Tamamen Kadınlardan Oluşan Kadrosuyla Ocean’s 8’ten İlk Teaser Fragman Geldi

541
Görüntülenme

İkinci bir Ghostbusters vakası olmayacağını umduğumuz Ocean’s 8, şimdiden bu yazın hiti olacağa benziyor

Kadrosunda Cate Blanchett (Lou), Dakota Fanning, Sandra Bullock (Debbie Ocean),  Anne Hathaway (Daphne Kluger), Sarah Paulson (Tammy), Katie HolmesHelena Bonham Carter (Rose), Rihanna ve Adriana Lima gibi isimleri barından kadrosuyla adeta halay çekse izleyeceğiniz Ocean’s 8’in 16 saniyelik teaser fragmanı yayınlandı (tam hali 19 Aralık’ta paylaşılacak).

oceans 8 teaser

Sandra Bullock’un (daha önceki filmlerde George Clooney’nin canlandırdığı Danny Ocean’ın kız kardeşi olarak) kadın hırsızlardan oluşan takımın beynini canlandıracağı filmin küçük bir kesitinden anladığımız kadarıyla, Anne Hathaway birilerini tokatlıyor, Rihanna iç çamaşırlarıyla oynuyor ve tabii ki Cate Blanchett dünyanın en şık şeylerini giyiyor.

Bu arada şimdiden uyaralım, Sandra reis seksist trollere karşı film ekibinin gerekli cevabı tokat gibi yapıştırmaya hazır olduğunu belirtti bir röportajında. Ona göre gardınızı alın klavye delikanlıları.

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

1 YORUM

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin