Chance the Rapper’in başrolde yer aldığı “Slice” filminin fragmanı yayınlandı

612
Görüntülenme

Grammy Ödüllü sanatçı Chance the Rapper, Oscar Ödüllü stüdyo A24 ile iş birliği yapmış. Daha ne denebilir ki?

Bundan tam bir yıl önce, ünlü film stüdyosu A24, Chance the Rapper ile gizli bir işbirliği yaptığını açıklamıştı. Tek söylenen şey filmin adının “Slice” olacağıydı. 2016 yazında Chicago’da gizlice çekilen filmde hikaye, masum pizza teslimat çocuklarını hedef alan bir katil etrafında geçiyor.

Filmin geçtiğimiz hafta yayınlanan muhteşem fragmanıyla sonunda adından başka şeyler de öğrenmiş olduk. Austin Vesely‘nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği filmde, Chance, Zazie Beetz, Will Brill ve komedyen Paul Scheer ile birlikte rol alıyor. Bu arada filmin adı IMDB’de “Kingfisher” olarak da geçiyor. Dikkatlerden kaçmasın.

Yönetmen aynı zamanda Chance’in “22 Offs”, “Brain Cells”, “Juice”, “Sunday Candy” ve “Angels” gibi müzik videolarının da yönetmeni. Film korku filmi olarak lanse edilmişti ama bu son yayınlanan fragmanla daha çok korku-komedi olduğu yönünde beklentiler arttı. Merakla beklemedeyiz.

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin