Black Mirror’ın 4. Sezonu Ne Zaman Geliyor?

693
Görüntülenme
blackmirror

Black Mirror’ın 4.sezon çekimleri neredeyse tamamlanmış durumda ve yapımcıları devam serileri yapmaya hala sıcak yaklaşıyor

Hayranları serinin dördüncü sezonunun ne zaman geri döneceğini merak ededursun, maalesef bu yıl içinde gerçekleşeceği düşünülmüyor. Fakat dizinin yapımcıları Charlie Brooker ve Annabel Jones, Variety’nin “Remote Controlled” podcast’ine katılarak, şu anda Black Mirror 4. sezonun altıncı ve son bölümlerini çekmenin tam ortasında olduklarını doğruladılar.

Her bir bölüm için gerekli olan uzun post prodüksiyon süreci nedeniyle, 4.sezonun Netflix’e en erken Ekim 2017’de geleceğini düşünebiliriz. Ekim ayı itibariyle de 3.sezonun üstünden tam bir yıl geçmiş oluyor.

black mirror

Dizinin yapımcıları 4.sezon konusuyla ilgili ser verip sır vermese de genel olarak “nahoşluk” çerçevesi içinde geçtiği söyleniyor. Yani tipik bir Black Mirror sezonu izlemeye hazır olun. Bu arada küçük bir sürpriz: 6 bölüm olacak yeni sezonun bölümlerden birini de Jodie Foster yönetecek.

Öte yandan Charlie Brooker’ın yaptığı diğer bir açıklamaya göre eski bölümlerden bazılarının (Mr. Pig” ya da  “San Junipero” mu yoksa!) devam bölümlerinin çekilme olasılığı da var ama onları dördüncü sezonda görüp göreceğimiz henüz belli değil.

Beklemekten sıkılmamak için Ağustos’ta Netflix’e gelecek dizi ve filmleri derlediğimiz listemize ise mutlaka göz atmalısınız.

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin