netflix ağustos 2020

Netflix’e Ağustos 2020’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Lucifer 5. Sezon ve Anelka belgeseli dahil Netflix Ağustos takvimi

Netflix’e Ağustos 2020’de Gelecek Dizi ve Filmler

Netflix Orijinal Dizileri

Lucifer: 5. Sezon (21/08/2020)

Lucifer fırtına gibi geri döner. Chloe aşk üzerine bir daha düşünür. Ella nihayet iyi bir adam bulur. Amenadiel ise babalığa tamamen uyum sağlar.

Cehennemin bekçiliğini yapmaktan sıkılan Lucifer, insanlığı ve insan ırkını daha iyi anlamak için Dünya’ya gelir. Melekler Şehri olan Los Angeles’a yerleşerek ‘normal’ bir hayat yaşamaya çalışır.

Dirty John: Betty Broderick (14/08/2020)

Sosyetik Betty Broderick, sadakatsiz kocasından boşanmak için acı bir süreçten geçer ve patlama noktasına gelir. Manşetlerden düşmeyen cinayet olayından uyarlandı.

The Rain: 3. Sezon (06/08/2020)

Yağmurun İskandinavya nüfusunun büyük kısmını yok etmesinden yıllar sonra Simone ve Rasmus, insanlığı nasıl kurtaracakları konusunda anlaşmazlığa düşer.

High Seas: 3. Sezon (07/08/2020)

Bárbara de Braganza, Arjantin’den Meksika’ya gitmek için denize açılınca Eva, ölümcül bir virüsü gemide saklayan bilim insanından kurtulma görevine katılır.

Hoops (21/08/2020)

Küfürbaz bir lise basketbol koçu, elindeki berbat takımı adam edebilirse üst liglerde kendine bir yer bulabileceğinden emindir. Bakalım şansı yaver gidecek mi?

Stranger: 2. Sezon (15/08/2020)

Savcılar ve polis arasındaki güç çatışmasının ortasında kalan Si-mok ve Yeo-jin, iç içe geçmiş vakalardan oluşan bir labirentin peşinde karanlık sırları ortaya çıkarır.

Nailed it! Mexico: 2. Sezon (07/08/2020)

Acemi aşçılar leziz para ödülü için armadillo, uzaylı ve Elvis şekilli pastaları yeniden yaratmaya çalışırken şeker hamuru akıyor ve glasaj fiyaskoları havada uçuşuyor.

The Greatest Heist (14/08/2020)

1994’te Kolombiya’yı altüst eden, 33 milyon dolar değerindeki merkez bankası soygunundan uyarlandı. Andrés Parra ve Christian Tappan başrollerde.

Netflix Orijinal Filmleri

Proje (14/08/2020)

New Orleans’da yolları kesişen eski bir asker, bir genç ve bir polis, kullanıcılarına geçici süper güçler veren tehlikeli yeni bir hapın ardındaki kaynağın peşine düşer.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy’e Rahip’e Karşı (05/08/2020)

Kimmy’nin bu özel interaktif bölümünde Kimmy düğün hazırlığındadır. Ama önce Rahip’in şeytani planını engellemesi gerekiyor. Karar sizde: Kimmy şimdi ne yapmalı?

Sürprizli Gece (21/08/2020)

Tanık koruma programındaki eski bir hırsız olan anneleri, son bir soygun yapması için kaçırılır. Şimdi iki kardeş, annelerini kurtarmak için iş birliği yapmalıdır.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Anelka: Misunderstood (05/08/2020)

Çekilmez mi, benzersiz mi, yoksa her ikisi de mi? Ünlü Fransız futbolcu Nicolas Anelka’nın tartışmalı mirası, bu belgeselde derinlemesine inceleniyor.

Connected (02/08/2020)

Bilim muhabiri Latif Nasser birbirimize, dünyaya ve daha geniş ölçekte evrene nasıl büyüleyici ve incelikli şekilde bağlı olduğumuzu araştırıyor.

High Score (19/08/2020)

Oyun sektörünün rekabet, yenilik ve tam gaz eğlenceyle dolu altın çağının yükselişi inceleniyor.

Netflix Orijinal Aile & Çocuk

Emily’nin Muhteşem Laboratuvarı (25/08/2020)

Sunucu Emily Calandrelli aklınızı başınızdan alacak bilimsel deneyler, etkinlikler ve gösterilerle STEAM eğitimini eğlenceli hâle getiriyor.

Malibu Rescue: Yeni Dalga (04/08/2020)

Malibu’ya yaz gelirken Dil Balığı Takımı, Uluslararası Beachmaster Yarışmasına ev sahipliği yapmak üzere plaja geri döner ve beklenmedik bir şekilde yarışmaya katılır.

Netflix Lisanslı İçerik

Mulholland Çıkmazı (01/08/2020)

Mulholland Çıkmazı, yönetmenliğini ve senaristliğini David Lynch’in üstlendiği 2001 ABD-Fransa yapımı psikolojik gerilim ve gizem türlerindeki film.

Filmde, Los Angeles’a filmlerde oynama hayalleriyle gelen bir aktrisin, hafızasını kaybetmiş bir kadının evinde kalmasını anlatıyor. Bu filmle En İyi Yönetmen Oscar’ına adaylık kazanan Lynch, Cannes’da ise En İyi Yönetmen ödülünü eve götürmüştür.

Kaliforniya, Los Angeles’ta meydana gelen acımasız bir trafik kazası sonrasında Rita, tek başına uykusuz bir hayata devam etmektedir. Şehirde dolaşan hikayesi, şöhreti arayan garip bir genç kadın olan Betty Elms ile garip bir şekilde iç içe geçmiş durumdadır. Bununla birlikte, Rita’nın durumu Betty’nin ilgisini çeker ve hayallerini bu gizemi takip etmek için bir kenara koymaya hazırdır. İki kadın kısa sürede hiçbir şeyin rüyalarda göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.