Dexter’tan Tanıdığınız Michael C Hall, Netflix’in Yeni Dizisi Safe İle Ekranlara Dönüş Yapıyor

10 Mayıs’ta Netflix’e gelecek olan Safe dizisiyle ekranlara dönüş yapan Dexter’ımız İngiliz aksanını da kotarmış gözüküyor

Dexter’tan tanıdığımız Michael C Hall‘u, uzun bir zamandır tanıdık yapımlarda görememiştik. İngiliz yapımı Safe dizisinde, eğreti durmayan bir İngiliz aksanıyla bu sefer de Netflix sponsorluğunda geliyor.

Dizinin resmi sinopsisine göre konusu kısaca şöyle:

Michael C Hall (Dexter, Six Feet Under), iki yıldan daha fazla bir süre önce karısını kanserden kaybeden bir pediatrik cerrah ve bekar bir baba olan Tom’u oynuyor.

Çocuklarını, yakın arkadaşlarla çevrili güzel bir toplumda yaşatmak ve yetiştirmek isteyen Tom, tanıdığı herkesi dönüştüren bir yolculuğa çıkıyor. Ailenizi korumak için ne kadar ileri gideceksiniz? Çok klasik bir soru ama Tom için gerçekten de öyle.

Amanda Abbington (Sherlock, Crooked House) da Hall’a katılıyor ve müthiş bir dedektif çavuşu olan Sophie’yi oynuyor. Akıllı, dinamik, anlayışlı ve zeki Sophie, Tom ile aynı çevrede yaşıyor ve onun gibi, iki çocuğunu tek başına yetiştiriyor.

Dizi İngiliz yazar Danny Brocklehurst (Shameless) tarafından yazılmış ve ilk sezonun sekiz bölüm olması planlanıyor.

Ayrıca Variety’ye konuşan Michael, normal bir insanı oynama şansına sahip olmaktan heyecan duyduğunu da söylemiş.

“Çılgın şeylerin meydana geldiği bir insanın aksine, etrafında çılgınca şeyler olan az çok normal birisini oynama şansına sahip olmak güzel bir değişimdir.”

Umarız fiyasko bir yapım olmaz. Sanki biraz öyle olacak gibi duruyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.