.

Nisan 2019’da Netflix Türkiye’de neler var?

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.