Stranger Things’in 2.Sezonuna Barış Manço’dan Sonra Saadettin Teksoy Sürprizi!

Acaba canavarlara fısıldayan adam Saadettin Teksoy sayesinde Upside Down’dakiler kurtulabilecek mi?

Türkiye’deki en iyi lokalizasyon örneklerinden birine Barış Manço‘nun Dönence şarkısını dizinin fragmanıyla birleştirip kullanarak imza atan Netflix, bu sefer de Saadettin Teksoy ile turnayı gözünden vuruyor. Stranger Things 2.sezonuna son bir gün kalmışken ünlü canavar uzmanını Upside Down‘a gönderiyorlar ve olaylar gelişiyor.

Netflix‘in kendi YouTube hesabından paylaştığı videoya gelen en iyi yorumlardan bazılarıysa şöyle:

“Türkiye de gördüğüm medya bazında en iyi lokalizasyonu yapıyorsunuz, bayıldım ve kıskandım.” – Derin Biricik

“hah biraz şöyle netflix ya. bizimle iç içe ol. harikasın devam. ha birde rica ediyorum 4. dünya ülkesi filmleri eklemekten vazgeç artık.” – Besteler ve Klipler

Dizim benim dizim benim
2.sezonu çıkar dizim benim
Girdim Netflix Türkiye platformuna
Adım sanım duyuldu yeniden benim

Oğuz Koç

“Abi sene 98/99 arası olmalı.Sen bir eve dalmıştın.Cinler musallat olmuş,kapıyı pencereyi açıyor ,halıları alttan çekiyorlardı.Ne oldu o işin sonu 🙂 şaka bir yana Saddam ile görüşen ilk gazeteci ,İran-ırak savaşını her iki cepheden izleyerek muhabirlik yapan ve bombaların birinini patlaması sonucu sırtından yaralanan kişidir kendisi.Şimdiki korkak gazeticileri,şu yaşında bile cebinden çıkartır ikide tokatlar. Netflix güzel bir işe imza atmış. Ayrıca 2014’te falan döneceğini söylemişti,kendisi facebook sayfası açıp eski programlarını koyuyordu.3 yılı buldu dönmesi.Hoşgeldin abi :)” – Hakan Buğra Karaoğlan

Stranger Things‘in ikinci sezon tanıtımında kullanılan muhteşem retro afişlere de bakmayı unutmayın.

Bu arada “hepsini birden yükleyecekler izleyeceğiz ve bitecek” diye üzülmeyin. Bu tarzı sevenler olarak seveceğinizden %100 emin olduğumuz, Stranger Things’in daha karanlık versiyonu olan “Dark” geliyor Aralık’ta.

Netflix Kasım 2017 dizi ve film listemizi ise okumadan kesinlikle çıkmayın bu siteden! Valla bırakmayız.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.