Emma Stone ve Jonah Hill’in Başrollerde Olduğu Netflix Mini Serisi ”Maniac”ın Tanıtım Filmi Yayınlandı

”İki yabancı, kendilerini ters giden akıl almaz bir ilaç deneyine sıkışıp kalmış hâlde bulur.”

Netflix’in, Roma’da gerçekleşen ‘See What’s Next’ etkinliğinde tanıttığı mini projelerden biri olan, Cary Fukunaga‘nın yönetmenliğindeki Maniac, 21 Eylül’de Netflix’e geliyor. Cary Joji Fukunaga’yı ise tabii ki True Detective‘in ve The Alienist‘in yapımcısı ve IT filminin senaristi olarak tanıyorsunuz.

Diziden Türkçe karakter hatalı, gizemli bir kısa tanıtım filmi yayınlandı ama henüz kimse bir şey anlamadı.

maniac

Şunu biliyoruz ki Maniac, kontrolden çıkmış bir ilaç davasında yolları kesişen iki yabancı Annie Landsberg (Emma Stone) ve Owen Milgrim’in (Jonah Hill) öyküsü. 10 bölümden oluşan mini dizinin başrollerinde ise gördüğünüz gibi Emma Stone ve Jonah Hill var ama IMDB kadrosunda isimleri en altta geçiyor ve dizideki adları yazmıyor nedense. Ayrıca 10 bölümlük dizide sadece 2 bölümde oynamışlar. Bunun üstüne düşünelim deriz.

Maniac aslında Norveç yapımı aynı adlı diziden bir uyarlama. Netflix’in paylaştığı sinopsise göre yeni konu şöyle:

Annie, annesi ve kız kardeşi ile ilişkisini koparmış ve amaçsız bir insanken; Zengin New York sanayicisinin beşinci oğlu olan Owen ise, tüm hayatını tartışmalı bir şizofreni teşhisi ile mücadele ederek geçirmektedir. Radikal bir ilaç tedavisinin vaadi olarak bir dizi hap sunan mucit, Dr. James K. Mantleray’ e göre (Justin Theroux), akıl ile ilgili her şeyi tamir edilebilir. Akıl hastalığı ya da kalp acısı fark etmez. Dr. Mantleray, bu iki karakterimizle birlikte diğer 10 yabancıyı, üç gün sürecek bir ilaç araştırması için Neberdine İlaç ve Biyoteknoloji tesisine davet eder. Kendilerine hiçbir komplikasyon ya da yan etki olmaksızın, tüm problemlerinin çözüleceği söylenen bu deney grubu için işler planlandığı gibi gitmez.

Yerli Manyak içinse Sarı Bıyık’ı takipte kalın.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.