Merakla Beklenen ”The Witcher” Dizisinden İlk Kareler Paylaşıldı

Netflix, merakla beklenen yeni dizisi The Witcher’dan, ana karakterler Geralt (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra), ve Ciri’nin (Freya Allan) olduğu fotoğrafları paylaştı

The Witcher Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

IMDB‘ye göre 8 bölüm olarak tasarlanan The Witcher, 19 Temmuz Cuma günü ünlü bilim kurgu hayranı oyuncu Yvette Nicole Brown (“Community,” “Mom”) moderatörlüğünde düzenlenecek ve başrol oyuncuları Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan katılacağı panelle San Diego Comic-Con Festivali‘ndeki yerini alacak.

The Witcher Konusu

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır… Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan sahip genç bir olan genç bir prensesle karşı karşıya getirir. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher Oyuncuları (Karakterleri)

Dizinin başrollerinde Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) yer alıyor.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Jodhi May (Game of Thrones, Genius) Calanthe rolünde, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) Eist rolünde, Adam Levy (Knightfall, Snatch) Mousesack rolünde, MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) Tissaia rolünde, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla rolünde, Therica Wilson-Read (Profile) Sabrina rolünde, Emma Appleton (The End of The F**king World) Renfri rolünde, Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir rolünde, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier rolünde, Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock) Stregobor rolünde, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd rolünde, Maciej Musial (1983) Sir Lazlo rolünde, Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) Dara rolünde, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss rolünde.

The Witcher Fragman

Diziyle ilgili diğer bilmeniz gerekenler:

  • Hikaye aslında 1980’lerin ortasında Leh yazar Andrzej Sapkowski‘nin fantastik bir orta çağ serisi olarak başladı
  • Sonrasında bir kült haline geldi ve CD Projekt RED tarafından üç serilik oyun olarak da piyasaya sunuldu
  • Netflix Mayıs 2017’de, hem kitaplardan hem de oyundan esinlenerek (daha çok kitaplardan) seriyi TV dizisi haline getireceğini duyurdu
  • Dizinin yapımcısı Lauren Schmidt, tek bir görüşme sonrasında başrol için Henry Cavill’de karar kıldığını açıkladı. Cavill’in aynı zamanda filmin ve kitapların sıkı bir fanı olduğunu da ekleyelim

Resmi Tanıtım Fragmanı:

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.