puhutv dizileri

Puhu TV Dizileri: Ücretsiz İzleyebileceğiniz En İyi 11 Puhu TV Dizisi

Puhu TV Dizileri

Netflix orijinal yapımları gibi kendi özel internet dizilerine (Fi, Şahsiyet vb.) sahip bir platform olmasının yanı sıra, televizyonda da gösterilen dizileri bünyesinde barındıran puhutv’de izleyebileceğiz 11 diziyi IMDd puanına göre derledik.

1- Şahsiyet (2018) – IMDb Puanı: 9,1

Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer), kendisine Alzheimer teşhisi konulduktan sonra yaptığı şeyleri hatırlamamayı bir avantaja çevirerek suçluları cezalandırmaya karar verir. Yazar Hakan Günday dizinin senaryosunu yazmış, Daha filminin yönetmenliğini yapmış olan Onur Saylak diziyi yönetmiştir.

2- Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010-2012) – IMDb Puanı: 8,8

Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Sezin Akbaşoğulları, Ayça Varlıer’ın oynadığı Behzat Ç’nin ilk 3 sezonunu puhu tv üzerinden izleyebilirsiniz.

3- Fi (2017-2018) – IMDb Puanı: 8

Ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay’ın yolu, genç balerin Duru ile kesişir. Can, müzisyen sevgilisi Deniz’le beraber yaşayan Duru’nun muhteşem güzelliği karşısında adeta büyülenir.

Aşkı arayan, istediklerine ulaşmak için her şeyi yapabilecek, gerçeği açığa çıkarmak için herkesi ezip geçecek ve birbirlerinin hayatlarını derinden etkileyen Can Manay, Duru Durulay, Deniz, Özge ve Sadık Murat Kolhan’ın ilişkileri anlatılmaktadır. Azra Kohen‘in aynı isimli romanlarından uyarlanmıştır.

4- İçerde (2016-2017) – IMDb Puanı: 8

Polis Akademisi’nde öğrenci olan Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Onlar artık birbirine düşmandır.

5- Kuzgun (2019) – IMDb Puanı: 7,9

Polis olan babasına kurulan kumpas sonucunda ailesinin hayatı tamamen değişen Kuzgun, evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir.

6- Çarpışma (2018-2019) – IMDb Puanı: 7,7

Kadir, Zeynep, Kerem ve Cemre. Kadir’in ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

7- Çukur (2017-) – IMDb Puanı: 7,5

İdris Koçovalı’nın elleriyle kurduğu Çukur mahallesinde herkes birbirini bilir, dışardan tehlikelere kimse göz açtırmaz. Yıllar sonra geri dönen Vartolu, Çukur’un tüm düzenini altüst edecektir.

8- Ufak Tefek Cinayetler (2017-2018) – IMDb Puanı: 7,5

İlişkileri liseye dayanan ve yetişkin hayatlarında yeniden bir araya gelen dört kadının güç mücadelesinde eski kinler ve hırslar ortaya çıktıkça aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlıyor.

9- Erkenci Kuş (2018-2019) – IMDb Puanı: 7,5

Sanem ailesinin baskısıyla ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz. Üstelik bilmeden Can’a kurulan bir tuzağın parçası da olur.

10- Dip (2018) – IMDb Puanı: 7,3

İntihar ara bulucusu olarak çalışan Sahir’in hayatı, bir gece gelen ihbarla değişir. Böylelikle Melen köprüsünden atlamak üzere olan gizemli Bilge’yle yolları kesişir.

11- Jet Sosyete (2018-) – IMDb Puanı: 6,7

puhutv Orijinal içeriği Jet Sosyete’nin ilk bölümünde; yazarlık macerası başlayan Gizem, NTV’de Gece Gündüz’e katılır. Safiyeler’e taşınan Şennur, Jet Sosyete’ye giriş yaparken Cengiz dürüm sevdası yüzünden sosyal medya linciyle karşı karşıya kalır.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.