Quentin Tarantino charles manson

Quentin Tarantino 9. Filminin Senaryosunu Bitirdiğini Açıkladı

Harvey Weinstein’ın taciz skandalının ardındanTarantino, yeni filmini Miramax’ın veya The Weinstein Company’nin desteği olmaksızın yapmak zorunda kalacak

10 ünlü yönetmenin henüz yapım aşamasında olan ve merakla beklenen projelerinden bahsettiğimiz yazımızda Quentin Tarantino‘nun da Charles Manson‘ın hikayesini anlatacağı isimsiz bir proje üzerinde çalıştığından bahsetmiştik.

Sharon Tate ve Margot Robbie’nin de oyuncular arasında yer alacağının söylentileri dolaşırken, Tarantino İsimsiz Charles Manson filminin senaryosunun bittiğini açıkladı. Film aynı zamanda Tarantino’nun uzun dönem iş partneri Weinstein olmadan yapacağı ilk film olma özelliğini de taşıyor.

tarantino weinstein
Photo by BEI/REX/Shutterstock

Şimdiye kadarki filmlerinin hepsini Miramax ya da The Weinstein Company desteğiyle çeken Tarantino, Weinstein‘a yöneltilen 100’e yakın cinsel taciz iddiası yüzünden kapı kapı yeni stüdyo aramaya başlamış bile.

Yazın çıkan söylentilere göre, Tarantino’nun Jennifer Lawrence ve Brad Pitt‘e de teklif sunduğunu belirtilmişti. Tarantino’nun aynı zamanda demirbaşları Samuel L. Jackson ve Leonardo DiCaprio‘yla ilgili karakterleri de kaleme aldığı konuşuluyor. Fakat henüz herhangi bir oyuncu kararı teyit edilmedi. 2018’de çalışmalara başlamak isteyen yönetmenin filmi 2019’da vizyona sokması planlanıyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.