tayland dizileri

Tayland Dizileri: İzlenmesi Gereken En İyi 17 Tayland Dizisi

En İyi Romantik Tayland Dizileri

1- Eullenia (2018– ) – IMDb Puanı: 8,8

Tayland’daki zengin bir batılı işadamı, gücünü ve servetini en karanlık arzularını beslemek için kullanır.

Dizi türü: Gerilim
Bölüm sayısı: 6

2- Love Destiny (2018– ) – IMDb Puanı: 8,7

Bu dizi yaklaşık 300 yıl öncesinin Tayland’ında geçiyor ve romantik bir komedi.

Dizi türü: Tarih
Bölüm sayısı: 15

3- Gay OK Bangkok (2016– ) – IMDb Puanı: 8,6

Dizi, Bangkok’taki altı eşcinsel erkek arasındaki ilişki ve dostluk dramasına odaklanırken eşcinsel sağlık üzerine de mesajlar vermeyi unutmuyor.

Dizi türü: Dram, romantik
Bölüm sayısı: 12

4- Love by Chance (2018– ) – IMDb Puanı: 8,3

Kampüste ve dışındaki genç erkeklerin hayatlarına odaklanan Tayland draması. Mücadele ve mutluluk. Sınır tanımayan aşklar. Kardeşlik, eşcinsel aşk, dostluk ve daha fazlası.

Dizi türü: Romantik
Bölüm sayısı: 14

5- The Gifted (2018– ) – IMDb Puanı: 8,2

Senaryosu çok iyi, komik, canlandırıcı ve bir oturuşta tüm bölümleri izletme potansiyeline sahip bir Tayland dizisi. Lise ve süper güç temalarını seviyorsanız, bunun da tadını çıkaracaksınız.

Dizi türü: Dram, fantastik
Bölüm sayısı: 14

6- Theory of Love (2019– ) – IMDb Puanı: 8

Third, bir filmoloji uzmanıdır ve en iyi arkadaşları Two, Bone ve Khai ile birlikte Savage Takımı’nın bir üyesidir, ancak bir sırrı vardır. Third, yıllardır Khai’ye gizlice aşıktır. Üç yıl boyunca gizli aşkını kalbinde tutar, Khai’yi sessizce destekler ve sever, ancak Khai heteroseksüel olduğu için aralarında kesinlikle bir gelecek olmadığını biliyordur. Daha da kötüsü, Khai’nin “arkadaşlarla çıkmak yok” politikası vardır. Khai her gece farklı bir kızı eve getirirken, Khai’yi ne kadar sessizce sevebilir? Third, Khai’yi sadece bir arkadaş olarak görmeye çalışır. Ama tekrar tekrar başarısız olur. Çünkü aşık olmak kolay, unutmak ise zordur. Belki daha da zor. Ta ki Third, kalbini tamamen kıran bir sırrı öğrenene kadar… Ama Third Durmaya karar verdiğinde, Khai başlamaya karar verir.

Dizi türü: Dram, romantik
Bölüm sayısı: 12

7- Roy leh saneh rai (2015– ) – IMDb Puanı: 7,8

Kibirli bir varis, masum bir kadını kendisiyle evlendirmek için kandırarak baştan çıkarır. Ona aşık olduğunu fark ettiğinde her şey ona geri döner…

Dizi türü: Gerilim, romantik
Bölüm sayısı: 14

8- Sotus (2016– ) – IMDb Puanı: 7,8

Her şey bir çekişme ile başlar. Sonra daha da ısınırlar birbirlerine. Mühendislik ve Sanat Fakültesinde birinci sınıf öğrencisi olan Kongpob, aynı fakültedeki üçüncü sınıf öğrencisiyle tanıştığında, sadece bir kıdemsiz ve kıdemliydiler. Sonra rakip olarak devam ettiler. Sonra arkadaş olarak başladılar. Ama son olarak, her şey olacağını düşündüklerinden daha fazlasıydı…

Dizi türü: Dram, romantik
Bölüm sayısı: 29

9- Hormones (2013–2015) – IMDb Puanı: 7,8

Ergenliğin iniş çıkışlarında yollarını bulmaya çalışırken, dokuz Tay ortaokul öğrencisinin ve arkadaşlarının hayatlarını takip edin.

Dizi türü: Komedi, dram, romantik
Bölüm sayısı: 45

10- In Family We Trust (2018– ) – IMDb Puanı: 7,7

Hikaye, Taylandlı Çinli bir ailenin en büyük oğlunun ve aile başının öldürülmesinin ardından çatışmaya dönüşen hayatlarının etrafında geçiyor.

Dizi türü: Gerilim, dram
Bölüm sayısı: 18

11- Princess Hours (2017– ) – IMDb Puanı: 7,5

Bir kızın hayatı, sıradan bir sanat öğrencisi olmaktan, taçlı bir prenses olmaya evrildiğinde, kısa bir süre içinde ters yüz olur. 2006 yapımı Kore draması Princess Hours’un Tayland versiyonu.

Dizi türü: Dram, romantik
Bölüm sayısı: 20

12- Diary of Tootsies (2016– ) – IMDb Puanı: 7,5

Dizi, 4 eşcinsel arkadaşın (Gus, Kim, Golf ve Natty) günlük hayatını ve maceralarını takiben, Gus’ın çevrimiçi günlüğünün anlatısıdır. Her bölüm dördüncü duvarı kırana kadar bir girişe karşılık gelir.

Dizi türü: Komedi, dram, romantik
Bölüm sayısı: 13

13- Bangkok Love Stories: Innocence (2018– ) – IMDb Puanı: 7,4

Genç bir parkour meraklısından müstehcen bir dul kadına, eklektik bir karakter grubu Bangkok’un ışıltılı Silom bölgesinde romantizm bulur.

Dizi türü: Romantik
Bölüm sayısı: 13

14- 2 Moons: The Series (2017– ) – IMDb Puanı: 7,4

Chiffon_cake tarafından hazırlanan BL Novel “Two Moons” dan uyarlanan dizide, Wayo Panitchayasawad (Yo), uzun zamandır sevdiği Phana Kongthanin (Pha) ile aynı üniversitede birinci sınıf öğrencisidir. Pha çok popülerdir ve geçen yılın Campus Moon’udur, ancak dikkat çekmeyi sevmiyor gibi görünmektedir. Yo, tesisinin Moon’u olma fırsatını elde ettiğinde, Pha’yı da daha fazla görmeye başladığını fark eder.

Dizi türü: Dram, romantik
Bölüm sayısı: 12

15- Lies and Love (2017– ) – IMDb Puanı: 7,2

Bir eğlence şirketinde halkla ilişkiler müdürü olan Tim, akıllı, cesur ve yetenekli bir adam olarak tanımlanır. Babası ailesini terk ettikten sonra genç yaşta evin direği olmuştur. Ayrıca, başlığın belirttiği gibi, Tim’in veya çevresindeki diğer kişilerin yalan söylemesine neden olan karmaşık durumlar olacaktır.

Dizi türü: Romantik
Bölüm sayısı: 26

16- The Judgement (2018– ) – IMDb Puanı: 7,1

Bir partideki travmatik bir olay onu dedikodu ve alay konusu haline getirdikten sonra, genç bir üniversite öğrencisi okulunun toksik kültürünü değiştirmeye çalışır.

Dizi türü: Suç, dram
Bölüm sayısı: 13

17- The Stranded (2019– ) – IMDb Puanı: 7

Bir tsunami, özel okullarındaki bir adada düzinelerce genci mahvedince, kurtarıcıların gelmediğini ve yakın zamanda da gelmeyeceğini farkeden öğrenciler, kendilerini kurtarmanın yollarını ararlar.

Dizi türü: Gerilim, macera, dram
Bölüm sayısı: 7

Bunların dışında Tayvan ve Kore dizileri içeriklerimize de göz atabilirsiniz. Favoriniz hangisi?

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.