Netflix’e Eylül’de Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi 👍👍

1109
Görüntülenme
netflix eylul 2018 dizileri

Emma Stone ve Jonah Hill’in Başrollerde Olduğu Mini Seri ”Maniac” Eylül’de Netflix’te!

Netflix Eylül 2018 seçkisinde orijinal yapımlarını da çoğaltmaya devam ediyor. İşte Eylül’de Netflix’e gelecek dizi ve filmlerin tam listesi*:

*Kırmızı ile belirtilen başlıklar Netflix Türkiye’de gösterime girecek içerikleri temsil ediyor

Netflix’e Eylül 2018’de Gelecek Dizi ve Filmler ?

7 Eylül 2018

City of Joy

Sevinç Şehri, Kongolu bir doktor olan Dr. Denis Mukwege (2016 Nobel Barış Ödülü Adayı), Vajina Monologları oyun yazarı Eve Ensler ve şiddete uğramış kadınlara güvenli bir sığınak yaratmak için güçlerini birleştiren karizmatik bir Kongolu insan hakları aktivisti arasında gelişen arkadaşlığın etrafında geçiyor.

Marvel’s Iron Fist

Yıllar boyunca kayıp olan milyarder Danny Rand (Finn Jones) New York’a dönerek geçmişiyle olan bağlarını yeniden canlandırmaya ve ailesinin vasiyetine sahip çıkmaya çalışıyor. Bir yandan da dövüş sanatlarındaki ustalığını ve muhteşem IronFist gücünü kullanarak New York’u yozlaştıran suç unsurlarına karşı savaş veriyor.

Atypical

Bir gencin reşit olma hikayesini anlatan Atypical, 18 yaşındaki otistik Sam’in (Keir Gilchrist) aşk ve özgürlük arayışını ekranlara yansıtıyor. Sam’in kendini bulmaya yönelik eğlenceli ve bir o kadar da duygusal yolculuğunda, ailesi de kendi hayatlarındaki değişimle başa çıkmak zorunda kalır. Kafalarındaki soru ise aynıdır: Normal olmak gerçekte ne anlama gelmektedir? Kendini bulmaya çalışan anne Elsa rolünde Jennifer Jason Leigh’i, Sam’in babası Doug rolünde ise Michael Rapaport’u izleyeceğiz. Sam’in kızkardeşi Casey, Brigette Lundy-Paine (Margot vs Lily, The Glass Castle) ve Sam’in terapisti Julia ise Amy Okuda (How to Get Away with Murder) tarafından canlandırılıyor. Yapımcılığını Sony Pictures Television’ın üstlendiği dizinin yaratıcısı ve yazarı Robia Rashid (The Goldbergs, How I Met Your Mother, Will & Grace). Oscar ödüllü yapımcı Seth Gordon (Baywatch, The Goldbergs, Patrondan Kurtulma Sanatı, The King of Kong) birkaç bölümde yönetmen olarak kamera arkasında. Dizinin baş yapımcıları Rashid ve Gordon iken Mary Rohlich ve Jennifer Jason Leigh ise yapımcı koltuğundalar.

Cable Girls (3. Sezon)

Sierra Burgess Is a Loser

11 Eylül 2018

Daniel Sloss: Live Shows

Daniel Sloss’un karanlık zihni geri döndü ve derin kişisel olandan son derece saygısız olana kadar bazı çok tabu konulardaki komikliği bulmaya hazır.

12 Eylül 2018

On My Skin

On My Skin, yakın zamanlardaki en tartışmalı İtalyan davalarından birinin ardındaki inanılmaz ama gerçek bir hikâyeden uyarlandı. Stefano Cucchi, küçük bir suçtan dolayı tutuklanır ve gözaltı sırasında gizemli bir şekilde hayatını kaybeder. Bir ailenin hayatı, bir hafta içinde, sonsuza kadar değişir.

14 Eylül 2018

Ingobernable

The Angel

Ariel Vromen tarafından yönetilen The Angel, Eşref Mervan’ın gerçek öyküsünü anlatıyor. Mısır Devlet Başkanı Nasır’ın damadı ve onun halefi Enver Sedat’ın hem özel danışmanı hem de sırdaşı olan Mervan aynı zamanda İsrail gizli servisinin 20. yüzyıldaki en değerli muhbirlerinden biriydi. 14 Eylül’de sadece Netflix’te.

Bojack Horseman (5. Sezon)

The Dragon Prince

21 Eylül 2018

Maniac

Netflix’in, Roma’da gerçekleşen ‘See What’s Next’ etkinliğinde tanıttığı mini projelerden biri olan, Cary Fukunaga‘nın yönetmenliğindeki Maniac, 21 Eylül’de Netflix’e geliyor. Cary Joji Fukunaga’yı ise tabii ki True Detective‘in ve The Alienist‘in yapımcısı ve IT filminin senaristi olarak tanıyorsunuz.

Maniac aslında Norveç yapımı aynı adlı diziden bir uyarlama. Netflix’in paylaştığı sinopsise göre yeni konu şöyle:

Annie, annesi ve kız kardeşi ile ilişkisini koparmış ve amaçsız bir insanken; Zengin New York sanayicisinin beşinci oğlu olan Owen ise, tüm hayatını tartışmalı bir şizofreni teşhisi ile mücadele ederek geçirmektedir. Radikal bir ilaç tedavisinin vaadi olarak bir dizi hap sunan mucit, Dr. James K. Mantleray’ e göre (Justin Theroux), akıl ile ilgili her şeyi tamir edilebilir. Akıl hastalığı ya da kalp acısı fark etmez. Dr. Mantleray, bu iki karakterimizle birlikte diğer 10 yabancıyı, üç gün sürecek bir ilaç araştırması için Neberdine İlaç ve Biyoteknoloji tesisine davet eder. Kendilerine hiçbir komplikasyon ya da yan etki olmaksızın, tüm problemlerinin çözüleceği söylenen bu deney grubu için işler planlandığı gibi gitmez.

Quincy

Nappily Ever After

The Good Cop

Monk’un yaratıcısının imzasını taşıyan yeni Netflix Orijinal Dizisi The Good Cop’ın başrollerinde Tony Danza ve Josh Groban var. Tüm bölümler 21 Eylül’de yayında.

Hilda

Private Life

28 Eylül 2018

Made in Mexico

Hold the Dark

Apostle

Chef’s Table (5. Sezon)

“O Biçim Sinemalar Türk sinema tarihinde ‘yitik ya da karanlık yıllar’ olarak adlandırılan 1974 ile 1978 yılları arasında ortaya çıkan sinema salonlarına verilen ad.” (oBiçimSinema editör hesabı)

Yanıt Bırak

Yorumunuzu girin
İsminizi girin