netflix mayis 2020

Netflix’e Mayıs 2020’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Ryan Murphy’nin merakla beklenen Hollywood’u dahil birçok yeni dizi Mayıs’ta Netflix Türkiye’de

Netflix’in COVID-19 sürecine destek olmak amacıyla bazı belgesellerinin tamamını ”eğitici” kategorisinde YouTube’a yüklediğinden bahsetmiştik. Bu süreçte platform, ortalama 7 milyon aboneye daha ulaşmayı hedeflerken, 16 milyon ek aboneye ulaştı ve toplamda 183 milyon kullanıcıya erişmiş oldu. Gelin Mayıs ayında Türkiye’de vizyona girecek dizi ve filmlerine göz atalım.

Netflix’e Mayıs 2020’de Gelecek Dizi ve Filmler

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

White Lines (15/05/2020)

Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider.

Snowpiercer

Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.

The Eddy (08/05/2020)

Günümüz Paris’inin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

Hollywood (01/05/2020)

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

Space Force (29/05/2020)

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer. Yapımcılığını Steve Carrel ve Greg Daniels üstleniyor.

Dead to Me: 2. Sezon (08/05/2020)

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

Into the Night (01/05/2020)

Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır.

Valeria (08/05/2020)

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

Eğlenceli Tarih Dersleri (22/05/2020)

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşür.

Workin’ Moms: 4. Sezon(06/05/2020)

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

Restaurants on the Edges (08/05/2020)

Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

Blood & Water (Çok Yakında)

16 yaşında bir kız, 17 yıl önce kaçırılan ablası olduğunu düşündüğü bir kızla aynı liseye nakledilmeyi başarır.

Netflix Orijinal Filmleri

All Day and a Night (01/05/2020)

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

Seni Seviyorum Aptal (15/05/2020)

Aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki bir adamın tüm hayatı altüst olur.

Netflix Orijinal Belgeselleri

Medyatik Davalar (11/05/2020)

Medyatik Davalar, tarihin en dramatik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları nasıl etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.