Castle Rock: “IT”ten Sonra Stephen King’in Ekmeğini Yemeye Devam Eden Yeni Dizi Projesi

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan ve Stephen King’in hayali evrenine dayanan “Castle Rock”ta korku dolu bölümler bizi bekliyor

J.J. Abrams‘ın yapım şirketi Bad Robot ve Warner Bros.‘un ortak yapımcılığıyla hayata geçirilen 10 bölümlük HULU projesi “Castle Rock“ta ormanların tatlı, karanlık ve ürkütücü dünyasına şahit olmaya hazır mısınız?

J.J.Abrams’ı ne kadar tanıyorsunuz? yazımızda kendisinin 2018’de ekranlara gelmesi beklenen Castle Rock’ın yapımcılarından biri olarak görev alacağından bahsetmiştik.

IT filminin başarısı ve sosyal medyada yayılmaya devam eden dalgasından sonra Stephen King‘in romanlarının hakimiyeti sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz pazar günü New York Comic Con’da ilk kez fragmanı gösterilen HULU projesi Castle Rock’ta yine IT filminden Pennywise karakteriyle tanıdığımız Bill Skarsgaard yer alıyor.

Kadroda kimler var?

Onun dışında kadroda “Togetherness”dan Melanie Lynskey, “The Knick” ve “American Horror Story”den André Holland, “Twin Peaks” ve “Suburgatory”den Jane Levy, “Bloodline”dan Sissy Spacek, “The Leftovers” ve “The Defenders”dan Scott Glenn ve “Lost” ve “Patriot”tan tanıdığımız Terry O’Quinn gibi isimler de yer alıyor.

Bunları biliyor muydunuz?

  • Marc Bernardin (Batman’da Fatman, çizgi roman yazarı, pop kültürü uzmanı) seride bir yazar olmak için “The Los Angeles Times” ın Entertainment editörü olarak görevinden ayrılmış.
  • Melanie Lynskey, Terry O’Quinn, Bill Skasgard ve Sissy Spacek için ilginç olan, Stephen King uyarlamasında ikinci kez rol alacak olmaları. Melanie Rose Red‘de, Terry Silver Bullet‘da, Bill IT‘de, Sissy ise Carrie‘de rol almıştı.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.