Darren Aronofsky’nin Yeni Filmi Mother!’ın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Darren Aronofsky’nin korku türünde başarılı bir iş çıkardığı düşünülen, Javier Bardem ve Jennifer Lawrence’lı yeni filmi Mother!’ın ilk kısa tanıtım fragmanı geldi!


Pi
(1998), Requiem for a Dream (2000), The Fountain (2006), Black Swan (2010) gibi filmleriyle tanıdığımız başarılı ve kabuğunda hep bir inci tanesi saklayan yönetmen Darren Aronofsky, 2014’teki Noah faciasından sonra sonunda heyecan verici bir gerilim olan Mother!‘la üç senelik sessizliğini bozuyor.

Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘i izleyeceğimiz filmin kadrosunda Westworld‘den yakından tanıyacağınız Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson,  Kristen Wiig gibi isimler de yer alıyor.

IMDB bilgisine göre “Day 6” da olarak bilinen ve korku/gerilim türündeki Mother!, davetsiz misafirlerin ziyaretiyle birlikte ilişkileri test edilen bir çiftin etrafında geçiyor.

Türkiye’de 14 Eylül’de gösterime girecek olan film aynı zamanda Toronto Film Festivali ve Venedik Film Festivali‘nin de programında yer alıyor. Alır tabii. 2017’nin geri kalanında en çok beklediğimiz filmler arasında “The Killing of a Sacred Deer” ile birlikte ilk sıralarda yer alan filmin Filmekimi 2017‘de de gösterilip gösterilmeyeceği şimdiden merak konusu.

Bu arada Jennifer Lawrance ve Aronofsky’nin gerçek hayatta da birlikte olduklarını da şuraya not düşelim. Sonra “vay efendim ben görmedim”, “vay efendim mağarama internet bağlatmamıştım” olmasın. Filmin esas fragmanı ise 8 Ağustos’ta yayınlanacak. Merakla bekliyoruz Paramount Pictures!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.