“Call Me by Your Name”in Özel Tasarım Afişleriyle Gözlerinize Ziyafet Çektireceksiniz

850
Görüntülenme
call me by your name eray yildiz
Fotoğraf: Gizem Bayıksel

Andre Aciman’ın aynı adlı romanından uyarlanan “Call Me by Your Name”i Beyoğlu Sineması’nda izlemeniz için en tatlı neden

Bu seneki Sundance Film Festivali‘nde övgüleri toplayan fakat ülkemize Filmekimi dışında gelemeyen “Call Me by Your Name” (Adınla Çağır Beni) Filmekimi ve Başka Sinema iş birliğiyle 30 Ekim akşamı 19.00 ve 21. 30 seanslarında son iki gösterimle Beyoğlu Sineması‘nda izleyici ile buluşuyor.

Fakat bu sefer filmi izlemeye gidenleri, Eray Yıldız‘ın özel olarak tasarladığı çılgınsı afişler karşılayacak:

call me by your name afis

call me by your name afis2

call me by your name afis4

call me by your name afis3

Kadrosunda Armie Hammer, Timothée Chalamet, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel ve Victoire Du Bois gibi oyuncuların yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Luca Guadagnino var.

Ön satış’ı Beyoğlu Sineması gişesinden yapılacak filmin bilet fiyatları ise 16 TL.

Ellerine sağlık Eray!

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin