Amazon Exclusive Aracılığıyla Yeni Bilimkurgu Dizisi “Philip K. Dick’s Electric Dreams” Geliyor!

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan ve Phillip K. Dick’in hikayelerine dayanan yeni bilimkurgu dizimiz hayırlı olsun

HBO Now’ın Steven Spielberg belgeseli, “Tokyo Project” kısa filmi, HULU’nun Castle Rock‘ı ve Netflix‘in dizi ve film bombardımanları arasında Amazon Exclusive boş durur mu? Yapıştırmış Phillip K. Dick projesini! “Minority Report”, “The Man in the High Castle” ve “Blade Runner” senaryolarından tanıdığımız Phillip K. Dick ile elektrikli koyun düşlemeye hazır mısınız?

Fragmanın altındaki en iyi yorumlardan birinde şöyle yazmışlar:

“Convincing your girlfriend that she’s crazy or paranoid is called gaslighting, and it’s a dick move. Convincing her that she’s a robot with artificially implanted human emotions is called bladerunning, and it’s a Philip K. Dick move.”

“Kız arkadaşınızı kaçık ya da paranoid olduğuna inandırmaya çalışmak manipülasyona girer ve yavşakça (*dick move) bir harekettir. Kız arkadaşınızı yapay olarak eklenmiş insan hisleriyle dolu bir robot olduğuna inandırmak “bladerunning”e girer ve Philip K. Dick hareketidir.”

Kadroda Bryan Cranston, Steve Buscemi, Anna Paquin, Terrence Howard, Janelle Monáe, Mireille Enos, Richard Madden, Vera Farmiga ve daha birçok ünlü isim yer alıyor. Seri The geçtiğimiz ay UK’de Channel 4’da yayınlandı ve US izleyicisine de Amazon Prime aracılığıyla 2018’de sunulacak.

Amazon Prime’ın Netflix’in Black Mirror‘ıvari bu seçkisinden sonra izleyiciler olarak herhangi bir yapımdan H. P. Lovecraft uyarlamaları bekliyor olacağız. Duyurulur.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.