Call Me by Your Name?’in Çekildiği Mekanları İnteraktif Haritada Keşfetmeye Ne Dersiniz?

1285
Görüntülenme
Call-Me-By-Your-Name-mekanlari

Call Me by Your Name Çekim Mekanları

Andre Aciman‘ın aynı adlı romanından uyarlanan ve ”I am Love” filminden tanıdığımız Luca Guadagnino tarafından yönetilen ”Call Me by Your Name” (Beni Adınla Çağır) geçen sene Sundance Film Festivali’nde eleştirmenlerden tam puan aldığından beri yılın filmi olmaya devam ediyor ve yıllandıkça daha da güzelleşecek gibi duruyor.

Call Me by Your Name Nerede Çekildi?

2017’nin tartışmasız en iyi filmlerinden biri olan Call Me by Your Name İtalya’da çekilmiştir. Filmi izlerken o 80’ler yazının iç gıdıklayıcı tazeliğini iliklerinize kadar hissediyorsunuz ve şimdi de İtalya – Crema‘da geçen bu mekanları ziyaret etme sırası:

Başlamak için haritanın sağındaki gri ok tuşuna ya da “start exploring” butonuna basın ve sağa doğru kaydırarak ilerleyin.

Yazarken ”Naked As We Came” çalıyordu. Filmin müzikleriyle birlikte haritayı tekrar keşfetmek isterseniz de buyursunlar:

Bu güzel filmden sonra 34. Sundance Film Festivali’nde yarışan 12 LGBT filmi incelemek de hoşunuza gidecektir:

34. Sundance Film Festivali’nde Yarışacak 12 LGBT Film

Kısa film, Tumblr, MUBI, ekşisözlük deneyimlerinden sonra ivedi bir kararla Haziran 2017'de oBiçimSinema'yı kurdum. Filmlerle doldurdum sessizliği. Festivalleri kodladım. Makas-ellerin çocukluğunu bilirim. Film afişlerinden arkadaşlarım oldu, hala da var. Primer'i anlamadım. H.A.L. 9000'i de. (Yapay zekalar daha bulunmamış gibi davranıyorlardı.) Yalnız Matrix'le içli dışlı oldum. (Kim olmamıştır ki?)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin