the-l-word-generation-q-fragman

The L Word’ün Devam Niteliğindeki ”Generation Q”dan Tanıtım Fragmanı Geldi

Showtime’ın 2004-2009 arası fırtınalar estiren LGBTQIA+ dizisi The L Word 10 sene sonra geri dönüyor

Yine Showtime‘da yayınlanacak The L Word: Generation Q‘nun yapımcısı bu sefer Michele Abbott, Ilene Chaiken ve Kathy Greenberg yerine Marja-Lewis Ryan olacak. Orijinal The L Word kadrosundan ise şimdilik sadece üç ismin yer alacağı biliniyor: Bette Porter (Jennifer Beals – kendisi bu sefer oyunculuğa ek olarak yapımcılardan biri de), Alice Pieszecki (Leisha Hailey) ve Shane McCutcheon (Katherine Moennig). Hatta son olarak Tibette’in çocuğunun büyümüş hali de diziye katıldı. Ama Tina Kennard (Laurel Holloman) ortalarda yok.

Showtime 3 ay önce aşağıdaki özet videosuyla hafızalarımızı tazelemişti:

The L Word: Favori Kesitler

The L Word, ‘Los Angeles’ta yaşayan bir grup lezbiyen arkadaşın hayatını ve aşklarını konu alıyor. Ana karakter, Jenny, erkek arkadaşı Tim’le birlikte yaşamak ve profesyonel yazarlık kariyerine başlamak için Los Angeles’a taşınan Chicago Üniversitesi’nin yeni mezunlarından biridir. Jenny’nin hayatı, Tim’in komşuları Bette ve Tina’nın ev sahipliğini yaptığı bir partiye katıldıktan sonra alt üst olur. Şehirdeki meşhur kahvecilerden (Planet) birinin sahibi olan Marina’yla tanıştıktan sonra kendi cinsel yönelimini sorgulamaya başlar. Bette ve Tina’nın diğer arkadaşları arasında, utangaç ancak doğru kadınla tanışmaya istekli profesyonel bir tenisçi olan Dana; meraklı bir gazeteci olan ve aşkta yüzü gülmeyen Alice; ve tek gecelik ilişkilerin insanı Shane vardır.

The L Word: Generation Q kısa tanıtım

Devam dizisi niteliğinde olacak The L Word: Generation Q’da, eski karakterlerin ilişkilerinin ve yaşamlarının nasıl değiştiğine tanık olacağız. Kısa tanıtım fragmanında gözümüze çarpanlar ve merak ettiklerimiz:

Vali olduğunu öğrendiğimiz Bette Porter sanattan politikaya nasıl ve neden geçiş yaptı?

l word generation q bette porter

Bu gözlükler ilk sezondan mı kalma yoksa ”Bette Porter gözlüğü” diyince kime sorsak gösterir mi?

l word generation q bette

Bettte ve Tina’nın çocuğunun (Angelica Porter-Kennard) ergenliğine fazla eğilinerek yarı ergen draması yarı eski L Word havası mı yaratılacak?

l word generation q angelica

Angelica Porter-Kennard ve Bette bile diziye dönmüşken Tina Kennard nerede?

tibette

Alice yapım şirketi mi kurdu? (Alice Production logosu gözlerden kaçmadı)

l word generation q 4

l word generation q 5

Bette bu sahnede kime bakıyor böyle sorgularcasına? Tina olmadığı kesin.

l word generation q 6

The L Word: Generation Q, 8 Aralık 2019’da 8 bölüm ile ekranlara gelecek. Beklemedeyiz.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.