YouTube kanalımız açıldı! Yepyeni videolar için hemen takip edin.

“Spielberg 2017”: HBO’dan Steven Spielberg Belgeseli Geliyor

Son güncelleme:

7 Ekim’den itibaren HBO Now üzerinden izlenebilecek olan Steven Spielberg belgeseli “Spielberg 2017″nin fragmanı yayınlandı

Leonardo Dicaprio’dan Martin Scorsese‘ye kadar bütün yakın kekelerinin kendisine methiyeler düzdüğü Spielberg belgeseli eğlenceli olacağa benziyor.

spielberg 2017 martin scorsese

Yönetmenin küçüklüğünden, sinema tutkusuna, Jaws’tan diğer blockbuster’lara kadar 20. yüzyıl film yapımcılığını nasıl şekillendirdiğine dair güzel bir ışık kaynağı olacak.

Belgesel, American Masters yapımcısı Susan Lacy tarafından yönetiliyor ve Dicaprio ve Scorsese’nin yanında, Harrison Ford, Daniel Day-Lewis, Dustin Hoffman, Cate Blanchett, ve Oprah gibi isimlerin de yönetmen hakkındaki düşüncelerini dinleyeceğiz.

Spielberg 2017

5 Ekim’de New York Film Festivali’nde ilk gösterimi yapılacak olan 2,5 saatlik belgesel 7 Ekim’den itibaren de HBO Now üzerinden izlenebilecek. (Evet HBO Now maalesef sadece ABD’ye açık:()

Bu arada Martin Scorsese’den online olarak film yapımcılığı dersleri almak isteyenleri ise ilgili yazımıza bekleriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.